een blok aan het been
b
'Mannen durven pas na hun 45e te vertellen over hun mislukte verliefdheid'
Bob Keiler, eindredacteur van 'Het Mooiste Meisje van de Klas'
PZC Donderdag 26 februari 2009 3 5
06:55 Little house on
the prairie 07:50 The
bold and the beauti
ful 08:20 Trauma cen
trum 08:50 SUUS, jouw
winkel 09:05 Tommy te
leshopping 11:50 My
wife and kids 12:15 Joey
12:40 Planet's funniest
animals 13:05 Furry ta
les 13:40 Dasje goed
recht 14:40 J AG 15:35
The Cosby show 16:15
According to Jim 16:40
The bold and the beau
tiful 17:00 Little house
on the prairie
07:00 Teleshop 7 07:01 07:00 Teleshop 8: Tel
Car tracks 07:30 Suerte sell 17:10 De bruiloft
08:00 RTL Nieuws 08:15 van... 17:40 Oprah Win-
Teleshop 7: Suerte
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 10:20 PR-
Autotype 10:40 RTL
Z Nieuws 16:20 Busi
ness links 16:40 RTL Z
Nieuws
frey show
07:00 Disney feest 07:30
Boo! 08:00 Hotel 08:30
Born2Cook 09:05 One
Tree Hill 10:00 TekT-
VShop 11:00 Astro TV
13:00 SamenWonen
13:30 McLeod's daugh
ters 14:30 Out of the
blue 15:00 Disney feest
15:35 Will Grace 16:05
Home and away 16:35
Born2Cook 17:05 Ready
steady cook
09:15 JETIX: Kinderpro-
gramma's, met onder
meer The replacements,
Recess, Jackie Chan, To
tally spies, Famous 5, A
kind of magic, Kim Pos
sible, Totally spies, Fill
more, Phineas Ferb, A
kind of magic, Kim Pos
sible, Jackie Chan, The
replacements, Kim Pos
sible, Phineas Ferb
18:00 De grote verbou- 18:00 The A-Team, ac-
wing, realitypro-
gramma
tieserie
18:55 Knight rider, ac
tieserie
18:35 Dr. Phil, talkshow 18:05 Charmed, fantasy- 18:00 Politieachtervol-
serie gingen, serie re
portages
18:05 Sneak, filmupdate
18:10 My wife and kids,
comedyserie
18:40 According to Jim
19:00 Hartvan Neder- 19:55 Married with 19:30 Debbie's face- 19:00 Ghost whisperer, 19:05 Will Grace, co
land-Vroege children, comedy- lift voor je huis, dramaserie medyserie
editie, nieuwspro- serie woonprogramma 19:55 Smaken verschil- 19:35 Friends, comedy-
gramma - len, culinair pro- serie
19:20 Shownieuws- gramma
Vroege editie, het
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum, 20:30 The one, actiefilm 20:30 Dying young, ro- 20:30 Chasing Liberty, 20:00 Joey, comedyserie
realityprogramma mantisch filmdra- romantische kome- 20:30 The last boy
20:30 House, ziekenhuis- ma die scout, actiekome-
serie die
21:30 The Mentalist,
misdaadserie
22:30 Hart van Neder- 22:05 Meltdown, actie- 22:40 As the world
land - Late editie, film turns, soapserie
reportages
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws-
Late editie
22:45 Law Order: 22:35 The real axmen:
Special Victims Houthakkers in
Unit, dramaserie Noord-Amerika,
serie reportages
23:15 Trauma Team: Si
tuation critical,
realityserie
23:35 Oprah Winfrey
show (h)
23:40 Criminal intent,
dramaserie
23:05 Trawlermen: Het
gevaarlijke leven
van Noordzeevis
sers, serie docu
mentaires
23:45 Border security,
realityserie
00:10 Premier League
00:05
RTL Poker: Po
00:25
Ally McBeal
00:35
Home and away
00:15
Friends (h)
Darts
kerkampioen van
01:15
Teleshop 8
(h)
00:50
Sneak(h)
01:05 Happy Hour
Nederland
01:16
Sneak preview
01:05
Nachtprogram
00:55
Nachtprogram
01:05
Teleshop 7
02:00
KamasutraTV
mering: Relax TV
mering
01:06
Nachtlounge
05:30
Car tracks
04:00
Hart van Neder
02:00
Poker after dark
03:00
Sneks
land - Late editie/
05:30
Car tracks
Shownieuws (h)
ook een blok aan je been zijn. Dat
bleek voor veel vrouwen die wij
hebben gesproken."
