Meningen N GETIPT VOOR U 'Het is hartstikke saai. Heerlijk!' 70% minder verzadigd vet! Balsamico dressing in de Wereldgerechten Lasagne's Crisis Crisis 2 Zorg Bomen Ziekenhuis Harnas Stelling: Zeeland is saai leidt tot veel reacties op website van de krant. 10 Dinsdag 3 maart 2009 PZC LEZERS SCHRIJVEN Brieven richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 91 4330 AB Middelburg 0118-434005 lezersredacteur@pzc.nl (max. 150 woorden) De teleurgestelde Ajaxsupporter, die Marco van Basten pannenkoek noemt, heeft een mening. Minis ter van financiën Wouter Bos, die de rotzooi van ING gezond noemt en miljarden euro's staatsgeld in ING stopt, heeft een mening. Mi nister van Sociale Zaken Piet Hein Donner, die rücksichtslos bij alle bedrijfstakken de salarissen en pensioenen wil bevriezen om zo de crisis te lijf te gaan, heeft een mening. Premier Jan Peter Balken ende, die amechtig het Nederland se volk oneliners toeschreeuwt, heeft een mening, ledereen heeft een mening, zelfs het achterlijke kruidenvrouwtje ver van de be woonde wereld heeft een mening. C.A. Lockefeer Korte Burg 9, Middelburg Vanaf 2006 80 miljoen in roetfil- ters gestoken die net als een pas poort niet blijken te werken. Cri sis, inleveren, voedselbank, 80 mil joen? Er komt een 'vervolg onder zoek'? Is dat een onderzoek dat volgt op het eerste onderzoek naar het functioneren naar de werking van de filters dat er volgens mij dus nooit is geweest, of gaan ze eindelijk onderzöeken of me vrouw Cramers 'vervolgd' moet worden voor deze diefstal van be lasting gelden? Wat natuurlijk heel goed zou zijn. Deze mevrouw moet maar in de zorgsector gaan werken om zelf een deel terug te betalen, want daar werken men sen voor een hongerloon keihard. En wat mij betreft voor deze minis ter, gewoon opzouten. Marcel Vis Prinsenlaan 61, Middelburg gemeenschap vragen al drie jaar van Harnas dat de beweging Israël erkent, geweld afzweert en be staande overeenkomsten eerbie digt. Harnas heeft nog geen duim breed toegegeven (krant 26-2). Ik wil het geweld van Harnas niet goedpraten, maar van Israël kan precies hetzelfde gezegd worden. Aan Harnas worden allerlei eisen gesteld, maar Israël stelt er niks te genover. Dat mag ongestraft onver minderd doorgaan met het bou wen van nederzettingen, het ste len van land, het vernietigen van olijfboomgaarden en huizen, het li quideren van mensen enz. C. van der Hart Vronesteijn 46, Oostkapelle Kap honderden bomen wijk Goe- se Schans, (krant 26 en 27/2). Hier is geen sprake van Cowboypraktij ken. Dit is puur misdadig gedrag van door criminelen geïnfiltreerde overheidsinstanties en demon streert bovendien hun grote min achting voor hun burgers. Helaas is dit overheidsgedrag in Goes geen incident. Ook andere ge meenten, waterschappen en pro vincie maken zich hieraan schul dig. Het waterschap is weer bezig, met een gedrevenheid die krank zinnigheid doet vermoeden, om polderwegen op Walcheren van beplanting te ontdoen. De prachtige groene tunnelwegge tjes van een paar decennia gele den, met meidoornhagen en volu mineuze bomen, heeft men reeds totaal verziekt. Honderden miljoenen belasting geld worden misbruikt om ons mooie polderlandschap te ver kwanselen en te veranderen in troosteloze vlaktes met stinkende modderpoelen. En, als toppunt van deze verderfelijke overheidster- reur wordt tegen beter weten in ge probeerd, opgezweept door milieu maffia - die elke realiteitszin en ge zond verstand ontbeert - onze prachtige Zeeuwse polders onder water te zetten. Joost Boogaard Anthonissenstraat 2, Koudekerke Schonere lucht in Zeeland? Ver geet het maar. De provincie geeft 5 miljoen uit voor schonere lucht. Dit wordt echter ruim te niet ge daan door de sluiting van zieken huis Walcheren. Duizenden ritten Walcheren-Goes w. Wellicht heeft men in Goes be hoefte aan veel patiënten. Milieu beschermers doe er wat aan. L. de Leeuw Westerzicht 197, Vlissingep. Wie denkt dat het met de zorg in ons land slecht is gesteld heeft het mis. Althans voor wat betreft de zorg voor ex-politici. Die hebben voor zichzelf een riante wachtgeld regeling bedacht PZC 28 februa ri). Een