smiHeberichten fTlensentinq.nl Bastiaan Rijkers Maria Catharina Schrijver-de Kubber Co Schrijver L.C.G.M. van Valkenburg- Andriessen Jacobus Sol Frans Verhage Jannis Vinke I Mb DDjjiibHiutèlffé- Marlies Broeckaert-Everaert Daniël Faasse Dirkje Magdalena Filius-Karelse Ida de Geus-Lourier 26 I Zaterdag 28 februari 2009 kijk ook op Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze vader, opa en overgrootvader Bas A Werkendam 9 juli 1923 t Vlissingen 23 februari 2009 J.E. Rijkers-Bos Mar en Piet Sebregts-Rijkers Ruud en Liesbeth Sabine, Fabian Esther en Rob Daniëlle, Sjoerd aaienburg 43 4386 DA Vlissingen Naar wens van de overledene heeft de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Wij willen hetzorgteam Harlekijn van SVRZ en het B.l. T.-team van Zorgstroom vriendelijk danken voor hun liefdevolle verzorging en begeleiding. Volkomen onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus entante "Rieteko" Piet Schrijver en Ellen Beers, Brasschaat kinderen en kleinkinderen Wim en Janny Schrijver-Dek, Kloetinge Annelies Schrijver, Leiden Rons Schrijver, 's-Gravenhage Cees Schrijver, Kapellen, (B) Verdrietig zijn we om het plotseling heengaan van onze lieve vriendin Wij wensen Jo en Peter de kracht en de steun toe van de Heerdie Co heeft thuisgehaald. Familie J. de Koeijer-Wisse Na een slopende ziekte, is overeenkomstig haar eigen wens, rustig thuis ingeslapen Louise sinds 2005 weduwe van Joop van Valkenburg eerder weduwe van Louis Raaij makers Eindhoven, 3 oktober 1923 Koudekerke, 23 februari 2009 Bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van "Zorgstroom voor hun liefdevolle verzorging van de afgelopen jaren. Vebenabos 70 Koudekerke Correspondentieadres: Lex en Hanneke Lemmens Burg. Vonk de Bothstraat 38 5037 NL Tilburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. In ons verdriet om het heengaan van onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa mochten wij uw hartelijke medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oostburg, februari 2009 Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en mijn vriend weduwnaar van Maria Martina Hollebrandse A Koudekerke, 9 september 1926 t Vlissingen, 27 februari 2009 Frans en Tine Verhage-van Loon Britta Annicka Marianne en Dik Leer-Verhage Tessa Roos Bep de Nooijer Correspondentieadres: Marianne Leer-Verhage Groen van Prinstererlaan 116 4384 CK Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dinsdag 3 maart van 9.45 tot 10.15 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de plechtigheid, voor afgaande aan de crematie, plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Pa hield van bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kuntu deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij willen iedereen bedanken die zorg aan onze vader heeft besteed. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Verdrietig geven wij kennis dat na een werkzaam leven, met mooie laatste jaren in WZC Antonius, vari ons is heengegaan onze broer, schoonbroer en oom A 31 januari 1919 126 februari 2009 Terhole: C.Vinke-Dekker Kloosterzande: J. Vinke-van der Slikke Kloosterzande: M. Quaak-Vinke Kloosterzande: P. Vinke-Goossen Oudelande: M. op 't Hof-Vinke P. op 't Hof Neven en nichten Correspondentieadres: J. Vinke Tivoliweg 108 4561 HN Hulst Dinsdag 3 maart is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid van Jannis te nemen in het mortuarium van WZC Antonius, Pastoor -Versterplein 1 te Kloos terzande, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt in de kapel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Hulsterweg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in 'Hotel van Leuven', Hof te Zandeplein 19 te Kloosterzande. Onze dank gaat uit naar het personeel van WZC Antonius voor de liefdevolle verzorging. W DANKBETUIGING Al die kaarten, bloemen, lieve woorden, warme belangstelling, mooie foto's, steun en medeleven... Het deed ons allemaal heel erg goed na het overlijden van mijn lieve vrouw en liefste mama We verliezen in haar een super-mama en een geweldige vrouw, die altijd voor iedereen klaarstond en waar nooit iemand tevergeefs ooit een beroep op deed. Een leven zonder haar is niet te voor te stellen, het gemis is dan ook enorm. Uit uw overweldigend vele blijken van belangstelling en medeleven werd ons duidelijk wat zij ook voor anderen betekende: Marlies was zorgzaam, oprecht, open en eerlijk naar iedereen die haar kende. Omdat het voor ons onmogelijk is om "iedereen persoonlijk te bedanken, willen wij op deze manier onze welgemeende dank uitspreken. Een speciaal woord van dank aan pastor Joop Eggermont, haar toegewijde vriendinnen Lieve, Jeanette, Marleen, Hedwig, Katrien en Saskia, die er dag en nacht voor Marlies en voor ons waren, dr. van Reisen, dr. v.d. Nes, dr. Helmers, de familie, collega's en oud-collega's, klas 3 HA van het Reynaertcollege en Miranda Brasser 8* Piet Picavet van DELA. Adrie en Wouter Broeckaert Kloosterzande, februari 2009 Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heelt ons erg goed gedaan. K. Faasse-Jobse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, februari 2009 Daar het ons niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, voorde overweldigende belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. J. Filius Laura en Erwin Dirven-Filius Anne, Matthijs Arjan Filius Namalaiko Sunjalai Kamperland, februari 2009 Het medeleven, mij betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw en meissie heb ik ten zeerste gewaardeerd. Mijn oprechte dank voor uw schrijven, bloemen en aanwezigheid bij de crematieplechtigheid. Aad de Geus Middelburg, februari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62