gebracht Schouws voetbalelftal geeft 3-0-voorsprong nog bijna weg ProRail start werkzaamheden aan Zeeuwse lijn Proüail PZC Donderdag 26 februari 2009 33 repetitie achter de rug voor het NK cross. In het Belgische Dour werd hij foto Peter Nicolai Bouwe Postma weg als trainer SVD driewegen - Bouwe Postma is per direct gestopt als trainer van zater dag-vierdeklasser SVD. De coach, die in Driewegen aan zijn eerste seizoen bezig was, verschilde met het bestuur van mening over de toekomst van het eerste elftal. Postma stond maandag voor het laatst voor de groep, die mo menteel met tien punten uit veer tien wedstrijden voorlaatste staat. „Het is allemaal heel jammer", zei hij. „Ik heb prima gewerkt bij SVD." AC Milan betaalt Duitse boete niet Bremen - AC Milan weigert een boete van 50.000 euro te betalen. Die straf is opgelegd door de stad Bremen omdat de Italianen vorige week in het Uefa Cupduel met Werder Bremen op hun shirt recla me maakten voor gokbedrijf bwin. Reclame maken voor gokken is ver boden in de Duitse stad. Een advo caat van Milan stelt dat het recla meverbod strijdig is met Europese wetten. De club is desnoods be reid om de rechter in te schakelen. Gregory Sedoc behaalt derde plaats in Athene athene - In de aanloop naar de Eu ropese indoorkampioenschappen heeft hordenloper Gregory Sedoc zijn vorm getest in Athene. De na tionale kampioen, die begin maart in Turijn zijn Europese titel op de 60 meter horden verdedigt, eindig de gisteravond in de Griekse hoofdstad als derde op zijn specia liteit. Sedoc liep de 60 meter hor den in 7,63 seconden, ruim boven zijn nationale record van 7,52 se conden. De Amerikaan Dexter Faulk won de race in 7,57. Amerikaans F1-team USF1 gelanceerd charlotte - Onder de naam USFi is het Amerikaanse formu- le-i-team officieel gelanceerd. De renstal wil vanaf 2010 met twee au to's aan de wedstrijden meedoen. De renstal staat onder leiding van Peter Windsor en Ken Anderson. Zij zijn in het verleden-beiden be trokken geweest bij andere teams in de Formule 1. Er zijn nog geen rijders voor het team bekend. Het budget van de Amerikanen is naar verluidt 62 miljoen dollar. Powered by Wegens werkzaamheden aan de Zeeuwse lijn is er in februari, maart en april vijf weekenden geen treinverkeer mogelijk tussen Goes - Vlissingen. Tussen Roosendaal en Kruiningen is er in het laatste weekend van maart geen treinverkeer mogelijk. ProRail probeert de over last zoveel mogelijk te beperken. Vooral bewoners aan het spoor kunnen hinder onder vinden van de werkzaamheden. Nederland heeft een van de drukst bereden spoorwegnetten ter wereld. Voor de veiligheid is het van belang dat het spoor in goede staat is en blijft. Dit vergt intensief onderhoud. Op de Zeeuwse lijn wordt 13 van de 70 kilometer spoor vernieuwd. ProRail pakt het spoor, de ballast (grind) en een aantal wissels aan. Werkzaamheden voorjaar 2009 Weekend Baanvak buiten dienst Afgesloten overwegen Week 9 28 februari - 1 maart Goes - Vlissingen geen Week 11 14-15 maart Goes-Vlissingen Noord Kraaijertsedijk Week 12 21 - 22 maart Goes - Vlissingen Nieuwe Kraaijertsedijk Noordweg Week 13 28 - 29 maart Roosendaal - Kruiningen Markiezaatsweg Week 14 4-5 april Goes - Vlissingen Vlaamseweg Alle buitendienststelllingen zijn van zaterdag 01.00 uur tot maandag 05.00 uur, NS zet bussen in. Meer informatie Heeft u nog vragen over de werkzaamheden en/of de planning aan de Zeeuwse lijn, kijk dan op www.prorail.nl/zeeuwselijn. Ook kunt u bellen naar de afdeling Publiekscontacten, tijdens kantooruren te bereiken op telefoonnummer 0900 - 776 72 45 0,20 p.m.). Voor vragen over het vervangend busvervoer kijk op www.ns.nl. www.prorail.nl Gelegenheidsteam is Reimerswaalse selectie met 3-2 de baas. door Marco Puik KRABBENDIJKE - De kop is eraf voor het Reimerswaals elftal. Het ge wenningsproces van het heropge richte team duurde gisteren ruim zeventig minuten. In die periode liep het regioteam van Schou- wen-Duiveland, dat op het kunst grasveld van Krabbendijke als eer ste oefenopponent fungeerde, spe lenderwijs uit naar een zeker niet geflatteerde 0-3-voorsprong. In de laatste twintig minuten lie ten de Reimerswalers echter zien dat er zeker toekomstmuziek zit in het elftal. Na een rush van Krui- ningen-voetballer Urvin van He kelen zorgde diens clubgenoot Adriaan van de Plasse in de 71e minuut voor de 1-3. Op aangeven van Arjan Koopmans tekende Zeeuws topscorer Danny Weber tien minuten voor tijd voor de aan- sluitingstreffer. Diezelfde Weber was nog dicht bij de gelijkmaker, maar zijn inzet werd gekeerd op de doellijn. Een gelijkspel was eigenlijk ook te Het Reimerswaals voetbalelftal, dat voor het eerst sinds jaren weer een wedstrijd speelt, ver liest in Krabbendijke met 3-2 van het Schouws elftal boven 23. Dennie Ie Comte (midden, blauw shirt) brengt het Schouws elftal op 0-2. foto Willem Mieras veel van het goede geweest voor het Reimerswaalse elitekorps. Het Schouwse elftal boven 23 was voor al in de eerste helft heer en mees ter. Na 13 minuten stond het al 0-2 door treffers van Barry Steenpoor- te en Dennie le Comte. Het eerste serieuze wapenfeit van de thuis ploeg, waarbij enkele spelers zich voor het duel nog aan elkaar moes ten voorstellen, Tiet veertig minu ten op zich wachten en kwam op naam van Danny Weber. Het was aan keeper Erwin van de Vreede te danken dat het Bevelandse team voor de thee niet meer tegentref fers moest incasseren. Na rust nam Rutger Kooman in de 50e minuut de 0-3 voor zijn re kening. Bij een r-3-stand raakte in valler Vincent Goedegebuure na mens de gasten de paal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 51