Woonburg en SVRZ openen Alweer een project van: tQmarsakt woonzorgappartementen in Koudekerke www.marsaki.nl www.project-verhuizingen.nl architecten alliantie Iwaarden Schilders thuis op Walcheren Vandaag organiseert Woonburg de feestelijke opening van de woonzorgappartementen aan de Tulpstraat in Koudekerke. Naast de appartementen voor senioren bevinden zich in het gebouw drie groepswoningen voor cliënten van SVRZ. Wethouder Bostelaar van de gemeente Veere verricht de officiële openingshandeling en maakt de naam van de appartementen bekend. De bijeenkomst start om 15.00 uur in het atrium van het gebouw. Wij wensen ide bewoners veel woonplezier! Zonweringen Aluminium en kumtstof kozijn PAC Zonweringen [voorheen Polderdijk Gevelverfraaiing] Vlissingsestraat 1 /43?1 RA Koudekerke Tel.: 0118 - 552010 [Vogel verhuizingen oroiectontwikkelina SPIE-Building Systems heeft de elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties verzorgd. Hughersluys3714536 HM Terneuzen www.spie-nl.com de bewoners met de nieuwe huisvesting. feliciteert. de putter van oedoer minnen bv de putter Kloetingseweg 46 4462 BA Goes t: 0113-229356 e: schilders glaszetters stukadoors behangers Dorpsstraat 33 - Krabbendijke - tel. 0113 - 50 14 75 www.ivvaardenschilders.nl Loodgieterswerk Tel. 0113-227072 Elektrotechniek Fax 0113-230822 Verwarming Airconditioning M# i N STA L UW GECERTIFICEERDE TOTAALINSTALLATEUR Verrijn Stuartweg 3, 4462 GE Goes www.wisse-goes.nl Woonburg is verhuurder van bijna 2000 woningen in buurten en kernen op Walcheren. Naast de reguliere huurwoningen ontwikkelt Woonburg woonzorgappartementen voor senioren in diverse kernen op Walcheren. Zo verhuurt Woonburg naast de woonzorg- appartemtenten in Koudekerke soortgelijke woningen in Westkapelle, Oost-Souburg, Domburg en Zoutelande. De inzet is dat de senioren in hun eigen dorp zelfstandig kunnen blijven wonen. Ook tijdens de huidige ontwikkelingen op de woningmarkt ontwikkelt Woonburg de komende jaren woonzorgappartementen en senioren- woningen in verschillende kernen op Walcheren. Zorg naar wens De woonzorgappartementen in Koudekerke bestaan uit drie blokken met twee etages en - biedt ruimte aan veertien huurappartementen voor senioren. Een sfeervol atrium, dat bestemd is voor gemeenschappelijk gebruik, verbindt de appartementen met elkaar. De appartementen zijn gelijkvloers en rolstoeltoegankelijk. Bewoners hebben de mogelijkheid om zorg in te huren. De zorgverlener levert een bijdrage aan het welzijn van de bewoners door zorg en andere diensten aan te bieden. Dit gebeurt op individuele basis en aan huis, zodat zelfstandig wonen mogelijk blijft. Betrokken partijen Bij het tot stand komen van de woonzorg appartementen in Koudekerke zijn veel partijen betrokken. In een samenwerking tussen projectontwikkelaar Marsaki uit Goes, de gemeente Veere, SVRZ en Woonburg is het plan ontwikkeld. Architecten Alliantie uit Goes heeft het plan ontworpen en Leenhouts aannemingsbedrijf uit Sluis is de aannemêr van het project.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 16