Familieberichten fflensenlinq.nl Henk van Hunnik Remie de Keijzer Corrie Lorier-Geschiere Cornelia Lena Lorier-Geschiere Nini Lamaison van den Berg- Pondman Lieve Nini J.L. Niemantsverdriet- Leenheer Jozina Geertruida Traas Grietje Catharina Truong- Klomp De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 OOO voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden 22 I Donderdag 26 februari 2009 kijk ook op Een vriend is niet meer Maastricht: Hans en Janny Reichardt Maastricht: Ronald Tombroek, Joyce Reichardt, Sophie en Sterre Met je ogen en met gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch o zo graag, maar of dat lukte bleef steeds de vraag. Langzaam vervaagden herinneringen, gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou... Met de herinnering aan de gelukkige jaren die hij samen met ma aan ons heeft gegeven, hebben wij nu afscheid moeten nemen van onze lieve pa en opa weduwnaar van Elza Maria Bolssens Hij overleed in de leeftijd van 84 jaar. St. Jansteen: Thea en Rob Rebecca en Michiel Olivier Emmelou en Quentin St. Jansteen: Wim en Marion Leonie Myrthe en Evert Noël Clingé: Marga en Eddy Didi en Steven Steffi Wij zijn het personeel van de afd. 'Esdoornen 'Blaauwe Hofke 77' dankbaar voor hun goede zorgen. 24 februari 2009 Correspondentieadres: Wilhelminastraat 106,4564 AB St. Jansteen De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 28 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, waarna de crematieplechtig heid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante In de leeftijd van 91 jaar. Middelburg: Mw. C.A. Lorier-Marinissen Mddelburg: Mw. M. Lorier-Geschiere Neven en nichten Middelburg, 23 februari 2009 Hiermee geven wij kennis van het overlijden van onze tante op de leeftijd van 91 jaar. gehuwd geweest met onze oom Hendrik Lorier Tante Corrie was de langstlevende van de twaalf kinderen van Simon Pieter Geschiere en Jacoba Wondergem. We wensen haar kinderen en kleinkinderen sterkte om het verlies te dragen. Nichten en neven Grijpskerke, 23 februari 2009 Verdrietig willen wij u laten weten dat rustig thuis is overleden, mijn zorgzame en bijzondere moeder, onze schoonmoeder, oma, zuster en schoonzuster Kinderarts weduwe van Pieter Lamaison van den Berg Batavia 10 oktober 1917 Middelburg 23 februari 2009 Delft: Nineke Lamaison van den Berg Reep Ver Loren van Themaat Rotterdam: Sander Auckland: Anna Rotterdam: Hans Henry-Pondman Paul Henry f Lent: Tom Pondman t Tineke Pondman-de Wit Heenvliet: Nel Lamaison van den Berg- van der Giessen Lou Lamaison van den Berg f Neven en nichten Correspondentieadres: Nieuwe Plantage 91 2611XM Delft Moeder is thuis, u bent welkom hier afscheid van haar te komen nemen, vrijdag 27 februari tussen 16.00 en 18.00 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden, zaterdag 28 februari om 11.00 uur in Crematorium Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Aansluitend kunnen we elkaar ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Als je niet meer beseft waar je bent, niet meer kunt genieten van het leven, als je op een stoel zit en je weet niet waar, als je om je heen kijkt,nergens naar, als je hoofd niet meer wil doen wat je handen zouden kunnen Dan is het tijd dat wij je rust gunnen. Voor altijd in onze gedachten, Leo,'Marleen, Kim Rectificatie Ons bereikte het droeve bericht dat mevrouw oud-burgemeester van de voormalige gemeente Westerschouwen is overleden. Van september 1979 tot mei 1991 was mevrouw Niemantsverdriet burgemeester van de toenmalige gemeente Westerschouwen. In die hoedanigheid, maar ook dankzij haar vele andere bestuurlijke werkzaamheden, met name op het gebied van toerisme, heeft zij veel voor de Schouwen-Duivelandse samenleving betekend. We wensen haar familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, W.G. Renden, loco-burgemeester G.J. Benou, loco-secretaris Rectificatie Na een moeizaam levenseinde is, na een kort ziekbed, op 81-jarigeleeftijd overleden levenspartner van Jan Jacobus Traas f 's-LIeer Arendskerke: Adrie Moerman Tiny Moerman-Traas en kinderen Baarland: Johan Traas Corry Traas-Nieuwdorp Lauran Traas (in herinnering) Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck(teaml) voor de liefdevolle verzorging. 22 februari 2009 's-LIeer Arendskerke, Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: J. Traas, Slotstraat 22 4435 AN Baarland De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 27 februari om 11.00 uur in 'De Kleine Toren van Baarland', Nieuweweg 3 te Baarland, waarna aan sluitend om ongeveer 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Kleine Toren' gelegen heid tot condoleren. Het laatste beetje is nu op, veelhad je te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die liet aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden.. Intens verdrietig om de leegte die zij achter laat maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven, tot het laatst toe, voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat, na een moeilijke periode van ziek zijn, rustig eft kalm is ingeslapen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve mama, dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante -letha- Hardinxveld-Giessendam 16-06-1960 Goes 25-02-2009 Loc Truong Lea Kim Truong Karina Truong J. Klomp J.C. Klomp - Scheele Familie Klomp Familie Truong M.D. de Grootstraat 78,4461 WE Goes letha is overgebracht naar de 24 uurskamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden op maandag 2 maart om 13.15 uur. Voorafgaand aan deze plechtigheid is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen vanaf 12.30 uur. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de .Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de condoléanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24