Ik (flensen Jnq.nl Coby van Gilst-Bakker Jan de Goffau Sibylla Franziska Gertrud Griep-Stiller Prudent Haerens Cornelis Franciscus Haers Maria Kaijser-Seghers Dikkie van der Kleij-van den Brink Albert J.C.A. de Meij-Leenhouts Jannetje Leuntje van Oosten-Bliek Carl Gustaaf Pusch Gerard Ruissen Joseph Schelfaut Walter Zwartelé Cees Lieve Ben Dear Daddy 28 I Zaterdag 28 februari 2009 kijk ook op Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Wij bedanken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en dochter Bas en Linda, Nikky Lies en Martijn, Robert L.I. Bakker-Steffens Kruiningen, februari 2009 Voor uw medeleven en belangstelling betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde en zorgzame man, onze lieve en zorgzame vader, groot- en overgrootvader betuigen wij u onze oprechte dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. K.T. de Goffau-van Iwaarden Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rilland, februari 2009 DANKBETUIGING Hartelijk dank voor het medeleven en de vele kaarten die we hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, februari 2009 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Erna Haerens-de Ruijsscher Kinderen en kleinkinderen Oostburg, februari 2009 DANKBETUIGING Omdat het voor ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken, willen wij dit doen langs deze weg. Ontroerd door de grote belangstelling en de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader betuigen wij u onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank aan pastor K. van de Wiele voor de mooie uitvaartdienst. Het personeel van de Redoute het Pleintje en de vrijwilligers voor de verzorging. J.M. Haers-Hoogerwerf Eddy en Hilda Leona en Theo Ludo en Alexandra Klein- en achterkleinkinderen Philippine, februari 2009 Voor de vele blijken van medeleven bij het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma getuigen wij onze welgemeende dank. Axel: Familie Kaijser-Seghers Mooie vlinder we hadden je zo graag bij ons gehouden maar, je bent nu eindelijk "Thuis Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook tijdens Dikkie's ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en omi Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat Dikkie bij zovelen geliefd was. Joop Madhu en Patrick Manoj, Rajan Pradeep en Janneke Vlissingen, februari 2009 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij van jullie mochten ontvangen tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van onze betuigen wij onze welgemeende dank. De wijze waar op jullie met Albert en met ons hebben meegeleefd, zowel persoonlijk als door de vele kaartjes, heeft ons erg geroerd en goed gedaan. Familie van der Made Heinkenszand, februari 2009 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij allen bedanken voor de kaarten en vele andere blijken van medeleven die wij van u ontvangen na het overlijden van mevrouw Uw belangstelling is voor ons een grote steun geweest. Kinderen en kleinkinderen Voor uw blijken van medeleven in de vorm van een kaartje, telefoontje of praatje tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en oma willen wij u hartelijk dankzeggen. Wolphaartsdijk, februari 2009 H.M. Bliek Kinderen Kleinkinderen Zij die wij hebben liefgehad en van ons zijn heengegaan zijn niet meer waar wij waren maar altijd waar wij zijn. Wij'willen u graag bedanken voor de belangstelling, aanwezigheid, mooie woorden, de bloemen, fijne brieven en kaarten, telefoontjes en bezoekjes, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Lili Pusch-van Holthuijsen Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, februari 2009 Voor de zeer vele blijken van medeleven, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa danken wij u hartelijk. Het heeft ons getroffen en goed gedaan. W. Ruissen-van Oosten Kinderen en kleinkinderen Goes, februari 2009 Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen, en we je zo sterk missen in alle dagelijkse dingen, is er één ding dat troost ons nog het meest, we zijn trots en dankbaar dat jij onze Pa, Opa en vriend bent geweest. Een kaart, een bloem, een lieve groet Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van onze lieve Pa, Opa en vriend Onze hartelijk dank hiervoor. Kinderen, kleinkinderen en Francien Stevens-Ferket DANKBETUIGING Dankbaar ben ik voor uw medeleven en woorden van troost. Medeleven in de vorm van brieven, kaarten, persoonlijke contacten en de aanwezigheid van zeer velen tijdens de afscheidsplechtigheid voor mijn man Uw reacties gaven zijn betrokkenheid voor de medemens en de samenleving weer. Hieruit sprak veel waardering en genegenheid voor hem. De vele bloemstukken spraken hun eigen taal. Deze hartverwarmende betrokkenheid heeft mij, ondanks al het verdriet, heel erg goed gedaan. Plhilippine, februari 2009 Heieen Zwartelé-Penne Has it been a year since you passed away? To me it seems just yesterday. 29-02-2008 28-02-2009 Precious memories you alone did give. Our children-their children-in them you shall live. Memories to cling to when dawn begins to break, Time heals-they say-but a heart still has an ache. Pat 28-02-2008 28-02-2009 Wie legt me uit hoe alles werkt Floe groot het gat is tussen nu en nooit En hoe het komt dat ik nu merk Jij bent weg,maar dichterbij dan ooit Jij zit voor altijd in mijn hart S? Liefs, je vrouwtje Diny en Pino ,Whoopy en Bayron 28-02-2008 28-02-2009 Everyday I mis you more Everyday I mis you more and more and more and more and more Everyday I mis you more Everyday I love you more I love you more Everyday I love you more Forever in my heart XXX, Wendy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 64