fjBLiüfyj) Gijs DysrJadöfj Gustaaf Gerard van Andel Jacoba Maatje Braai-Bakker Joseph Baart Johannes Colijn opzetgéit enst fTlensenjnq.nl Han van den Broeke J. van den Broeke Jannie Adriana Huijgens-de Feijter Jannie Huijgens-de Feijter 20 I Donderdag 26 februari 2009 kijk ook op De wereld is een prachtig wonder rijker Onze zoon en broertje is geboren 24 februari 2009 Perry, Ingrid Tom van Westen Haneweg 7 4305 AA Ouwerkerk Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare broer, levensgezel, oom en oud oom Guus A Velp 4 oktober 1922 t Terneuzen 23 februari 2009 Namens de families van Andel, Garrick, Albrink, Vaes en Wilmer Herman Wilmer, executeur testamentair Correspondentieadres: Koningin Emmakade 143 2518 JK Den Haag De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 2 maart om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mijn genade is u genoeg 2 Kor. 12: 9 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van onze heve moeder en echtgenote van Johannes Hubrecht Braai 1973 A Ellemeet 8 maart 1912 t Zierikzee 24 februari 2009 We hebben haar mogen begeleiden in haar laatste levensdagen. Het was fijn om dit met elkaar te kunnen doen. We konden altijd op haar rekenen, we zullen haar heel erg missen. Zierikzee: Jopie en Dries Riezebos-Braal Anjaen Ron Joyce, Eveline, Manouk Marlie en Stefan Fabienne, Niels, Sven Hans en Lidia Marit, Meike Zierikzee: Leo en Marja Braal-Guldemeester Michel en Simone Jelle, Lisanne Corine en Gerben Amber, Lotte, Henk-Jan Zierikzee, Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Kokmeeuwstraat 7 4301 WP Zierikzee De dienst van Woord en gebed zal maandag 2 maart om 13.30 uur gehouden worden in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.25 uur gelegen heid tot condoleren in het Kerkcentrum, waar we ook na de begrafenis elkaar kunnen ontmoeten. Wij zijn alle medewerkenden van "Borrendamme" dankbaar voor de liefdevolle verzorging, van onze moeder en oma. Familie Riezebos Familie Braai Velen deelden in je blijdschap, weinigen deelden in je smart. Lach en scherts gaf je aan allen, aan uitverkorenen slechts je hart. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan Joos weduwnaar van Celina Mathilda Heijens Hij overleed in de leeftijd van 88 jaar. St. Jansteen: Paul en Vivian de Waal-de Bruyn Ricardo en Jessica Marino 20 februari 2009 Correspondentieadres: Lijsterbes 4,4564 GC St. Jansteen We hebben in besloten kring afscheid genomen van Joos. Het is goed zo Na een actief leven is van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame man en onze lieve vader en opa - Joop - echtgenoot van Elisabet van den Houten in de leeftijd van 83 jaar. Wolphaartsdijk: Elisabet Colijn-van den Houten Wolphaartsdijk: Annelies en Sjako Dennis en Rianne Stefan en Melissa Miriam Vlissingen: LiaenArie Carliemen Tim Jan-Arie Jordi en Karlijn Wolphaartsdijk: Ferdi Goes, 24 februari 2009. Meuleweie 22, Wolphaartsdijk. Correspondentie-adres: Veerweg 57, 4475t NB Wolphaartsdijk. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 28 februari van 10.30 tot 10.45 uur in "De Brug" te W olphaartsdij k Aansluitend vindt om 11.00 uur de afscheidsdienst plaats in de "Nicolauskerk". Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op dé Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in "De Brug". - Artsen en verpleegkundig personeel van het Oosterscheldeziekenhuis (afd. F) en verpleeghuis 'Ter Valcke' - Personeel van Zorgcentrum 'De Kraayert' - Medewerkers van 'De Meuleweie' hartelijk dank voor uw goede zorgen voor onze vader en moeder Kinderen en kleinkinderen Familie Colijn-van den Houten mensenlinq.nl Wij leven mee met de familie van die zo plotseling is overleden. Han heeft zich met veel elan ingezet voor de mode- en streekdrachten projecten van het museum. Directie, medewerkers en vrijwilligers Zeeuws Museum Met verslagenheid namen wij kennis van het onver wacht overlijden van de heer Als conservator heeft Han van den Broeke zich vele jaren met toewijding ingezet voor het museum De Schotse Huizen te Veere, waarvoor wij hem dankbaar zijn. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle bij het museum betrokkenen, R.H. Holl voorzitter Aan het roer dien avondstond het hart en scheepte maan en bossen bij zich in en zeilend over spiegeling van al wat het geleden had voer het bij wind en schemering om boeg en tuig voorbij de laatste stad. Gerrit Achterberg Dankbaar en blij dat ze mijn vrouw, onze moeder en oma is geweest, van wie wij veel liefde en zorgzaam heid hebben ontvangen, geven wij u kennis dat na een moedige strijd is overleden A Westdorpe, 24juni 1936 t Middelburg, 24 februari 2009 Middelburg: Hans Huijgens Loxwood(GB): Rutger en Cynthia Gabriel, Eamon Amsterdam: Marco en Anja Mitch Onze dank gaat uit naarDr. J.J. Wielenga, dr. C.J.E.M. Albers, verpleging Oost 4 en Zorgstroom voor hun kundige en begripvolle zorg. Laurens Stommesweg 35 4335 AX Middelburg De dankdienst zal maandag 2 maart a.s. om 14.30 uur worden gehouden in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal om 15.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het bovengenoemd rouwcentrum. Heel verdrietig zijn wij nu onze heve, dappere (schoon)zus en tante is overleden. Wij wensen Hans, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Middelburg: Pim de Feijter en Els Poppe Gonnie en René Koudekerke: Joke en Bas Mieras-de Feijter Renate, Nayomi en Cara Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Ga naar www.mensenlinq.nl eri meid u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56