Familieberichten O H1ensenlinq.nl W OTdfl'dÜBiï GJöb'jrs n Henrik ULtlieum Christina Markusse-Jobse Christina van den Driest-Bouwens Jakob Abraham Westerbeke Jaap Westerbeke Jaap Westerbeke Jaap Westerbeke Jaap Westerbeke Jaap Westerbeke Jaap Westerbeke Jaap Westerbeke 16 I Maandag 2 maart 2009 kijk ook op Wij zijn de trotse grootouders van Zoon en broertje van Alco, Babs en Femke van de Ketterij, Jagstzell in Duitsland. Hij is geboren op 27 februari 2009. Lieven en Plonie van de Ketterij in Grijpskerke iv Betty van harte gefeliciteerd met je 40-jarig jubileum in ziekenhuis De Honte als medisch secretaresse bij de chirurgen. Veel liefs, Willy, Barbara, Wouter, Daphne en Tim Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma weduwe van Abraham Markusse 4r 30 december 1915 t 28 februari 2009 Lien Tielkemeijer-Markusse in herinnering Han Tielkemeijer Erik en Liza Evelien en Steven Mark Markusse in herinnering Ellis Oudkerk Pool Norman Goes, 28 februari 2009 Correspondegtieadres: Prunüsstraat 59 4431 DD's-Gravenpolder Wij willen donderdag 5 maart om 1 1.00 uur samen met u afscheid nemen in de aula van de Algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstkamer van de begraafplaats. Na een lang leven vol eenvoud en liefde is, op de leeftijd van 94 jaar, bevrijd van de lasten van de ouderdom onze lieve moeder weduwe van G.l. van den Driest 19941 A Philippine, 24 maart 1914 t Middelburg, 27 februari 2009 Onze dank gaat uit naar allen die haar in haar laatste levensfase hebben omringd met liefde en zorg, in het bijzonder naar haar verzorgsters in Zorgcentrum Sint Willibrord. Nieuwdorp: Jozien en Klaus Bartusek-van den Driest Correspondentieadres: Prinses Margrietstraat 103 4455 AW Nieuwdorp Moeder ligt opgebaard in haar kamer 014 in Zorgcen trum Sint Willibrord, Bachtensteene 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 3 maart om 15.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van hetcrematorium. Herinner mij Zo herinner ik jullie Maar niet in sombere dagen Herinner mij in stralende zon Hoe ik was, toen ik alles nog kon. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve broer zwager en oom Jaap in de leeftijd van 52 jaar. Westkapelle BramenWilma Gonny Jacqueline en Leendert Luuk Sven Cas Onze dank gaat uit naar dokter Klazen en het personeel van afdeling Noord 3 van het streekziekenhuis Walcheren voor de liefdevolle verzorging. Westkapelle, 27 Februari 2009 Correspondentie adres: Noordstraat 45 4361 BL Westkapelle Er is gelegenheid om van Jaap afscheid te nemen op dinsdag 3 maart van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De Herdenkingsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op woensdag 4 maart om 1115 uur in de Moria kerk aan de Markt te Westkapelle. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wegens familieomstandigheden is Installatiebedrijf Westerbeke de gehele week gesloten. Leendert en Stefan Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze neef en achterneef Westkapelle: A. Hensen-Westerbeke Ger en Anita Alexander Barbara en Hans J.W. Westerbeke-Kqelse Westkapelle, 27 februari 2009 Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid We zuilen Jaap blijven herinneren als iemand die in het verleden veel voor de vereniging betekend heeft. Bestuur en Leden Schietvereniging Westkapelle Wij zijn heel verdrietig door het overlijden van onze geliefde neef Hij was als een broer voor ons. Wij zullen hem nooit vergeten. Bram Hannie en Helm Pim, Patty, Mats Wim en José Westkapelle, 27 februari 2009 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Rustend lid en sponsor van onze voetbalvereniging Bestuur en leden van Voetbalvereniging 'de Noormannen' Westkapelle Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze neef P. Minderhoud Suus ep Johan Cathrien en Jaap Elly en Klaas en kinderen Wij zijn geschokt door het overlijden van onze buurman J. Roelse Waterman J. Lievense Lein en Ploon Provoost Kees en Nel Lous Markt Westkapelle 't Oog helder en de tromp omhoog Onverwachts is overleden onze gewaardeerde schutter Naast fervent schutter was Jaap vanaf 1982 de gedreven secretaris van onze vereniging. Het gaaischieten was zijn grote passie, zijn inzet voor de Gaaischieters onvergetelijk. We zullen Jaap ontzettend missen. We wensen Bram, Wilma, Jacqueline, Leendert en verdere familie veel sterkte toe. Namens Gaaischietersvereniging Westkapelle Evert Wisse, Kaptein Adrie Lievense, Foerier Kees Lievense Piet Wisse Wilbert Dingemanse Jan Lievense

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42