p Q) JobTrack.nl Banen Unithoofcl verpleeghuis O' Limagrain Rucphen groen en recreatief -É kastelein (m/v) Kijk ook op Zaterdag 28 februari 2009 I 39 Rucphen - Schijf - Sprundel - St.Willebrord - Zegge De gemeente Rucphen is een gemeente waar ruim 22.500 inwoners in een groene omgeving wonen en recreëren. De gemeente Rucphen is volop in beweging. Onder de naam 'Rucphen in Beweging' valt een aantal grote projecten die impact hebben op de organisatie. Eén daarvan is de organi satieverandering die per 1 juli a.s. wordt doorgevoerd. Per die datum wijzigt de structuur van de gemeentelijke organisatie van een sectorenmodel naar een directiemodel. Een project dat nauw samenhangt met de organisatie verandering is de invoering van een nieuw dienstverleningsconcept. Hierin komt de klant/burger nog meer centraal te staan. De bouw van een nieuw gemeentehuis in combinatie met een dienst verleningscentrum zal een grote impuls zijn voor deze nieuwe manier van werken. Het laatste project dat hoort bij Rucphen in Beweging is E-Rucphen. Onder E-Rucphen vallen alle ontwikkelingen voor de realisatie van de elektronische overheid binnen de gemeente Rucphen. In verband met de organisatieontwikkeling zijn de volgende functies vacant: Afdelingsmanager Middelen m/v voor 36 uur per week maximaal C 74.000 bruto per jaar vac.nr. AZ09/000869 Hoofd Buitendienst m/v voor 36 uur per week maximaal 6 68.000 bruto perjaar vap.nr. AZ09/Q00871 Bij de sector Samenleving is tevens de volgende functie vacant: Beleidsmedewerker Welzijn m/v voor 36 uur per week maximaal C 52.000 bruto per jaar j vac.nr. AZ09/000894 Stichting Werkt voor Ouderen is met ruim 1000 medewerkers een grote zorgaanbieder op Walcheren. Voor ons verpleeghuis op de locatie Ter Reede zoeken wij een unithoofd (32 - 36 uur per week). Functiebeschrijving De taken van het unithoofd zijn o.a.: leidinggeven aan een team van verzorgende en ondersteunend personeel meewerken in de zorg coördineren van activiteiten binnen de unit aanspreekpunt zijn voor de bewoners, familie, medewerkers en vrijwilligers toezien op voortgang en kwaliteit van de te verrichten werkzaamheden deelnemen aan diverse overlegsituaties De medewerker die wij zoeken: is in het bezit van een diploma verpleegkundige (niveau 4) of HBO-V heeft ruime ervaring in leidinggeven heeft organisatietalent stimuleert medewerkers om het beste uit zichzelf te halen is flexibel, besluitvaardig en heeft overtuigingskracht Naast een passend salaris en een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's biedt Stichting Werkt voor Ouderen goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO WT, waaronder een eindejaarsuitkering van 4%. Interesse? Kijk op www.werktvoorouderen.nl onder 'vacatures' of neem contact op met dhr. RR. Boeije (hoofd verpleeghuis Ter Reede) op tel. 0118 - 448 344. Reacties kunnen vóór 15 maart a.s. gestuurd worden naar Stichting Werkt voor Ouderen, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen, t.a.v. mevr. M.M. van Luijk, personeelszaken. www.werktvoorouderen.nl Stichting Werkt voor Ouderen Voor de volledige vacaturetekst en verdere informatie kunt u terecht op onze website www.rucphen.nl of op www.werkeninwestbrabant.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Mediawijzer met de krant Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! Bestelof download gemakkelijk ensnef opwww.ktaniindeklasjil Nederland Limagrain Nederland is een toonaangeven de onderneming in landbouwzaaizaden die onder de bekende productmerken LG, Advanta en Nickerson worden vermarkt in de Benelux. Onze kernactiviteiten zijn gericht op het aanbieden van hoogwaardig uitgangsmateriaal voor maïs, granen, voeder en gazongrassen, vlas, peulvruchten en groenbemesters. