opzegdienst Familieberic CJ) fTlensentinq.nl Juülteym Üya/JsLlöfj J. Colijn Ton Huijssoon Hendrik van Belzen Hendrik van Belzen Hendrik van Belzen Han van den Broeke Adriana Cortvriendt-van Oeveren Adriana Maatje Koningstein-Prince Jannie de Jonge-van Kuijk Jannie Jannie de Jonge &l IHensenlinq.nl 24 Zaterdag 28 februari 2009 Wij willen langs deze weg familie, vrienden en bekenden hartelijk bedanken voor de enorme belangstelling, bloemen, cadeau's en kaarten die wij mochten ontvangen bij ons 60-jarig huwelijk. Hét was een onvergetelijke dag voor ons. Jan en Nel Maat-Hollestelle Deze week ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van de heer Vrijwilliger SVRZ, locatie Meuleweie Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe met dit ingrijpende verlies. Namens locatiemanager, medewerkers en vrijwilligers SVRZ locatie Meuleweie kijk ook op Je kunt tranen vergieten omdat hij er niet meer is. Maar je kunt ook glimlachen omdat hij heeft geleefd. De familie meld u het overlijden van echtgenoot van Mieke Seijben overleden te Opwijk op 61-jarige leeftijd. De afscheidsviering en de crematie heeft plaatsgehad in het crematorium te Vilvoorde op vrijdag 27 februari 2009. Rouwadres: Schoolstraat 61 1745 Opwijk Bedroefd, maar dankbaar voor de lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en mijn overgrootvader Henk Sinds 22 februari 2005 weduwnaar van Francina Janna Poortvliet A Arnemuiden f Bilthoven 23 mei 1923 25 februari 2009 Ineke Sturm-van Belzen Frans Sturm Sidney en Tanja Elmar en Miranda, Tom Paul van Belzen Carla van B elzen-Dumern it Diana Michael en Soraya Connie van Belzen Marlies Hoogebooin Nina, Coco Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 4 maart van 14.30 tot 15.15 uur in rouwcentrum Tap, Soestdijkseweg-Zuid 265 te Bilthoven. Aansluitend vindt om 16.00 uur de crematieplechtig heid plaats in de aula van crematorium 'Den en Rust', Frans Halslaan 27 te Bilthoven. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Tap Uitvaartzorg, Soestdijkseweg-Zuid265, 3721AE Bilthoven Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom P. van Belzen-Meerman J. Allaart-van Belzen M. van Belzen C. van Belzen-de Nooijer Neven en nichten Arnemuiden, 25 februari 2009 Hierbij geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Kleverskerke: F. Poortvliet Arnemuiden: J.C. van de Ketterij-Poortvliet neven en nichten Arnemuiden, 25 februari 2009 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Als medeoprichter en oud-voorzitter van onze stichting heeft Han een belangrijke bijdrage geleverd aan het conserveren en het behoud van de Walcherse streekdracht. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte. Het bestuur en de medewerkers van Stichting Het Walcherse Costuum De Heer is mijn herder. Psalm 23 Na een kortstondig ziekbed is vredig heengegaan onze lieve schoonzus sinds 28 augustus 1993 weduwe van Lothaire Albert Cortvriendt Wolphaartsdijk 4 maart 1922 Terneuzen 26 februari 2009 Wolphaartsdijk: A.J. den Herder-Cortvriendt A. den Herder Knokke-Heist: F.M. Rombout-Cortvriendt G. Rombout Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging, die zij in ziekenhuis "De Hontete Terneuzen heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: R. Martens Brieversstraat 52 4529 GZ Eede De gedachtenisdienst zal plaatsvinden op dinsdag 3 maart om 10.00 uur in woonzorgcentrum "Rozenoord", Hoogstraat 58 te Sluis. Aansluitend zal de dienst om 13.30 uur afgesloten worden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Strooi uit mijn as voor alle winden dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. Van ons ging heen mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootmoeder weduwe van J.A. Koningstein 15 november 1917 26 februari 2009 Arnold en Teresa Carlita en Marco Timo, Inez José enFenja Correspondentieadres: Carlita Koningstein Pieter Stastokstraat 23 1507 PD Zaandam Oma is overgebracht naar Uitvaartcentrum Zuid, Fred. Roeskestraat 91 te Amsterdam, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 4 maart om 12.30 uur in crematorium Zaanstad, Wibautstraat 282 te Zaandam-Zuid. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Scharendijke: Addie t in liefdevolle herinnering An ja Johan Jeannet Zierikzee: Heieen Muharrem Wij zijn geschokt door het overlijden van vrouw, vriendin en maatje van onze tuinvriend Sjuul Bert en Connie Gerard en Lia Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenote van onze collega en werknemer Sjuul We willen hem en de kinderen veel kracht en sterkte toewensen. Collega's en werkgever Loonbedrijf Van de Velde CV Kerkwerve Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26