Of er varianten mogelijk zijn, be
twijfelt Keller. In 'Het pispaaltje
van de klas', die al dan niet heel
succesvol is geworden, ziet hij wei
nig. „Dan begin je met iemand die
werd gepest, dan maak je een pro
gramma vanuit iets niet-positiefs."
'De Mooiste Jongen van de Klas'
zou veel minder kijkers opleveren,
denkt hij. „Het is thuis de vrouw
die bepaalt wat aanstaat, de man
kijkt mee. Het klinkt raar, maar
het is bewezen dat vrouwen nu
eenmaal liever kijken naar en pra
ten over het uiterlijk van andere
vrouwen dan dat van mannen."
Het Mooiste Meisje van de Klas, Neder
land 1,12-1.30 uur.
00
%o
Ni
O
b
o
Ni
rak
Ni
Ni
Ni
Ui
Z
n
Uschi wond in haar jeugdjaren alle jongens om haar vinger, maar de ware
heeft zich nog altijd niet aangediend. foto GPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland nu
18:18 Weer
18:22 Nu aan tafel
18:31 De wedstrijd
18:43 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30
Het weer. 13:35 Man bijt
hond. 14:00 The lion man.
14:25 Thuis. 14:55 Maigret:
L'improbable Monsieur Owen.
16:25 Clips. 16:35 Nigella
feasts. 17:05 Are you being
served? 17:35 Buren. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode
loper. 18:35 Blokken. 19:00
Het journaal. 19:43 Man bijt
hond. 20:07 Het weer. 20:15
Thuis. 20:45 Koppen. 21:15
Keyzeren De Boer advoca
ten. 22:00 De laatste show.
22:45 Het journaal laat. 23:06
KENO-uitslagen. 23:07 Het
weer. 23:10 De kolderbrigade.
23:45 Man bijt hond. 00:10 De
rode loper.
België 2
07:00 Pocoyo. 07:05 Draakje.
07:10 Musti. 07:20 Charlie en
Lola. 07:30 Bol en Smik. 07:45
Kleine Einsteins. 08:10 Samson
en Gert. 08:35 Lazytown.
09:00 Mega Mindy. 09:25
Abrakodabra. 09:40 Sprook
jesboom. 09:45 Disney's De
vervangers. 10:05 Gawayn.
10:20 Op schok. 10:25 De 5.
10:50 Disney's Lilo Stitch.
11:15 De Smurfen. 11:40
EBU: Het peperkoeken huisje.
11:55 De week van Karrewiet.
12:05 Abrakodabra. 12:20
Amika. 13:05 Pat Stan. 13:10
Lolmops. 13:20 De ongelofe
lijke avonturen van Kika Bob.
13:35 Mega Mindy. 14:00 Hua
Mulan. 15:30 Amika. 16:15
Oggy en de kakkerlakken.
16:30 Samson en Gert. 16:55
Disney's De vervangers. 17:15
Zoé Kezako. 17:30 Gawayn.
17:45 George van de jungle.
18:00 Op schok. 18:10 Kar
rewiet. 18:20 Zo is er maar één:
De cup. 18:40 Click-ID. 18:55
Disney's Zoem in op Maggie.
19:05 Op schok. 19:15 Kar
rewiet. 19:25 Oggy en de kak
kerlakken. 19:30 The Sleepover
Club. 19:59 CANVAS. 20:00
Terzake. 20:40 Comedy Inc.
21:05 Amazon. 22:00 Planet
earth. 22:55 Phara. 23:35 Clas
sic albums.
RTBF1
09:30 Télétourisme hebdo.
09:55 C'estdu Beige. 10:25
Derby. 11:59 Questions
d'argent. 12:00 Table des
terroirs. 12:05 Les feux de
I'amour. 12:50 Weerbericht.
12:55 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:35 Weer
bericht. 13:45 Télétourisme
quotidien. 13:55 Derrick.
14:55 Inga Lindström: La
clef du bonheur. 16:25 Siska.
17:30 Arabesque. 18:30 Le 6
minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:22
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:15 Weerbericht. 20:20
Une femme d'honneur: Ultime
thérapie. 22:00 Mais qui a tué
Maggie? Les derniers jours
de Margaret Thatcher. 23:27
Questions d'argent. 23:30
La clef de champs. 23:55 50°
Nord.
