kijk ook op 0 fHeosenlirsq.nl Jubileum Miel Rita Hendrik van Belzen Walter Boussen Han van den Broeke J. Colijn Adriana Cortvriendt-van Oeveren Jannie Christiane Cassier Christiane Cassier Dina Maria Suzanna Kotvis-Brakman Rosa Francina Ongenae-van der Veeken Hendrik van Belzen Hendrik van Belzen 24 I Zaterdag 28 februari 2009 40 jaar getrouwd Gefeliciteerd! Cindy, Erik Karlijn Stephan, Linda Stan Wij wilier? langs deze weg familie, vrienden en bekenden hartelijk bedanken voor de enorme belangstelling, bloemen, cadeau's en kaarten die wij mochten ontvangen bij ons 60-jarig huwelijk. Het was een onvergetelijke dag voor ons. Jan en Nel Maat-Hollestelle Voor de vele blijken van belangstelling in de vorm van cadeau's, telefoontjes en kaarten, die wij ontvangen hebben bij ons 60-jarig huwelijksjubileum, willen wij u allen hartelijk danken. Jan en Janny Visser-cle Kok Bedroefd, maar dankbaar voor de lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en mijn overgrootvader Henk Sinds 22 februari 2005 weduwnaar van Francina Janna Poortvliet A Arnemuiden t Bilthoven 23 mei 1923 25 februari 2009 Ineke Sturm-van Belzen Frans Sturm Sidney en Tanja Elmar en Miranda, Tom Paul van Belzen Carla van Belzen-Dumernit Diana Michael en Soraya Connie van Belzen Marlies Hoogeboom Nina, Coco Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 4 maart van 14.30 tot 15.15 uur in rouwcentrum Tap, Soestdijkseweg-Zuid 265 te Bilthoven. Aansluitend vindt om 16.00 uur de crematieplechtig heid plaats in de aula van crematorium 'Den en Rust', Frans Halslaan 27 te Bilthoven. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Tap Uitvaartzorg, Soestdijkseweg-Zuid265, 3721AEBilthoven Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van ons gewaardeerd bestuurslid Walter was ruim 50 jaar lid van onze Schutters vereniging. Wij zullen Walter herinneren als een trouw bestuurslid die altijd klaar stond voor onze verenging. Wij wensen Rita en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en leden van Schuttersvereniging St. Jan Sint Jansteen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Als medeoprichter en oud-voorzitter van onze stichting heeft Han een belangrijke bijdrage geleverd aan het conserveren en het behoud van de Walcherse streekdracht. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte. Het bestuur en de medewerkers van Stichting Het Walcherse Costuum Deze week ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van de heer Vrijwilliger SVRZ, locatie Meuleweie Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe met dit ingrijpende verlies. Namens locatiemanager, medewerkers en vrijwilligers SVRZ locatie Meuleweie De Heer is mijn herder. Psalm 23 Na een kortstondig ziekbed is vredig heengegaan onze lieve schoonzus sinds 28 augustus 1993 weduwe van Lothaire Albert Cortvriendt Wolphaartsdijk Terneuzen 4 maart 1922 26 februari 2009 Wolphaartsdijk: A.J. den Herder-Cortvriendt A. den Herder Knokke-Heist: F.M. Rombout-Cortvriendt G. Rombout Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging, die zij in ziekenhuis "De Honte", te Terneuzen heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: R. Martens Brie versstraat 52 4529 GZ Eede De gedachtenisdienst zal plaatsvinden op dinsdag 3 maart om 10.00 uur in woonzorgcentrum "Rozenoord"Hoogstraat 58 te Sluis. Aansluitend zal de dienst om 13.30 uur afgesloten worden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Wij zijn geschokt door het overlijden van vrouw, vriendin en maatje van onze tuinvriend Sjuul Bert en Connie Gerard en Li a Bedroefd staan wij stil bij het overlijden van onze gewaardeerde collega Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Jean-Pierre, de kinderen en naaste familie. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Management en medewerkers Cargill, Sas van Gent en Bergen op Zoom "Ik wou dat ik de kans kreeg om alle dagen in de regen te lopen (vijf minuutjes)" Erg verdrietig zijn we afscheid te moeten nemen van onze collega We verliezen in haar een fijne collega en koesteren de mooie herinneringen. We wensen Jean-Pierre en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Je collega's van finance Diederich, Marleen, Chris, Anke, Wim, Ad, Branko, William, Pascal, Ludwig, John, Femke, Miriam, Ad ALGEMENE KENNISGEVING Na een kort ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, wilskrachtige en altijd opgewekte moeder, grootmoeder en overgrootmoeder 16 februari 1911 23 februari 2009 sinds 13 september 1964 weduwe van Abraham Kotvis Ze blijft in onze gedachten. Oostburg: S.E. Visscher-Kotvis J. Visscher Alphen a/d Rijn: Marjolein van Leeuwen-Visscher Simon van Leeuwen Max en Karen Utrecht: Bram Visscher Veerhoeklaan 12 4501 AG Oostburg De begrafenis heeft op haar verzoek in kleine familie kring plaatsgevonden op het kerkhof in Zuidzande. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Het was moeilijk om uit te leggen wat jij bedoelde, om precies te zeggen wat je voelde. Maar steeds weer probeerden we elkaar te begrijpen. Heden overleed zacht en kalm weduwe van Herman Ludovicus Bernardus Ongenae Zij overleed in de leeftijd van 83 jaar. De familie Wij zijn het personeel van 'Ter Schorre afd. A 23 dankbaar voor hun liefdevolle verzorging aan Rosa besteed. 22 februari 2009 Correspondentieadres: Fam. Burggrave-van der Veeken Lindenstraat 24,4581 BN Vogelwaarde Wij hebben in besloten kring afscheid van haar genomen.... Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom P. van Belzen-Meerman J. Allaart-van Belzen TV1. van Belzen C, van Belzen-de Nooijer Neven en nichten Arnemuiden, 25 februari 2009 Hierbij geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Kleverskerke: F. Poortvliet Arnemuiden: J.C. van de Ketterij-Poortvliet neven en nichten Arnemuiden, 25 februari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60