ITlensenl1nq.nl JubUHU/fi Jan en Janny Visser-cle Kok OyarJedsn Eduardus Jacobus Maria Collet Eduardus Collet Ward Collet Lou Dekker Dirk Dingemanse V Cornelis Lobbezoo Kees Lobbezoo Kees Lobbezoo Elisabeth (Bep) Louwerse-Logemann kijk ook op 24 I Dinsdag 24 februari 2009 9 1 24 februari 1949 24 februari 2009 Mijn ouders, schoonouders, onze opa en oma zijn vandaag 60 jaar getrouwd. Hartelijke felicitaties van Ko, Lia, Koen, Lisanne en Tim. Mijn avond gaat vallen, "t wordt kil om me heen. Straks ga ik rusten, en laat jullie alleen. Vergeving voor fouten, en voor wat mis is gegaan. Maar kom in de nacht dicht om mij heen staan. De tranen in mijn ogen doen niet zoveel zeer. Als jullie me troosten, voor de allerlaatste keer. Na een lange strijd is toch nog onverwachts van ons heengegaan, mijn lieve man, onze trotse pa, schoonpa, opa en over-opa -Ward echtgenoot van Wies Collet-de Maagt in de leeftijd van 76 jaar. Marian en Roger Joyce en Pieter Joëlla en Pieter Thilda eri Ludwig - Tara, Nikki José en Manuel Linsey C? en Benny - Nienke Dennis en Martine Peter en Nicole Simone en Timo Francis en Stef Yvonne en Pieter Renee Arne Terneuzen, 21 februari 2009 Correspondentieadres: Anjerstraat 34 4587 AR Kloosterzande Gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op woensdag 25 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van WZC "Antonius", Pastoor Verster- plein 2 te Kloosterzande. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 26 februari om 10.00 uur in de Parochiekerk van de H. Catharina te Hengstdijk. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Uitsluitend schriftelijke condoleance Geen bezoek aan huis. Dag lieve opa Er was altijd: Zoveel liefde Zoveel gezelligheid Zoveel gelach Aües wat we nu nog hebben is; Zoveelstilte Dag lieve opa. Joyce en Pieter Linsey V? en Benny - Nienke Joella en Pieter Dennis en Martine Simone en Timo Francis en Stef Renee Arne Lieve opa "Clet" Waar ben je nou? Ik wil nog met je dansen en springen! Wat ben ik blij dat ik jou gekend heb! Dag lieve opa, ga nu maar lekker rusten I love you Nienke Gisteren bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer De heer Collet was in de periode van 1968 tot 1992 werkzaam als technisch medewerker bij de toenmalige gemeenten Vogelwaarde en Hontenisse. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij in die jaren voor deze gemeenten heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote en verdere familie. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Hulst Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachts overlijden van Wij wensen Wies. Yvonne, Pieter, Renee, .Arne en verdere familie heel veel sterkte toe. C.S. De Klepzeikers Diepbedroefd en met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Wij verhezen in hem een altijd vriendelijke en behulp zame buurman.. De familie wensen wij kracht en sterkte toe bij de verwerking van dit enorme verlies. Bep Alewijnse-Walraven Cor de Pan Teresa, Vicky en Marlou Kalverboer Familie Corbijn Toos Houmes Joost en Dinny, Jesse, Elien, Thirza Westerbeke Gerrit en Cisca Geerse Karolien en Erwin BertMeijering Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer voormalig medewerker van de gemeente Kapelle Wij wensen zijn kinderen en overige familie veel kracht en sterkte toe dit verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van Kapelle, De secretaris, De burgemeester, Mevrouw ir. M. Quapp S.W.G.M. Kramer ï-M: Bedroefd delen wij u mede dat de Heere, na een ernstige ziekte, uit onze familiekring heeft weg genomen onze geliefde neef - Kees- echtgenoot van J.M. Lobbezoo-Bout op de leeftijd van 55 jaar. Gawege, februari 2009 A. Neels-Lobbezoo Ad Neels Bedroefd en verslagen namen wij kennis van het overlijden, na een korte ernstige ziekte, van onze zeer gewaardeerde collega, de heer in de leeftijd van 55 jaar. Wij zullen zijn persoonlijkheid, collegialiteit, betrok kenheid en positieve instelling missen. We wensen Jannie en de kinderen alle kracht en ondersteuning toe in dit zware verlies. Het managementteam, de collegiale besturen en medewerkers van Belastingdienst/Zuidwest Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde mede werker Wij hebben Kees jarenlang in ons midden gehad, we zullen zijn betrokkenheid, inzet en opgewekt karakter erg missen. Kees was een fijne collega. Onze gedachten gaan uit naar Jannie en de kinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Collega's belastingdienst/Zuidwest/kantoor Goes Als je ouder wordt en niet meer weet waarje bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu rust is gegeven. Verdrietig, delen wij u mede, dat onze zorgzame moeder, oma en oude oma Amsterdam, 7-6-1920 Vlissingen, 20-2-2009 weduwe van Lein Louwerse na een goed leven rustig is ingeslapen. Leen en Nel Louwerse-van der Harst Corrie van der Linden-Louwerse Henk van der Linden in herinnering Mien en kees Hoogesteger-Louwerse Hannie Louwerse Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie naar: Platanenstraat 11 4388 PA Oost-Souburg Onze dank gaat uit naar de verzorgers van Ter Reede, woning 11 waar ze 2,5 jaar liefdevol is begeleid. Volgens haar wens is haar lichaam beschikbaar gesteld aan de wetenschap.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56