HERDER Banen JobTrack.nl MANAGER Vacature Beheerder caravanpark 40 I Zaterdag 28 februari 2009 Kijk ook op HERDER B. Kis een bedrijf dat zich mei circa 85 medewerkers welegr op de ontwikkeling, productie en verkoop van hydraulisch- mechanische machines op het gebied van sloot- en bermomlerhoud. Deze machines worden voornamelijk geleverd aan overheidsinstellingenwaterschappen en loonwerkers. De organisatie is internationaal marktleider in haar branche en is ISO90QI gecertificeerd. Voor onze afdeling verspaning zijn wij op zoek naar een: CNC draaier Functieomschrijving: - Het zelfstandig CNC draaien en controleren van werkstukken in enkel- en seriewerk; - Het zelfstandig bedienen en op de juiste wijze laten functioneren van de CNC gestuurde machine (Okuma); - Het verrichten van diverse met de productie verband houdende werkzaamheden. Functie-eisen: - VBO-metaal (B/C niveau), VMBO Basis of Kaderberoeps; - SOM-opleiding machinaal verspaner (niveau 2) BBL en SOM/Kenteq opleiding CNC programmeur-verspaner (niveau 3). - 3 - 5 jaar productie-ervaring. - Heftruckrijbewijs is een pré; Aanvullende eisen: Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Je hebt een flexibele opstelling en je bent iemand die initiatief toont en enthousiast is. Verder ben je bereid om eventuele benodigde cursussen te volgen. Wij bieden: Een uitdagende functie in een middelgrote organisatie met ruimte voor eigen inbreng en initiatief De werkomstandigheden zijn binnen ons bedrijf prettig en we bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Stuur je sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen aan: HERDER B. V, t.a.v. de heer M. Vinke, Postbus 8010, 4330 EA Middelburg of e-mail naar: m.vinke@herder.nl; Internet: www.herder.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. REINTEGRATIEDIENSTEN BV Soms raakt zelfs het beste talent op een zijspoor en moet weer op de juiste weg geholpen worden. Het sterkste punt van Accessio, dochteronderneming van WVS-groep, is dat we kijken naar het talent van mensen. We begeleiden ongeveer 1000 cliënten per jaar naar een passende werkplek. Hiervoor is kennis van de persoon en kennis van de arbeidsmarkt nodig. Voor werkgevers bieden we een totaal pakket van arbeidsonderzoek en advies tot en met plaatsing en nazorg. In verband met het vertrek van onze huidige manager zijn wij op zoek naar een De functie De manager formuleert en realiseert de meerjaren strategie, is verantwoordelijk voor de resultaten en activiteiten van de gehele organisatie, zodanig dat efficiënt gewerkt wordt in een positief werkklimaat en de sociale en economische doelstellingen gehaald worden. Daarnaast zorgt de manager voor de opbouw en instandhouding van een relevant netwerk en weet commerciële mogelijkheden ten volle uit te nutten. Profiel De toekomstige manager van Accessio heeft een HB0+ werk- en denkniveau, woont in de regio West Brabant en heeft een aantoonbaar (maatschappelijk) netwerk. Hij/zij heeft commerciële ervaring in de reïntegratiemarkt zowel in de publieke sector als in de private sector en ruime ervaring in een manage- ment-functie, bij voorkeur in de arbeidsvoorziening of in de reïntegratiemarkt. Daarnaast heeft hij/zij ervaring in het leidinggeven aan professionals. De manager is een motivator en teamplayer met over tuigingskracht, heeft een probleemoplossend vermogen en is commercieel. Wat bieden wij? Boeiende, afwisselende baan met verantwoordelijkheid. Een zelfstandige functie binnen een flexibel en jong team Goed salaris, inclusief winstdeling, waarvan de hoogte afhankelijk is van opleiding en werkervaring Sollicitaties zien wij graag vóór 10 maart tegemoet: De heer J. Snoek, directeur, Bosstraat 48, 4704 RL Roosendaal ofjsnoek@wvsgroep.nl Meer informatie over Accessio kunt u vinden op www.accessiobv.nl ACCESSIO REINTEGRATIEDIENSTEN BV Bosstraat 48, 4704 RL Roosendaal T 0165 - 822 650, F 0165 - 534 848 Zandweg 3 4308 AD Sirjansland Ben