RTBF2
07:01 Tekenfilms. 09:00 Les ni-
ouzz. 09:10 Tekenfilms. 11:05
Hep taxi! 11:36 Questions
d'argent. 11:40 Plus belle la vie.
12:05 Toute une histoire. 13:01
Tekenfilms. 15:30 C'est pas
sorcier. 16:00 lei bla bla. 16:01
Tekenfilms. 17:40 Les niouzz.
17:50 Air de familie. 18:00
Toute une histoire. 19:00 Plus
belle la vie. 19:25 Les dessous
de Veronica. 19:55 Un gars,
unefille. 20:00 Beursberichten.
20:05 Denis la malice. 21:45,
21:50,21:55 Un gars, une fille.
22:05 Le meilleur du web.
22:22 KENO. 22:23 Weerbe
richt. 22:30 Le 12 minutes.
22:43 Beursberichten. 22:45
D6bels: Superbus. 23:30 Le de
voir. 23:40 Révolution. 00:00
Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Wanted
down under. 11:00 Homes
underthe hammer. 12:00 To
buy or not to buy. 12:30 Cash
in the attic. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerberichtv 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
Mister Maker. 16:25 Thumb
wrestling federation. 16:30
Bear behaving badly. 16:50
Eliot Kid. 17:05 Prank patrol.
17:35 Little Howard's big
question. 18:05 Newsround.
18:15 The weakest link. 19:00
Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 EastEnders.
21:00 Rogue traders. 21:30
The green green grass. 22:00
Crimewatch. 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Crimewatch update. 23:45
Question time.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Our
planet. 07:40 Big cook little
cook. 08:00 Tom. 08:25 News-
round. 08:30 Roar. 09:30 Pinky
Dinky Doo. 09:45 Jackanory
junior. 10:00 Big and small.
10:10 Numberjacks. 10:30
Something special. 10:50 Bob
the builder. 11:00 Big barn
farm. 11:15 Charlie and Lola.
11:30 In the night garden.
12:00 Dangermouse. 12:10,
12:35 The Flintstones. 13:00
The daily politics. 13:30 Wor
king lunch. 14:00 Coast. 14:05
Sun, sea and bargain spotting.
15:05 The world at war. 16:00
Murder, she wrote. 16:45
Escape to the country. 17:30
Ready steady cook. 18:15 Flog
it! 19:00 Battle of the brains.
19:30 Eggheads. 20:00 Oz and
James drink to Britain. 20:30
James Caan's jobs. 21:00 Mas-
terchef. 22:00 Margaret. 23:50
Newsnight.
Duitstand 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:30 Der Bar ist los! 12:00
heute mittag. 12:15 ARD-Buf-
fet. 13:00 ZDF-Mittagsmaga-
zin, 14:00 Tagesschau. 14:10
Rote Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Panda,
Gorilla Co. 17:00 Tagesschau
urn fünf. 17:15 Brisant. 18:00
ARD vor acht. 19:45 Wissen
vor acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:52 Tor der Woche
/des Monats. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Sportschau live: Voetbal
- UEFA Cup. 22:45 Knallhart.
00:25 Nachtmagazin.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
ZDF SPORTextra: Noordse
combinatie. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 12:45 ZDF SPOR
Textra: Langlaufen. 14:15 Die
Küchenschlacht. 15:00 heute.
15:04 ZDF SPORTextra. 15:05
Noordse combinatie. 16:50
Schansspringen. 18:05 ZDF
SPORTextra: Voetbal. 20:15
Der Bergdoktor. 21:00 ZDF.
reporter. 21:45 heute-journal.
22:12 Weerbericht. 22:15
Maybrit lllner. 23:15 Johannes
B. Kerner. 00:20 heute nacht.
Discovery
07:40 Brainiac. 08:30 Biker
build-off: Detroit Bros, vs Jason
Kangas. 09:20 Die Ludolfs.
10:15 Mean machines: The
Transatlantic challenge - Mo
torcycles. 10:40 Overhaulin'.
