opzegdienst kijk ook op 0 fTlgnsenlinq.nL Johannes Aioysius Doppegieter Johanna Evers-van den Ouden Joop Evers-van den Ouden Henk van Hunnik Hendrik Johannes Kornelia Elisabeth Fokke-Rooze 1 Angela Johanna Marcus j£f (Tlensenlinq.nl 22 Woensdag 25 februari 2009 Zoeken naar woorden die jou kunnen troosten zoeken naar woorden waar je houvast aan hebt woorden die troosten en helen die wij met je delen. Je hebt moedig gestreden, maar dit gevecht kon je niet winnen. Het was niet eerlijk. We zullen je herinne ren zoals je was. Wij zijn verdrietig omdat we hem moeten missen onze lieve vader, schoonvader en opa Weduwnaar van Elizabeth Maria de Hond In de leeftijd van 87 jaar. Breskens: Ria Blaakman-Doppegieter Marcel Blaakman Angelo en Dominque Michaël, Laura, Niels Martin en Marjolein Steven Aalsmeer: Ina Hensen-Doppegieter Piet Hensen René en Karolina Christian en Nadine Breskens: Anny Goossen-Doppegieter Walter Goossen Tim Ellen en Mark Krista en Rob 24 februari 2009 4511 AA Breskens "Hoogeplaten" Boulevard 17-203 De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 27 februari om 10.30 uur in de kerk van de H. Barbara te Breskens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in "de ontmoeting", Dorpsstraat te Breskens. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van "de Hoogeplaten" voor de liefdevolle zorgen. Heel veel mooie momenten die ons allen bij blijven. Na een lang leven, nemen wij afscheid van onze bijzondere moeder en oma sinds 1964 weduwe van Jan Evers in de leeftijd van 99 jaar. Wij danken alle mensen, die onze moeder gesteund hebben. Jan en Elly Evers Niels, Suzanne Peter en Sabina Annette en Theo Raaijen Sascha Sebastiaan Deborah en Joris, Blue Wendy Terneuzen, 23 februari 2009 Correspondentie naar: Julianastraat 16 4532 AR Terneuzen Vrijdag 27 februari zal om 12.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in crematorium Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten wij elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Nieuwerkerk: Greet van den Ouden Zierikzee: Han en Ally van den Ouden Lianne en Cor Weijers Erik en Monique van den Ouden I I 1 t 1 -'Ml I - Enige en algemene kennisgeving - Met veel bombarie gekomen en stil weggegaan. Hilversum, 9 juli 1937 Middelburg, 19 februari 2009 Trijntje van Hunnik-Mesander Dirk en Kirsten Quinten Luca Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van het Sint Jans Hospice De Casembroot voor de liefdevolle verzorging en aandacht en iedereen die Henk en ons gesteund hebben. Penninghoek 6 4331 PN Middelburg Henk is in besloten kring gecremeerd. Ilaar leven is waardevol voor ons geweest, de herinnering 'aan haar zal altijd bij ons blijven. Bedroefd delen wij u mede dat, na een zeer werkzaam leven vol liefde en zorg voor ons allen, van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe van Mattheus Fokke in de leeftijd van 96 jaar. Zij is liefdevol verzorgd in zorg centrum'Gasthuis' te Goes. Goes: M.J. Fokke D.L. Fokke Welleman Goes: J.C. Fokke J. Fokke-Kievit Goes: K. Fokke A.F. Fokke-Leverman Kleinkinderen Achterkleinkinderen 23 februari 2009 Correspondentieadres: Fam. Fokke, Indira Gandhilaan 13, 4463 JJ Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 27 februari van 12.30 tot 13.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een leven, waarin wij allen mochten delen in haar aandacht en liefde, is overleden onze lieve moeder en grootmoeder weduwe van Everardus van der Linden Axel, 16 november 1919 Terneuzen, 23 februari 2009 Alkmaar: Sjaak van der Linden Diana van der Linden-Siereveld Janneke Evert Terneuzen: Sandra de Feijter-van der Linden Floor de Feijter Elise en Mark (in herinnering) Frank van der linden St. Petersburg: Carlos van der Linden Anna van der Linden-Stoffels Stephanie Rotterdam: Chan tal Robert Wolfratshausen: Ilse Stöckl-van der Linden Andreas Stöckl Nathalie Max Correspondentieadres: Sandra de Feijter-van der Linden Vogellaan 3 4533 ES Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 26 februari a.s. om 14.00 uur in de RK kerk Emmaüs, Alberdinck Thijmstraat 2,4532 CZ Terneuzen. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid, tot condoleren in Restaurant Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2, 4532 ET Terneuzen. Met Mensenlinq Opze'gdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een. groot deel van tie administratieve werkzaamheden uit handen geven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60