WW-regeling voor kamer leden en ministers als zij geen werk meer hebben in den Haag. Of ze nu uit zichzelf opgestapt zijn of zijn afgezet door slecht functio neren of totale onkunde doet er niet toe. Een minister kan dan zes jaar lang een WW-uitkering tege moet zien van dik 48 duizend eu ro per jaar en een kamerlid krijgt zes jaar lang dik 36 duizend euro per jaar. Of ze nu 20 jaar in den Haag hebben gezeten of twee da gen dat doet er niet toe. Vertel dit nu eens aan een bouwvakker die 35 jaar heeft lopen zweten en zijn zak heeft gekregen omdat de bank bobo's jaren lang hebben lopen graaien. Of een zelfstandige vracht wagenchauffeur die moet stoppen omdat er geen orders meer zijn. Die krijgen niets wat maar lijkt op de 'WW-uitkering'. Het enige waar ze in Den Haag recht op heeft is een volksopstand. Maar daar is ons volk te beschaafd voor. B.J. Meijs Kinderstraat 1, Zierikzee Israël, Fatah en de internationale door Nadia Berkelder Zeeland saai? „Als ik van de zomer lekker op de trekker naar de camping tuf, met al m'n mede-Zeeuwen in een feest tent losga op Zeeuwse muziek of gewoon door de polder fiets, bin ik stik tevree!", zegt een zestienja rig Zeeuws Meisje als reactie op de stelling op de website van deze krant. Het is maar net wat je ver wacht, zo blijkt uit de reacties. „De café's sluiten heel vroeg hier in Zeeland", schrijft Irma. „Dus wat krijg je? Hangjeugd die gaat et teren.... In de winter lijkt Zeeland dood, sorry dat ik het zeg." In de aanloop naar het PZC- debat Kom naar het PZC-jeugddebat. Woensdagmiddag 18 maart bij Zeelandnet in Kamperland. Aanmelden: debat@pzc.nl Fm -www.pzc.nl/jeugddebat over jeugd dat op 18 maart plaats vindt in de studio van Zeelandnet in Kamperland vroeg deze krant aan jongeren of ze Zeeland saai vinden. Uit het filmpje dat de re dactie in Middelburg maakte, bleek dat het best meevalt. „Dat moet je eens vragen in een klein plattelandsdorp", moppert Fred op de website. „In plaats van aan studenten in Middelburg. Uit ei gen ervaring kan ik zeggen dat Zee land, met name Zeeuws-Vlaande- ren, heel saai is. Wil je eens iets leuks doen? Bij na gegarandeerd dat je het buiten je woonplaats of over de grens moet zoeken.' Maar daar ben je dan weer wel snel, merkt Claudia op. „Ik woon nu alweer een jaar in de Randstad, saai is het hier niet, maar toch ver lang ik naar Vlissingen Zeeland. Waar je over dertig kilometer nog echt maar twintig minuutjes doet in plaats van een uur en een kwar tier. Waar de benzine minimaal tien cent per liter goedkoper is. Waar je niet de stank uitlaatgas sen inademt, maar koeienmest. Waar ik lekker vanaf mijn apparte ment lopend naar het strand kon, je jezelf geen vreemde voel- de....Dus ik ga lekker terug!" „In de zomer stranden vol, cam pings vol", schrijft Erwin. „Mossel- feest hier, beachpop daar. Dus wie klaagt er nog?" S.P. Ammering in ieder geval niet. „Zeeland is hart stikke saai en laten we dat vooral zo houden. Heerlijk!" Ook zo gek op kroepoek dat de zak vaak al leeg is tijdens het koken? Dan'is er goed nieuws! Conimex bakt vanaf nu al haar kroepoek in 1007. zonnebloemolie. Hierdoor zit er maar liefst 707. minder verzadigd vet in. Conimex heeft maar liefst zeven verschillende soorten kroepoek. Niet alleen lekker bij de Oosterse maaltijd maar ook als snack tussendoor, bij de borrel of op een feestje. Ga nu naar de winkel en probeer het zelf! Conimex - De Oosterse keuken thuis KROEPOEK Knorr heeft bij de twee Weretdgerechten Lasagne Botognese en Lasagnette Napoletana'een Balsamico dressing toegevoegd. Hiermee maakt u nu een heerlijke Italiaanse salade bij het lasagne gerecht. Beide lasagne's zijn lekker voor het hele gezin en zijn eenvoudig te bereiden. En met behulp van de groentetip op de verpakking kunt u lekker variëren! ay Laiaan* lasagnette •JBoiofAM 0 Ntpoletiiu 'ijk zeg Kftorr dat breekt j ïotekkwde week!" Buon spetiïo! (Eet smakelijk!! Deze rubriek is opgenomen in alle regionale dagbladen van NRp dagbladen (oplage bijna 1.8 miljoen) Meer informatie: e-mail: info@nrp.nl o.v.v. Nieuws getipt voor u!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 10