1 De Uitvaart Informatie Hulplijn Familieberichten Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden (p ITl9nsenlinq.nl I Suzanna Geertse-Dekker Piet Zoutewelle Piet Zoutewelle Albertus Jacobus Kaan Albertus Jacobus Kaan Albert Kaan Carl Gustaaf Pusch Toon Roskam M^niuriiiii) Lieve Bram, Lieve Pim de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Colofon Familieberichten 22 I Dinsdag 3 maart 2009 kijk ook op Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jan Geertse in de leeftijd van 90 jaar. Oostkapelle: Jaap Geertse (in herinnering) Leny Geertse-de Ridder Suzan en Arnold Elly en Fre Anja en William Jan en Francina Vrouwenpolder: Jopie en Adrie Wijkhuys-Geertse Franciska en Bram Suzette en Gerard Mark en Linda Marjanne en Wietze Grijpskerke: Annic en Piet Vreke-Geertse Tony Michel Rilana en Timo en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging. 28 februari 2009 Middelburg, Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres: J. Wijkhuys-Geertse Pelgrimstraat 14 4354 AR Vrouwenpolder Gelegenheid tot afscheid nemen D.V. op donderdag 5 maart van 13.15 tot 13.30 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Hier zal ook de rouwdienst worden gehouden voor genodigden en belangstellenden om 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vrouwenpolder om ca. 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Nadat er aanvankelijk nog hoop was, heeft God tot zich genomen onze trouwe en liefdevolle broeder en gemeentelid (oom Piet) Twee woorden Wil en kracht. Aan het einde restte nog slechts de wil. Wegwas de kracht. Rust in Zijn hand, Uw taak is volbracht. Pinkstergemeente 'Shalom' Oost-Souburg Wij hebben aan Gods liefde moeten toevertrouwen ons trouw koorlid (oom Piet) De levensbaan is afgelopen, de grens bereikt met laatste kracht, de hemel gaat nu voor hem open, hij is voor eeuwig thuisgebracht. Tot ziens! Gospelkoor 'Sound of Hope' Oost-Souburg Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere plotseling uit ons midden wegnam mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa in de leeftijd van 74 jaar. Krabbcndijke Hardinxveld Giessendam A.J. Kaan-Oostdijk Anèt en Gerard van Barneveld-Kaan Andrea en Andries Albert-Jan Dianne (in liefdevolle herinnering) Corné, Geerten, Reinier, Jantine, Henrieke Yerseke: Huib en Sylvia Kaan-van Stee Alexander, Santine, Robin Krabbendijke: Jan-Kees Kaan Waarde: Janneke en Miquel van Gilst-Kaan Julian, Robert, Leander, Henrico Krabbendijke: Lydia en Jeroen van den Berge-Kaan Hannah, Franqois, Anne-Lize, Jasmijn 1 maart 2009 Hinkelingestraat 16 4413 AG Krabbendijke Gelegenheid tot condoleren woensdag 4 maart van 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke. Ingang via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 5 maart om 10.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in genoemde zaal nog gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere na een periode van ziekte plotseling van ons weggenomen onze geliefde broer zwager en oom Op de leeftijd van 74 jaar. Gedenke de Heere Jannie de kinderen en kleinkinderen in dit smartelijk verlies. M.J. van de Vreede-Kaan (in herinnering) J. van de Vreede (in herinnering) J.A. Kaan G. Kaan-Wagenaar J.M. Kaan M. Kaan-Jobse H .J. Kaan C.J. Kaan-Nagelkerke H.I. Kaan G.J. Kaan-van Horssen N.A. Rovers-Kaan A.C.H. Rovers Neven en nichten Krabbendijke,! maart 2009 Heden overleed onze zwager en oom H. Oostdijk A. Oostdijk-Lindenberg Tanja en Marco van Pagee-Oostdijk Zij die wij hebben liefgehad en van ons zijn heengegaan zijn niet meer waar wij waren maar altijd waar wij zijn. Wij willen u graag bedanken voor de belangstelling, aanwezigheid, mooie woorden, de bloemen, fijne brieven en kaarten, telefoontjes en bezoekjes, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Lily Pusch-van Holthuijsen Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, februari 2009 Met dank aan allen die tijdens zijn ziek-zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader en schoonvader hun medeleven hebben getoond. Mevrouw Roskam-Jobse en kinderen Middelburg Een jaar zonder jou, een jaar zonder zon in mijn leven, altijd zonder jou verder moeten, het zal altijd winter in mijn hart blijven. Ik mis je, jemeissie Je hebt mijn leven kleur gegeven. Met jou in mijn gedachten houd ik deze kleuren vast. Marianne REQUIEM uitvaartverzorging Informatiecentrum.en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet "uw volledige factuuradres te vermelden en (fjvf telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdratht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarriérenn.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail j pzcfamilieberichten@wegenernieuwsinedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.i Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60