STRAATMAKER JobTrack.nl jaaeaBn \iï INFORMATIEAVOND LOOT www.middelburg.nl Lidmaatschapsadviseur Emergis 7 Leerling-verpleegkundige Kijk ook op Zaterdag 28 februari 2009 I 37 RSG 't RIJKS ffe-i. LCOT donderdag 12 maart aanvang 19.30 uur, einde +/- 21.00 uur RSG 't Rijks is de LOOT-school-voor de regio Zeeland en West-Brabant. Een LOOT-school mag en kan aan talentvolle sporters faciliteiten verstrekken om op een verantwoorde wijze topsport en onderwijs te combineren. Op donderdag 12 maart wordt op RSG 't Rijks een voorlichtings bijeenkomst georganiseerd voor talentvolle sporters, 10 tot 18 jaar, verenigingen en coaches, begeleiders en ouders om de mogelijkheden van een LOOT-school nader toe te lichten. Indien u belangstelling heeft voor deze bijeenkomst, kunt u zich opgeven door vóór 10 maart a.s. een e-mail sturen naar fpeters@rsgrijks.nl onder vermelding van uw naam, adres, vereniging en het aantal personen. De M van Middelburg is markant. Hij symbo liseert het karakter van onze stad: monumen taal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koop manswoningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de emeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevings vermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw. wereld. Wij zoeken: Straatmaker Voor 36 uur per week Functie: verrichten van alle voorkomende bestratingswerk zaamheden op openbare grond. Profiel: vmbo-werk- en denkniveau, aangevuld met een vakgerichte opleiding. Enkele jaren relevante werkervaring strekt tot aanbeveling. Tevens in bezit van rijbewijs BE en bereidheid CE te halen. Salaris: maximaal 2.320,- bruto per maand. Afhankelijk van uw prestaties is er op termijn doorgroeimogelijkheid naar de uitloopschaal f€ 2.438,-). Reageer! Stuur uw sollicitatie voor zaterdag 14 maart 2009 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie vindt u op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Stichting Oosterschelde- ziekenhuizen en Ziekenhuis Walcheren hebben hun diensten Personeel Organisatie, Finance Control, Bestuursonder- steuning. Facilitair bedrijf en Medisch Facilitair Bedrijf samen gebracht m de Stichting samen werking ondersteunende dien sten Zeeuwse Ziekenhuizen. Deze stichting vormt het ge meenschappelijk servicecentrum voor beide ziekenhuizen en ver leent haar diensten onder de werknaam ServiZZ. Voor het Servicecentrum Finance Control, afdeling zorgadmini- stratie (locatie Vlissingen) zoeken wij per direct een enthousiaste: Adviseur kosten en kostprijzen MA/ Het betreft een dienstverband voor gemiddeld 36 uur per week, voor bepaalde tijd, namelijk voor de duur van één jaar. Wij bieden een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. De salarisindicatie van het functieprofiel is voorlopig geïndiceerd volgens FWG schaal 55 (minimaal 2.159,— en maximaal 3.426,-). De functie zal in 2009 via het FWG 3.0 systeem definitief beschre ven en gewogen worden. Verdere functie-informatie is te verkrijgen bij de heer H. Canters, hoofd zorgadministratie, telefoonnummer (0118) 42 54 34. Uw sollicitatiebrief én curriculum vitae kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer ZZ 09.10 vóór 13 maart 2009, richten aan Ziekenhuis Walcheren, t.a.v. P8tO Servicecentrum, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via het e-mailadres: solliciteren.vlissingen@zzlnd.nl. Mi Ziekenhuis Walcheren 0a health Centers is met 31 vestigingen een van de grootste en snelst groeiende ketens van én health centra in Nederland. De health Centers zijn een initiatief van de zorgverzekeraars tfp-'Achmea. De Achmea health Centers kenmerken zich door een unieke, laagdrempelige omgeving met plezier kan sporten Onze missie is om mensen de voordelen van regelmatig bewegen te laten ervaren zodat ze hun gezondheid beter leren managen Wantje eerste zorg is je gezondheid eh je eerste gezondheidswinst is je fitheid Voor ons Achmea health Spa Center te Vlissingen zijn wij op zoek naar een: (m/v) 32 uur Ben je enthousiast en zie je verkoop van lidmaatschappen, telefonische follow-up en promoti onele werkzaamheden als uitdagingen? Ben je resultaatgericht err werk je graag met concrete doelstellingen? Functie-eisen: goede beheersing van de Nederlandse taai representatieve uitstra ling resultaatgericht, klantgericht, commercieel ingesteld goede communicatieve en sociale vaardigheden fiexibel inzetbaar Voldoe je aan het geschetste profiel??? dan vóór 10 maart je sollicitatiebrief, voorzien van c v., per post naar Achmea health Spa Center Vlissingen t a v Dhr R Suijkerbuijk, Postbus 20, 4380 AA Vlissingen of per email' rs@ahcv nl Voor volledige kijk op www.soz.nl Bij Emergis maken we ons sterk voor de geestelijke gezondheid van alle mensen in Zeeland. Met preventie, behandeling (ook via internet) en langdurige begeleiding als dat nodig is. Deskundig. Betrokken. Dichtbij. Met volledige inzet. Steeds met gevoel en respect voor ieders persoonlijke achtergrond. De optelsom heet vakmanschap. Daar draait bij Emergis alles om. De afdeling opleiding van Emergis heeft zo'n 40 leerling-verpleegkundigen in opleiding, verdeeld over vier leerjaren. Als leerling loop je op verschillende afdelingen stage, zodat je breed wordt opgeleid in de psychiatrische zorg. je gaat binnen en buiten Emergis op stage. De opleiding is een gezamen lijke activiteit van het ROC en Emergis. Wij zoeken (jonge of wat oudere) mensen die zich voelen aangetrokken tot dit boeiende vak en aan de slag willen als Binnen het reguliere BBL-traject word je in die vier jaar opgeleid tot verpleegkundige kwalificatieniveau 4. Het eerste jaar is een theoretisch leerjaar. Voor dit jaar krijg je een leerovereenkomst. Voor de drie volgende jaren krijg je een leerarbeidsovereenkomst. Vanaf het tweede studiejaar worden leren en werken in de praktijk gecombineerd. Het laatste halfjaar besteed je aan de differentiatie psychiatrische zorg. Heb je de opleiding verzorgende IG al gedaan? Dan kun je instromen in een verkort traject van twee jaar. Het gaat om een baan voor 36 uur per week, met inbegrip van de lesuren. Heb jij een vooropleiding op minimaal vmbo-gl/tl-niveau (vroegere mavo-d) of (voorde verkorte opleiding) het diploma verzorgende niveau 3 IG? Heb je belangstelling voor de geestelijke gezondheidszorg? Zoek je een afwisselende baan, midden tussen de mensen, waarin je samenwerkt met leuke, professionele collega's? Kun je goed met mensen omgaan en kritisch naar jezelf kijken? Dan komen wij graag met je in contact voor een informatief gesprek! Informatie en sollicitatie Voor sollicitatiegegevens en verdere bijzonderheden over de vacature kun je terecht op www.werkenbijemergis.nl. alles draait om vakmanschap /O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 105