Familieberichten dlensenlina.nl Üyerleüeu Wilhelmina Wanjon-Leijnse Wilhelmina Wanjon-Leijnse Karei Johannes van der Goot Cornelia Maria Spierdijk-van Halderen Jan Verijzer Jan Verijzer Jaap Westerbeke Jaap Westerbeke Hendrika Johanna Olivier-Mondeel Paul Provoost Adrie de Regt Nicolaas Franciscus Warmerdam 20 I Dinsdag 3 maart 2009 kijk ook op Zacht on kalm is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Mientje weduwe van Adriaan Wanjon A Koudekerke 6 september 1920 t Oost-Souburg 1 maart 2009 Adrre en Gré Jan en Janneke Willie en Peter Frenkie en Rinus Jacqueline en Hans Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaal uit naai' het personeel van "De Vliedberg"appartement2 en Ambachtsveld, appartement 33 voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: F. Hoogesteger-Wanjon Platanenstraat 47 4388 PB Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 4 maart van 19.00 tot 19.30 in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 5 maart om 10.00 in het bovengenoemd uitvaart centrum. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen kaart ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden, 1 maart 2009 is onverwachts overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Wim en Bora Leijnse-Uil Kinderen en kleinkinderen In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat vredig in zijn slaap van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa A 25 maart 1923 12 maart 2009 E.A. van der Goot-Schults Tiny Stouten-van der Goot Jan Stouten Evelien en Peter Mirella Hans van der Goot Jeanne Luik-van der Goot Rob Luik Onno en Mirjam Meivin en Anne Annelies Vasilikiotis-van der Goot Kostas Vasilikiotis Angelos Alexis Zierikzee, Ravensteinhof 5 Correspondentieadres: J. Stouten Kerkweg 19 4321AB Kerkwerve Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen donderdag 5 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium bij het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis, Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal vrijdag 6 maart om 14.00 uur plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig'beschouwen. Bezige handennu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan, mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma A Rhoon 14 oktober 1931 t Vlissingen 28 februari 2009 Oost-Souburg: Jan Spierdijk Heinkenszand: Yolandaen Bert Menger-Spierdijk Chantal en Harry Deniece Oude-Wetering: Ingeborg Spierdijk Irenestraat 12 4388 KW Oost-Souburg Mijn vrouw is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar geen bezoek. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 5 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouwe aan de Singel te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geheel onverwachts is overleden onze broer Australië: Frans Verijzer Joke Verijzer-Kraaienveld Nieuwdorp: Janna Moerman-Verijzer Neven en nichten Geschokt hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze zwager en oom Borssele: 's-Heer Arendskerke Heinkenszand: Vlissingen: Borssele: 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Vlaardingen: Krabbendijke: Goes: L. Almekinders J. Almekinders-Walhout J. de Witte-Almekinders A. Jobse-Almekinders A. Jobse J. Rottier-Almekinders C. van Liere-Almekinders L. Sandee-Almekinders Chr. Sandee C. Almekinders-Nagelkerke S. Vermare-Almekinders J. Vermare W. Almekinders A. Almekinders-Welleman Neven en nichten 1 maart 2009 Vol ongeloof was de reactie na het bericht dat onze goede en altijd voor een ieder klaar staande vriend was overleden. Wij wensen alle naasten veel sterkte toe. De Maats, Frits Dieleman Kees en Michaele Faasse Willem en Danuta Lievense Piet Minderhoud Piet en Jacqueline van Rooijen Rob Schrier André Toutenhoofd Kees en Corrie Janse Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden HSV Westkapelle Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden? Rust nu maar uit en laat het leven gaan. Intens verdrietig over de grote leegte die zij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma in de leeftijd van 82 jaar. Onze welgemeende dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 'Ter Weel' unit 6, voor de goede en liefdevolle verzorging. J.N. Olivier Joop en Henny Nicole Laura en Herman, Iris, Kevin, Robyn Sjaak en Femke Addie Casper en Linda, Lucas, Mika Stefan en Joyce Goes, 2 maart 2009 Erasmusflat 8014463 SM Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 5 maart van 13.00 tot 13.15 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 13.30 uur de afscheidsplechtig- heid plaatsvinden in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Hierna is er in de condoléanceruimte gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De crematie zal in kleine kring plaatsvinden. Johanna hield van rode rozen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig zijn we om het overlijden van onze kleinzoon, zoon, broer en oom A 24-11-1961 +27-02-2009 Paul zal begraven worden op woensdag 4 maart om 13.00 uur op de begraafplaats in Middelburg. Familie Provoost Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Wolphaartsdijk: Isaak en Rina de Regt 's Heer Hendrikskinderen: Ko de Regt Ina en Jo Proost Rien en Addie de Regt en kinderen 's Heer Hendrikskinderen, 28 februari 2009 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Heden overleed zacht en kalm. Nico weduwnaar van Maria van Overmeire Hij overleed in de leeftijd van 89 jaar. 2 maart 2009 Truffinoweg 2,4561 NT Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 5 maart om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve te Hulst. Samenkomst in de kapel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22