De Uitvaart Informatie Hulplijn Üf Familieberichten ff| mensenlinq.nl Marien de Schipper A 1 Duï\lwtiu\ïm9. Jozina Geertruida Traas Anna Dijkman-van Dijke Lize Jeras Elisabeth Jannetje Josiasse-Ventevogel Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as van een overledene een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Heeft u voorbeelden van grafstenen en urnen? Margriet van Kruyssen Petrus Johannes de Rooij opzegdienst Colofon Familieberichten 30 I Woensdag 25 februari 2009 Aan onze markante (oud-)buurman bewaren we goede herinneringen. Familie Oudkerk Familie M. Rouw Familie D. Rouw Mevrouw M. Rouw Dien Steketee De heer R. Sombroek Familie Wiersma Familie Oosthoek laS> Na een moeizaam levenseinde is, na een kort ziekbed, op 81-jarige leeftijd overleden levenspartner van Jan Jacobus Traas f 's-Heer Arendskerke: Adrie Moerman Tiny Moerman-Traas en kinderen Baarland: Johan Traas Corry Traas-Nieuwdorp Lauran Traas (in herinnering) Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Poelwij ck(teaml voor de liefdevolle verzorging. 22 februari 2009 's-Heer Arendskerke, Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: J. Traas, Slotstraat 22 4435 AN Baarland De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 27 februari om 13.00 uur in 'De Kleine Toren van Baarland', Nieuweweg 3 te Baarland, waarna aan sluitend om ongeveer 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er.in 'De Kleine Toren' gelegen heid tot condoleren. Uit het diepst van ons hart willen wij u danken voor alle warmte en genegenheid, die wij mochten onder vinden in de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma Uw medeleven heeft ons verdriet niet weg kunnen nemen, maar heeft ons wel getroost. M.O. Dijkman kinderen en kleinkinderen Haamstede, februari 2009 Het heeft ons goed gedaan, in deze verdrietige tijd, na het overlijden van onze geliefde oudste zuster, tante en oud-tante zoveel hartelijke blijken van medeleven te hebben ontvangen. Onze oprechte dank hiervoor. De familie Nieuw- en St. Joosland februari 2009 J/ERZORGING Peter Butler Jul Voor een peróooiilijhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl DANKBETUIGING De liefde en steun in de vorm van kaarten, brieven en bloemen zijn voor ons een grote troost geweest tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma De vele blijken van medeleven hebben ons gesteund om dit verlies te dragen. Hiervoor onze hartelijke dank. Koudekerke, februari 2009 G. Josiasse kinderen en kleinkinderen kijk ook op DANKBETUIGING Wij danken u hartelijk voor uw medeleven betoond na het overlijden van Mevrouw weduwe van de heer August Praet Uw aanwezigheid tijdens de uitvaart en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun geweest bij het verwerken van dit verlies. In het bijzonder nog een woord van dank aan de dokters en het verplegend personeel van de Blaauwe Hoeve te Hulst. De families Praet en Van Kruyssen Hulst/Nieuw-Namen, februari 2009 Uw medeleven tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn man, vader en onze opa - Peet - en de overweldigende belangstelling bij de crematie, maken het voor ons heel moeilijk u allen hiervoor persoonlijk te bedanken. De vele lieve reacties en steunbetuigingen zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. Op deze wijze willen wij u hiervoor bedanken. P.A.T. de Rooij-Fruijtier Patrick de Rooij Kevin Terrence Terneuzen, februari 2009 IN MEMORIAM Lieve Jan Een jaar zonder jou. 25-02-2008 Jan Oosterling 25-02-2009 We staan niet altijd stil, bij het woordje "samen". Maar het is een groot gemis, Als "samen" uitje leven is. Magda Oosterling-de Baare Paul Karin en Freya Ernest en Hélen m i© (Hensenitria.nl e Met Mensenlinp Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.mensenlinq.ni en meld u aan. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en yjrv/ telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopd^hT'krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarrieremn.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsjiedia.nl Telefoon 088-.013 9999 Fax 088-013 9990 LET 0P: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-1700 uur Telefoon: 0800 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76