11:35 Discovery project earth:
Fixing carbon. 12:30 How it's
made: Airline meals Paper
cups/Trumpets. 13:00 How
it's made: Padlocks Hair
clippers Wooden shoes
Synthetic leather. 13:25 Dirty
jobs: Plumber. 14:20 Smash
lab: Runaway trailer. 15:15
Fight quest: Indonesia. 16:10
American chopper: Iowa
bureau farm bike. 17:05,17:35
Wheeler dealers: Range Rover.
18:05 Miami Ink: We're all
family. 19:00 Mythbusters: Ply
wood builder. 20:00 Dirty jobs:
Termite controller. 21:00 Lon
don Ink: While Nikole's away.
22:00 Chris Ryan's elite police:
Mexico. 23:00 Destroyed in se
conds. 23:30 Shocking survival
video's: Runaway truck ramp.
00:00 Extreme engineering:
Excavators.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Animal house.
12:30 Animal inspectors. 13:00
Animal 24/7.14:00 World's
deadliest animals: Amazon.
15:00 The underwater dream
machine. 16:00 Megas-
tructures: Autobahn. 17:00
Evolutions: Last living dinosaur
18:00 Animal 24/7.19:00 Tiger
island. 19:30 Animal house.
20:00 Air crash investigation:
Helicopter down. 21:00 Mega-
structures: Air force transport.
22:00 Richard Hammond's
engineering connections:
Airbus A380.23:00 Richard <-
Hammond's engineering
connections: Taipei Tower.
00:00 Seconds from disaster:
Washington air crash.
TMF
09:00 De videotheek. 10:00,
10:30 Valerio in de sneeuw.
11:00 Kijk dit nou. 12:00 TMF
NL 13:00 10X.14:00 De
videotheek. 15:00 serveert.
15:30 Your chart. 16:30 Kijk
dit nou live. 17:30 Clipkennis.
18:00,18:30 Valerio in de
sneeuw. 19:00 De videotheek.
20:00 Your chart. 21:00.
serveert. 21:30 De videotheek.
22:00 TMF Dance. 23:00 De p.
videotheek. 00:00 Midnight.
MTV
10:40 MTV Breakfast club
top 10.11:30 M is for music.
14:30 Base chart. 15:30 Made.
16:25 My super sweet 16.
16:50 Room raiders. 17:20,
17:45 The Hills. 18:10 Life of
Ryan. 18:40 Wanna come in?
19:05 Room raiders. 19:30
Made 20:25 My super sweet
16.20:50,21:20 Pimp my ride.
21:45 Wanna come in? 22:10,
22:35 More amore! 23:05
Busted 23:30 Dirty Sanchez.
00:00 After hours.
TV 5
08:45 Canadees nieuws. 09:10
TV5Monde I'info. 09:15 Et si
vous me disiez toute la vérité?
09:35 Jardins et loisirs. 10:05
TV5Monde I'info. 10:15 Chro-
niques d'en haut. 10:45 Des
chiffres et des lettres. 11:10
Tout Ie monde veut prendre sa
place. 12:00 TV5Monde I'info.
12:05 A la Di Stasio. 12:30 Plus
belle la vie. 13:00 Rumeurs.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
Écran vert. 16:00 Nieuws.
16:30 Himalaya, la terre des
femmes. 17:30 Questions pour
un champion. 18:00 Nieuws
18:20 L'invité. 18:30 Le journal
de l'éco. 18:35 Rumeurs.
19:00 Mise au point/Le debat
TSR/Une heure sur terre.
20:00 Zwitsers nieuws. 20:30
Frans nieuws. 21:00 Nés en
68.22:45 Parade nuptiale.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:25 Café littéraire
La bofte a musique.
Eurosport
08:30 Sport destination. 08:45
Voetbal: UEFA Cup. 09:45,
11:00 Noordse combinatie.
12:30,13:00 Langlaufen.
14:15,15:15 Noordse
combinatie. 16:15 Langlau
fen. 17:00 Schansspringen.
18:00 Eurogoals flash. 18:15
Kunstschaatsen. 20:30 Fight
club. 23:00 Voetbal: UEFA Cup.
00:00 Voetbal: Champions
League.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 Weather FX.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia
14:30 Vital signs. 15:00 World
business today. 16:00 Inter
national desk. 17:30 World
sport. 18:00 International desk, m
19:30 Vital signs. 20:00 Quest
means business. 21:00 World
news Europe. 22:00 BackStory
22:30 World sport. 23:00
World news Europe. 00:00
leder heel uur CNNI World
News, tenzij anders vermeld.