Familieberichten J.L. Niemandsverdriet- Leenheer mevrouw J.L. Niemantsverdriet-Leenheer J.L. Leenheer Jo Nijsse-Gideonse Karei Rommens Tona Elizabeth van Luijk Toos Rotte-van Luijk Leendert Willem Traas Rien Verseput Rienus Verseput 26 I Dinsdag 24 februari 2009 Ons bereikte het droeve bericht dat mevrouw oud-burgemeester van de voormalige gemeente Westerschouwen is overleden. Van september 1979 tot mei 1991 was mevrouw Niemandsverdriet burgemeester van de toenmalige gemeente Westerschouwen. In die hoedanigheid maar ook dankzij haar vele andere bestuurlijke werkzaamheden met name op het gebied van toerisme heeft zij veel voor de Schouwen-Duivelandse samenleving betekend. We wensen haar familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verdriet. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, W.G. Renden, locoburgemeester G. Benou, adjunct-secretaris Afgelopen vrijdag bereikte ons het droevige bericht dat vrij plotseling is overleden ons gewaardeerde lid "Tante Jo" Van 1979 - 1991 was zij burgemeester van de voor malige gemeente Westerschouwen. Jarenlang was zij een actief lid van onze partij. Zij is de locale politiek en met name de rol van "haar WD" daarin altijd van nabij blijven volgen. Wij zullen haar positief kritische blik en de onnavolgbare wijze waarop zij haar stand punten naar voren kon brengen missen. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Bestuur en Fractie WD Schouwen-Duiveland Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlij den van mevrouw weduwe van Jan Niemantsverdriet Wij zullen ons haar herinneren als een vriendelijke, belangstellende vrouw. We wensen kinderen en familie sterkte toe met dit grote verlies. Loge "De Ster in 't Oosten" no. 29 Oosten Zierikzee l.v.m. storing 7 dag te laat geplaatst Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, is overleden onze lieve buurvrouw Wij wensen de familie veel sterkte toe. Jos, Elma, Jeffrey en Ricardo den Hollander Ons bereikte het droeve bericht van overlijden van de heer Sinds juni 2003 vrijwilliger van de RK kerkvrijwilligers- groep van ziekenhuis De Honte te Terneuzen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, klein- en achter kleinkinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verhes. Raad van Bestuur, medewerkers en vrijwilligers Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Verdrietig over het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder sinds 1996 weduwe van Pieter Gijsbrecht Rotte in de leeftijd van 82 jaar. Zierikzee, Trudie Rotte Hettie Rotte Rotterdam, Hanneke Rotte Goan Oey Peter Rotte Astrid Ophof 22 februari 2009 Caustraat 46 4301 MN Zierikzee Gelegenheid tot condoleren donderdag 26 februari van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium bij het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis, Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden vrijdag 27 februari in de Gereformeerde Kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 11.30 uur. Vanaf 9.45 .uur is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het M.F.C., De Huijberstraat 35 te Zierikzee. Onrustig is ons hart, tot het de rust vindt in God. Diep bedroefd zijn wij nu we afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Onze gedachten en gebeden omringen de kinderen in deze zo moeilijke tijd. Axel, Betty de Ruiter-van Luijk Monster, Janny Thielen-van Luijk Zierikzee, Janny Rotte-Beije neven en nichten achterneefjes en achternichtjes Zierikzee, 22 februari 2009 kük ook op m ffignsQnifpq n[ Uit onze familiekring is ons ontvallen onze geliefde broer, zwager, oom en oud-oom echtgenoot van Pieternella van Oosten Baarland Bussum 30 oktober 1921 20 februari 2009 J.M.G. Minderhoud-Traas in herinnering A.L. Minderhoud in herinnering J.C. Traas in herinnering M.P. Traas-Bruggeman in herinnering C. Meulenberg-Traas J. Meulenberg in herinnering M.J. Guiljam-Traas in herinnering M.C. Guiljam in herinnering K. Traas in herinnering J. Traas-Janse Neven en nichten Correspondentie adres: Zwanewater 61 2715 BH Zoetermeer t» Veel Jijne herinneringen Vol bewondering voor zijn wilskracht hebben wij, na vier jaar ziek zijn, nu toch afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa, broer en zwager A 14 mei 1930 Renesse f22 februari 2009 Janny Verseput-Meerdink Leo Verseput Janet Verseput-Meijboom Quentin en Esmée Yannick en Nicole Nel Zwiers-Verseput JanZwiers Mauritsweg 52 4325 AH Renesse De afscheidssamenkomst zal vrijdag 27 februari om 11.00 uur gehouden worden in het Dorpshuis, Zee- anemoonweg 1 te Renesse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Renesse, omstreeks 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden pnze zwager en oom Fam. Meerdink Nichten en neven Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veeI administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1 .OOO instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. ereikt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58