Familieberichten lïlensen inq.nl Jubileum t 5: «li Ovaria den Catharina Meijers Yvonne Maria Phelomena de Boy-de Bock Yvon de Boy Huibrecht Bout Huib Bout Lieve Ward Ward Collet Han van den Broeke Laurina Dekker-van de Linde 20 I Woensdag 25 februari 2009 kijk ook op r Wat waren wij verrast door de vele blijken van belangstelling in de vorm van bloemen, kaarten, telefoontjes en cadeaus bij ons 50-jarig huwelijksjubileum. Het was voor ons een geweldige dag om nooit te vergeten! Hartelijk bedankt! Ad en Ton Dieleman-Dieleman Terneuzen Dankbaar voor alle goede zorgen en de liefde die wij van haar ontvingen, geven wij u kennis dat zacht en kalm is ingeslapen onze lieve moeder, oma en overoma weduwe van Cornelis de Bart Geboren, 3-1 -1911 Overleden, 23-2-2009 Middelburg: J.E. Sonke-de Bart P.A. Sonke Robert en Monique, Tristan Evert en Esther, Isabelle, Julia, Carlijne Bernard en Martine Goes: T.L. de Bart M.A. de Bart-Onderdijk Bianca en Ronald, Tycho Evelyn én Ferdy Correspondentieadres: Verdilaan 2 4462 JP Goes Onze moeder en oma is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden zaterdag 28 februari Om 10.00 uur in het 'Geerteshuis', Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het 'Geerteshuis'. Een bijzondere vrouw, mijn lieve moeder is van mij heengegaan. weduwe van Fredericus de Boy A 3 maart 1919 f 22 februari 2009 Benny t Jeannine Familie de Boy Familie de Bock Correspondentieadres: Grote Markt 2 4561 EB Hulst De begrafenis zal op vrijdag 27 februari in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Heden bereikte ons het bericht dat is overleden onze collega Wij wensen Janine en familie veel sterkte toe. Namens je collega's van de Grote Markt in Hulst Messagie, Het Bonte Hert, De Korenbeurs, 't Raedthuys, 't Anker en De Leutighe Vos Gedachte 's nachts lag ik stil te dromen hoe heeft het allemaal zo kunnen komen vroeger hadden we veel plezier werkten samen zonder snier er werd geacht en ook verwacht op volle kracht, voor een beetje pracht het gebeurde dikwijls dag en nacht en ik ving niet altijd wat verwacht ik heb het met liefde gedaan.. Huil? Intens bedroefd om zijn te vroege afscheid, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze vader en opa Huib echtgenoot van Nora Beatrix Bout-Schijf in de leeftijd van 55 jaar. Goes: N.B. Bout-Schijf Colijnsplaat: Carolien en Adwin Jake, Romy Colijnsplaat: Huib Goes, 20 februari 2009 Evertsenstraat 5-08 4461 XN Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselinge heengaan van onze zoon, broer, zwager en oom Wij wensen Nora, Huib jr. Carolien. Adwin en klein kinderen veel kracht om dit verlies te dragen. Colijnsplaat: Iman Bout (in herinnering) Chr. Bout-Schot Vlissingen: Ben en Joke Bout-Smit Colijnsplaat: Adri en Ada Bout-Flipse Yerseke: Danny en Janny Bout-Krijger Neven en nichten Goes, 20 februari 2009 Voor altijd in 'ons hart. We zullenje missen. We wensen Wies, Marian en Roger, Thilda en Ludwig, José en Manuel, Peter en Nicole, Yvonne en Pieter en alle (achter)kleinkinderen veel sterkte en kracht toe. Arnold Annemiek Yola& Robbert Bas Diep getroffen hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van de heer Ward is vele jaren actief geweest als vrijwilliger binnen Woonzorgcentrum Antonius. Hem was nooit iets te veel en hij stond altijd klaar voor cliënten en medewerkers. Zeer bijzonder was de restauratie van de beeldengroep van onze kerststal die hij heel vakkundig verricht heeft. Wij zullen ons Ward herinneren als een trouwe vrijwilliger die altijd heel vriendelijk en voorkomend was. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur, medewerkers en vrijwilligers van de Stichting Curamus Onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve zoon, onze broer, zwager, oom en oud-oom AIO september 1944 123 februari 2009 L. van den Broeke-Jongepier Wim en Jenneke Ruth en Marco Sam Esther en Joris Rien en Elly Mare en Geraldine Elise Franck en Mijke Correspondentieadres: W. van den Broeke Zwanenhof 11 4332 DK Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Han op wij dag 27 februari van 13.15 tot 13.45 uur in de Protestantse kerk, Kapellestraat te Veere. Wij zullen Han herdenken in een samenkomst in deze kerk om 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zoekweg te Vrouwenpolder om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Tot ons groot verdriet is, op de leeftijd van 100 jaar, op 23 februari 2009 van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oud-oma Weduwe van Jacobus Dekker Vlissingen: Kees en Jannie Dekker-Kastelein Middelburg: Henny en Henk de Bokx-Dekker Middelburg: Alice en Sam Gideonse-Dekker Thijs en Wendy Dirk en Nicky Mark de Bokx Roy en Maartje Jill Laura en Eric Wijnans-de Bokx Lotte Marlijn Jankees en Tina Dekker-Burger Simone Guus Vlissingen: Digna en Hans van der Baan-Dekker Susan My r the Onze dank gaat uit naar het personeel en Dr. K. Wouters van zorgcentrum Weye vliet en in het bijzonder woning 13 voor dé liefdevolle verzorging. Zorgcentrum Weyevliet Correspondentie-adres: C.M. Dekker Singel 296 4381 VM Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 2 maart a.s. om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crema torium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 31