Wandelen op LA PALMA "Ons Zeeuwen bin Zonnig, dat is precies wat ze nodig hebben" voor de lezers van deze krant! 8-daagse vlieg-/wandelvakantie Spanje KRAS 24 Vrijdag 27 februari 2009 VERTREKDATA LR 21.661 Apr. vanaf €-699 nu vanaf €674 Mei vanaf €-699 nu vanaf €674 Juni vanaf €-669 nu vanaf €644 Juli vanaf €-749 nuvanaf€724 Aug. vanaf €-699 nu vanaf €674 Sep. vanaf €-699 nu vanaf €674 Okt. vanaf 6699 nu vanaf €674 Korting is alleen geldig met de speciale actiecode WEG40006 INCLUSIEF: vliegreis Amsterdam- La Palma v.v. met transavia.com, vlieg-/luchthavenbelastingen, .trans fer luchthaven-hotel v.v., verblijf in Appartementen Centra Cancajos op basis van logies, 3 wandelingen naar keuze onder begeleiding van Nederlandssprekende reisleiding en wandelgidsen. Toeslag: reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 personen. Zie www.kras.nl/LR21661 Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR21661 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o .v.v. reisnummer LR 21.661, actiecode WEG40006 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. ESfl waarom zou je verder zoeken Karla Peijs, Commissaris van de Koningin Provincie Zeeland De Zonnebloem zoekt vrijwilligers. Iedereen kent de Zonnebloem van bootvakanties voor langdurig zieken en hun familieleden. Ze zoeken nu niet alleen vrijwilligers die verzorgende taken op zich kunnen nemen. Het gaat ook om vrijwilligers met andere talenten. Denk aan besturen, het bijhouden van de financiën of andere organisatietaken. Hebt u interesse, neem dan contact op met het secretariaat van de Zonnebloem in Zeeland: telefoon: 0115-561870 e-mail: asperenzon@zeelandnet.nl Een sportieve kennismaking met het Canarische eiland La Palma! Dit Spaanse eiland is nog niet massaal ontdekt door toeris ten en wordt vanwege de uitbundige tropische begroeiing ook wel 'het bloemeneiland' genoemd. Het is dan ook bij uitstek geschikt voor een wandelvakantie. U kunt met volle teugen genieten van de rust en natuur in deze bergachtige omgeving, waar wijngaar den, naaldbossen en lavaheuvels elkaar afwisselen. Hoogtepunt is het Nationale Park Caldera deTaburiente, met watervallen en een begroeiing die doet denken aan een tropisch regenwoud. Normaal betaalt u voor deze reis 669, maar met de speciale actiecode WEG40006 ontvangt u 25 korting per persoon. Dus boekt al vanaf slechts 644! STEL UW EIGEN WANDELPAKKET SAMEN Wij bieden u 10 wandelingen onder begeleiding van een Ned.sprekende gids, variërend van lichte wandelingen door romantische dorpjes tot zware wandelingen door woeste gebieden met diepe kloven. U stelt ter plaatse een pakket van 3 wandelingen samen. Hieronder vindt u alvast een paar van onze absolute aanraders! Droompaden (ca. 3 uur): over de oude koningswegen door het fraaie noordwesten. Lava, wijn tapas (ca. 4 uur): door bossen en langs wijnvelden naar LLano deTamanca. Het sprookjesbos (ca. 4 of 6 uur): prachtige boswandeling bij San Bartolo. Naar de visserskust (ca. 4 uur): uit zichtpunt El Time en de vissershaven vanTazacorte. De waterbronnen (ca. 4 uur): wan deling naar de waterbronnen Marcos en Corderos. Caldera de Taburiente (ca. 7 uur): indrukwekkende afdaling in de krater van het eiland! APPPARTEMENTEN CENTRO CANCAJOS Dit 3-sterren complex ligt op ca. 150 m van het lavastrand in Los Cancajos en beschikt o.a. over een res taurant, cafetaria en buitenzwembad. Uw 2-kamerappartement is o.a. voor zien van tv, kluisje, kitchenette, aparte slaapkamer, badkamer met bad/dou che en toilet en balkon of terras. Vrijwilliger bij de Zonnebloem; iets voor u??? 'tsM soil-j^weTvoa DE ZONNEBLOEM www.zonnebloem.nl (foto: Ineke Schoonheyt)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72