weer elke minuut verandert' Centrum weer een stukje mooier LaBan AGlrJ w Lammetjesdagen op boerderij Breel Team Edudelta College naar wk in Canada Officiële opening sleutelatelier Walstraat-Zuid: nieuwe natuurstenen bestrating en opgeknapte panden. P2C Dinsdag 3 maart 2009 19 PARFUMERIE- Trefpunt der wereldmerken VEERE - Kinderen kunnen zaterdag en zondag knuffelen met kleine dieren op de lammetjesdagen bij de familie Breel. Daarvoor is een knuffelhoek ingericht. Op hun boerderij aan de Bieweg even bui ten Veere lopen niet alleen lamme tjes, maar ook koeien, kalfjes, po ny's, kippen, kalkoenen en gan zen. Kinderen kunnen ook hutten bouwen en knutselen. Boer Jan geeft rondleidingen om één en om drie uur. De open dagen duren van twaalf tot vier uur. Toegang kost 1,50 euro per persoon. GOES - Job de Visser uit Aagteker- ke en Frank van Haastert uit Helle- voetsluis, studenten van het Edu delta College in Goes, hebben de afgelopen week het nationaal kam pioenschap tuinaanleg gewonnen. Hun prijs: deelname aan de World Skills begin september in Canada. Een ander Edudel- ta-team, Jeffrey Simonse uit Hein- kenszand en Roy van Delft uit Ter hole, werd derde op het nationaal kampioenschap. MIDDELBURG - Wethouder Albert de Vries en de directeur van de Stichting Welzijn Middelburg Mar- ja Alberts verrichten donderdag de officiële opening van het sleutelate lier bij Remijn TWeewielers aan de Koudekerkseweg. Op woensdag-, donderdag- en vrijdagmiddag van drie tot zes en op zaterdag van tien tot twee uur kunnen jongeren er onder begeleiding gratis sleute len aan hun brommer of scooter. Gereedschap is aanwezig en onder delen kunnen ter plaatse worden gekocht. De officiële opening is om vier uur. Piet Grims 'weerfoto' van maandag 2 maart 2009, voor de gelegenheid inclusief paard. foto Piet Grim door Wendy van den Hurk VLISSINGEN - Het zuidelijke stuk van de Vlissingse Walstraat gaat in het voorjaar van 2010 op de schop. De winkelstraat krijgt dezelfde be strating als de al heringerichte ge bieden. Daarna alleen nog maar het Bellamypark en de binnenstad kan er weer even tegen. Met de Walstraat-Zuid wordt dat deel van de Walstraat bedoeld dat loopt van de Nieuwendijk tot de aansluiting met de Weteringstraat. Dat straatje nemen stratenmakers ook gelijk mee; het ligt momen teel toch open vanwege onder houdswerkzaamheden. Volgens de gemeente Vlissingen zullen de winkeliers van Walstraat-Zuid nau welijks hinder hebben van de her inrichting; hun zaken blijven be reikbaar. Na het Vierwindenplein, de Nieu wendijk, de Vrouwestraat, de Spui straat en de Oude Markt is de Wal straat-Zuid de zesde stap in het herinrichtingsplan van de Vlissing se binnenstad. De natuurstenen die de winkel straat krijgt, zijn niet goedkoop: acht ton in totaal. Dat geld had de gemeente vorig jaar al gereser veerd. Samen met de voorberei- dingskosten komen de kosten voor de Walstraat-Zuid op bijna een miljoen. Maar dan is dat deel van de stad ook helemaal klaar, na de ingrijpende restauratie van de panden aan de zijde van het Schel- deterrein. Van de dertien staan er nog twee te koop. Als de Walstraat-Zuid klaar is, mag het Bellamypark er ook einde lijk aan geloven. Het is de bedoe ling dat de spa daar volgend jaar de grond in gaat. Op dit moment worden alle idee ën omgetoverd tot een voorlopig ontwerp. Dat wordt op donderdag 19 maart gepresenteerd op het stad huis van Vlissingen. Daar mag ie dereen bij zijn. Sterker nog: alle in- Over een jaar start de herinrich ting van Walstraat-Zuid, in Vlis singen. Daarna hoeft alleen het Bellamypark nog maar en dan is de hele binnenstad opgeknapt. woners ontvangen een uitnodi ging- De opknapbeurt van de Walstraat- Zuid heeft een tijdje op zich laten wachten. Om het goed te kunnen doen, moeten eerst de renovaties van de panden met nummer 3, 25 en 27 (respectievelijk de voormali ge skihut en de pizzeria) zijn afge rond. Daar begint eigenaar Patri monium BV, van Brabander Jos Kemkens, nog dit kwartaal mee. Bovendien kreeg de gemeente het project maar niet gepland, omdat ze onderbezet was. Dat is inmid dels opgelost met een extern inge huurde projectleider. Wanneer de werkzaamheden afge rond zijn, zegt de gemeente Vlis singen nog niet te kunnen voor spellen. Timmermans EXECUTIEVERKOOP Op dinsdag 10 maart 2009, om 10.00 uur, zal een zeilboot, kleur blauw met een witte ombouw, 1 mast en een wit zeil, bestemd voor de vaart op de bin nenwateren, genaamd "Chumach" en toebehoren openbaar worden ver kocht, en wel ten laste van Freddy Robert Valentin Wilssens, geboren 26 mei 1951. De openbare verkoop vindt plaats te Colijnsplaat, aan het adres Jacht havenweg 3. De verkoop geschiedt bij opbod, zon der opgeld of BTW en uitsluitend tegen contante betaling. Een kwartier voor aanvang is er gele genheid tot bezichtiging. De kans bestaat overigens dat de ver koop niet doorgaat. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot: AGIN Timmermans Vlasmarkt 6 4460 MC Goes 0113-246333

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 21