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en duurzame teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde onderzoeks- en veredelingsprogramma's Met hoofdkantoor in Rilland en nevenvestigingen in Lelystad en Tienen (B) maakt onze Benelux-organisatie deel uit van het Franse Limagrain, Europa's grootste zaaizaadgroep. Het concern heeft ruim 5.000 werknemers en een jaaromzet van circa 1 miljard euro, waarvan ongeveer 450 miljoen euro in landbouwzaaizaden. De Benelux-hoofdvestiging in Rilland coördineert alle marketing- en verkoopactiviteiten in Nederland en België. Verder geldt het bedrijf als een belangrijk plantenveredelingscentrum voor snijmaïs en uien. Er zijn zo'n 100 mensen werkzaam. De Near Infra Red Automatisering-groep (NIRA) is een expertiseteam dat vanuit Rilland internationaal actief is voor verschillende Limagrain- onderzoeksbedrijven in Europa. De afdeling ontwikkelt en beheert NIR-systemen voor de kwaliteitsmeting van geoogst product op oogst-machines. Zij werkt aan totaaloplossingen, van PC-beheer en programme-ring tot statistische dataverwerking. Wegens uitbreiding van het team zijn we op zoek naar een enthousiaste full-time elektrotechnicus support automatisering m/v Uw functie U bent verantwoordelijk voor het onderhoud en de ondersteuning van onze online NIR-systemen op oogstmachines in Noord- en Oost-Europa. Het betreft bestaande installaties en installaties op nieuwe machines, waarbij u zowel de elektrische als PC-applicaties in goede banen leidt. Het elektrische gedeelte voert u volledig zelfstandig uit: van ontwerp en bekabeling tot documentering. Buiten het oogstseizoen ondersteunt u diverse automatiseringsprojecten binnen onze researchafdeling. U werkt nauw samen met de application engineer die verantwoordelijk is voor de software- en elektrónica-ontwikkeling binnen het team. Uw profiel U heeft een MBO-opleiding MTS Elektro genoten of dit kennisniveau bereikt door ervaring. U bent vertrouwd-met de programmering van eenvoudige PLC's. Relais gestuurde automatisering is kinderspel voor u. U heeft minimaal vijfjaar ervaring in de automatiseringssector en voldoende kennis van PC hard- en software-installatie. Ervaring met elektrische systemen op landbouwmachines is een pré, maar geen vereiste. Een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal is gewenst. U bent bereid regelmatig te reizen en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen twee weken richten aan: Limagrain Nederland BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4410 AA Rilland. Tel. 0113-55 71 00. Mailen kan ook: albert.remijn@limagrain.nl Informatie Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunt u inwinnen bij de heer Piet Reyns, hoofd NIRA-team, of Jan Sentjens, application engineer, beiden in Rilland bereikbaar via tel. 0113 - 55 71 00. Het bestuur van de Sociëteit "Van Ongenuchte Vrij" gevestigd aan de Kleine Kade te Goes zoekt dringend één of twee personen voor de funktie van De voorkeur gaat uit naar een ervaren persoon, liefst (vroeg)gepensioneerd; bij voorkeur woonachtig in Goes of directe omgeving; enige ervaring in de horeca is een voordeel. Ook echtparen worden opgeroepen te reageren. De sociëteit is 3 keer per week geopend (dinsdags 17.00 tot 18.30; donderdags 20.00 tot 24.00 en vrijdags 17.30 tot 20.30 uur); het dienstverband beslaat circa 10 uren per week en wordt roulerend ingevuld. Nadere inlichtingen omtrent deze funktie kunnen worden ingewonnen bij de heer M.A. Bierens, telefoonnummer 06-22394865, aan wie ook uw sollicitatie kan worden gericht, per adres: Kapelseweg 114481 PC Kloetinge. RP Vitamino Analytic is een modern bedrijf dat producten en diensten verleent om de gezondheid op een natuurlijke en onderbouwde manier te ondersteunen m Vica AnaSf w.i€ RP Vitamino Analytic zoekt Analist Microbiologi© voor minimaal 32 uur per week Voor deze functie beschikt u over: Een opleiding Microbiologisch Analist (MLO/ HLO) U heeft ervaring met: Het kweken van micro-organismen op diverse voedingsbodems en het determineren van micro-organismen welke in de feces aanwezig zijn Elisa, PCR Parasitologie Bent u iemand die probleemoplossend en creatief denkt, heeft u leidinggevende capaciteiten en affiniteit met de complementaire gezondheidszorg. Dan nodigen wij u uit om een brief met CV naar onderstaand adres te sturen. RP Vitamino Analytic, t.a.v. Mevr. E. Verhoole Postbus 38, 4493 ZG Kamperland of per mail e.verhoole@rp-vitamino.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 107