jij de zelfstandige en enthousiaste organisator die beslissingen durft te nemen en ook van aanpakken weet? Heb je daarnaast mensenkennis en goede contactuele eigenschappen dan ben jij de juiste kandidaat voor beheerder op ons park. Een invulling van de vacature door een beheerderechtpaar behoort tot de mogelijkheden. Wij bieden een afwisselende baan met veel vrijheid en zelfstandigheid. Beloning volgens "CAO verblijfsrecreatie en zweminrichtingen". Er geldt een werkweek van 40 uur. De beheerder wordt geacht de dienstwoning te betrekken die op het park aanwezig is. Reacties: Stuur je schriftelijke reactie voorzien van CV naar: Caravanpark Sirjansland Zandweg 3 4308AD Sirjansland Ter attentie van mevr. M. de Romph. Kijk voor meer informatie op onze website: http://www.caravanparksirjansland.nl www.accessiobv.nl De gemeente Goedereede koestert een aantal van de mooiste plekjes van Nederland. De uitgestrekte stranden van Ouddorp, het prachtige oude centrum van Goedereede, de haven van Stellendam en de mooie natuur van de Kwade Hoek: dit zijn de trekpleisters voor vele tienduizenden recreanten die jaarlijks de gemeente Goedereede bezoeken. 'Meer dan mooi' is een slogan die de gemeente Goedereede echter niet voor niets hanteert! Naast het behouden van het mooie cultuurhistorisch erfgoed speelt de gemeente Goedereede ook in op nieuwe ontwikkelingen. Bijna 100 betrokken medewerkers zijn bij de gemeente werkzaam om hier hun steentje aan bij te dragen, help je mee? Het werk: Je werkt als beleidsmedewerker op de cluster maatschappelijke ontwikkeling, binnen de sector publiekzaken. De mede werkers van de cluster zijn actief op de werkvelden Onderwijs, Sociale Zekerheid, Welzijn en Zorgen Openbare Orde en Veiligheid. Je kunt öp alle werkterreinen worden ingezet, maar de nadruk zal liggen op het brede terrein van Welzijn en Zorg, Volksgezondheid en Wonen. Je voert de regie met betrekking tot het Wmo-beleid, exclusief de individuele verstrekkingen. Je bent ook de contactpersoon voor de Wmo-adviesraad. Door deelname aan overlegverbanden en werkgroepen krijg je de informatie die je omzet in beleids adviezen voor het gemeentebestuur. Je leidt (maatschappelijke) projecten en biedt ondersteuning bij andere, binnen de werkvelden voorkomende, werkzaam heden en projecten. Verder werk je natuurlijk mee aan het uitvoeren van het vastgestelde beleid zodat het niet bij papier alleen blijft. De eisen: Wij zoeken een enthousiaste collega die niet bang is om initiatief te nemen. Je bent gedreven en je gaat graag met mensen om. Wij vragen - naast enige jaren ervaring - een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur met als richting Sociale Zekerheid, Welzijn en Onderwijs. Je kunt je prima uitdrukken in woord en geschrift en je beschikt over goede contactuele eigen schappen. Daarnaast heb je affiniteit met automatisering en je bent zeer accuraat. De beloning: Bij de gemeente Goedereede kennen we duidelijke verantwoordelijkheden. Er heerst een plezierige, open werksfeer. Een salariëring in schaal 9 (max. 3.418,00) en een prima pakket secundaire arbeids voorwaarden vormen de beloning voor deze functie. In bijzondere gevallen behoort een arbeidsmarkttoelage tot de mogelijkheden. Solliciteren? Meer informatie? Stuur je sollicitatiebrief met uitgebreide cv voor 14 maart aanstaande naar het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, bij voorkeur per e-mail: sollicitatie@goedereede.nl. Het postadres: postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Helma Hilders-Tax, sectorhoofd publiekzaken (0187-497764). Voor vragen over de werving- en selectie procedure kun je contact opnemen met Gert van Nieuwaal, beleidsmedewerker P81O (0187-497785). Algemene informatie over de gemeente Goedereede vind je ook op onze website: www.goedereede.nl Gemeente Goedereede zoekt: Beleidsmedewerker maat schappelijke ontwikkeling

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 108