(■eland PZC Helft eerste fase wijk Aria verkocht Boswachter worden in Midden-Zeeland? mm BEVELANDEN-THOLEN 33 21 22 en 23 Versviiet bluestempeltje voor één avond Deuk WmitmM x t SC Heerenveen pakt op bezoek bij PSV in slotfase de volle winst Zaterdag 28 februari 2009 Kunstwerk in Goese Polder geeft toeschouwer vleugels Tip? bevelanden@pzc.nl/tholen@pzc.nl Pro j ectontwikkelaar ABC Vastgoed heeft geen last van crisis. door Frank Balkenende GOES - Kredietcrisis? Ingestorte wo ningmarkt? Het nieuwe woning bouwproject Aria - 350 woningen aan de zuidrand van Goes - merkt er weinig van, zegt directeur plan ontwikkeling Ad van Vuuren van projectontwikkelaar ABC Vast goed. „Zonder echte campagne hebben we de helft van de huizen in de eerste fase al verkocht." Die eerste fase bestaat uit 55 wo ningen tegen de wijk Ouverture aan. Dat de helft van die tranche woningen verkocht is, stemt Van Vuuren tevreden". „Een bemoedi gend resultaat." Het gros van de hoofdzakelijk uit Midden- en Noord-Zeeland afkom stige cliëntèle is bij Aria uitgeko men na een zoektocht op internet. Mensen - gezinnen, alleenstaan den, ouderen - die bewust kiezen voor het concept van ABC Vast goed: een typisch Zeeuws dorp met een plein, vaete, bochtige straatjes, veel groen. Gerieflijke huizen, geënt op de Zeeuwse ste denbouw en architectuur. „Bovendien kunnen mensen kie.- zen uit veertien typen woningen, die ook op verschillende manieren kunnen worden ingedeeld. We kunnen maatwerk en kwaliteit le veren en daar is markt voor", zegt Miriam van der Slot, projectmake laar voor Aria. ABC Vastgoed merkt bij de ver- koop van woningen in de nieuwe Goese wijk Aria weinig van de kredietcrisis. De helft van de hui zen in fase één is al verkocht. Volgens Van der Slot is het beslist niet zo dat de totale Zeeuwse wo ningmarkt op zijn achterste ligt. Het gaat om bepaalde sectoren. Ze wil de heersende opvatting ontze nuwen dat kopers hun oude wo ning aan de straatstenen niet meer kwijt kunnen. „Het overgrote deel van de mensen die wij aan tafel krijgen, kent dat probleem niet." Van Vuuren rept van 'realistische kopers die financieel tegen een stootje kunnen'. „Mensen die zich zelf niet rijk rekenen en hun oude huis voor een normale prijs willen verkopen." Als planontwikkelaar wanhoopt Van Vuuren allerminst in de huidi ge marktsituatie. Er zit nog veel geld bij particulieren, zegt hij. „Al leen mensen willen het wel aan iets goeds uitgeven. Kijk, de laatste tien jaar zijn allerlei standaardwij- ken uit de grond gestampt, want het verkocht toch wel. Dat werkt nu niet meer. De tijd van even snel een hutje verkopen is voorbij. Ie zult kwaliteit moeten leveren, zowel in de woning als de leefom geving." In het najaar begint de bouw van de eerste huizen in Aria. 's-HEER ABTSKERKE - Zenuwachtig was ze al, Roosmarijn de Boo. Met drie mede-studentes van Hogeschool Schoevers Rotterdam trok de Kwadendamse de stoute schoenen aan. Gevie ren zetten ze in dorpshuis Versviiet in 's-Heer Abtskerke een Bluesnight op, voor het Ronald McDonald Kinderfonds. Gisteravond was het zover. De eerste bezoekers, veel trouwe blues- fans, stapten al vroeg binnen. En toen kwam het bericht dat de eerste band, Blues's'Hot (fo to), bij Roosendaal in de file stond. Roosma rijn had het niet meer, maar het kwam alle maal goed. Een halfuur later dan gepland zet te Blues's'Hot in met Everybody Needs Somebo dy, het motto van de Bluesnight. „Tweedui zend euro hopen we op te halen", zei Roosma rijn de redelijk gevulde zaal rondkijkend. Ze hoefde zich over onkosten alvast geen zorgen te maken. De studentes hadden aardig wat sponsors gevonden, waaronder 'bluestempel tje voor één avond' dorpshuis Versviiet. Na Blues's'Hot trad onder anderen Peter Kempe uit Kwadendamme op die Roosmarijn met het bluesvirus heeft behept. foto Willem Mieras Bestuur zoekt vrouw (v)... iets voor jou? www.zeeland.besturen.net Nieuwsgierig? Kijk dan snet op: www.staatsbosbeheer.nl werken bij Staatsbosbeheer vacatures en reageer voor 14 maart 2009!!! De collega kwam ontredderd bin nen op het kantoor in Terneuzen. Hij was dan ook ernstig getroffen. Op een Antwerps parkeerterrein was een onverlaat in de nachtelijke uren tegen zijn auto gereden. De schade, rechts vooraan, was veroor zaakt door een merkwaardig, geel vehikel, zo gaven de ruwe verfstre- pen aan. Hij was kordaat naar het Tip? redactie@pzc.nl schadebedrijf gereden om de scha de op te laten nemen en een af spraak te maken over het herstel. Bij het wegrijden sloeg het noodlot toe. Zijn mobieltje ging, hij keek naast zich, maar niet in zijn spie gel en haalde prompt de hele lin kerkant van zijn auto open langs een lantaarnpaal. De monteurs za gen het handenwrijvend gebeuren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 69