Familieberichten fïlenseniifiq.nl UvBrlsdsfj Lou Dekker Dag Lou Lou Dekker Lou Dekker Lou Lou Dekker Lou Dekker Lou Dekker Lou Dekker ..JkzssÊt&ÈSSL. cje ris t Alijda Mathilde Janssens Dirk Dingemanse Josina Maria van Drongelen 16 I Maandag 23 februari 2009 kijk ook op Onverwachts is overleden onze lieve gastvrije jongste broer, zwager en oom Biggekerke, 21 februari 1949 Sint Laurens, 20 februari 2009 Biggekerke: Kees en Riet Dekker-Ton Ineke en Roel Irene en Mark Job en Yvonne Leiden: Elizabeth Dekker Zaandam: Ineke Dekker Judith en Budo Marleen Jesse Oldenzaal: Rina en Thijs Weststrate-Dekker Meike en Dolf Job en Alicia en achterneefjes en -nichtjes Noordwegl91 Middelburg Correspondentieadres: K. Dekker Koudekerkseweg 37 4373 RE Biggekerke Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op dinsdag 24 februari van 15 tot 17 uur en van 19 tot 20 uur 30 in het huis van Lou, Noordweg 191. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 25 februari in de Gereformeerde Kerk, Noordweg 372, Sint Laurens en begint om 13 uur. Aansluitend heeft de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na de begrafenis komen we bij elkaar in het wijk- gebouw, Van Cittersstraat 64, Sint Laurens en is er gelegenheid tot condoleren. Onbegrijpelijk Nu zijn er alleen nog de herinneringen... Gilles en Leny Martin Nooit meer een "hoogelandse avond" met jou Heel verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze dierbare vriend Ann en Gert-Jan Anneke en Wim Lineke Lia en Leo Kees Sjaak Eline en Reinier Chris Ria en Ko Jackeline en Henk Sissy en Kees We zullen je vreselijk missen Lou Plotseling is overleden onze fijne kaartvriend Sissy Kees Vreke Wim Walraven We zullen hem missen. Nooit meer samen koffie Nooit meer samen een borreltje Nooit meer samen kletsen Nooit meer samen schoonmaken We zullen je enorm missen. Schoonmaakploeg kantine en kleedlokalen WSerooskerke Arita, Gerda, Jickna, Loes, Suzan, Jan, Jan, Jo, Joop, Izaak en Piet Diep geschokt en intens verdrietig namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze vriend en ons maatje Met je groot gevoel voor humor nam je in onze vriendenkring een markante plaats in. Lou, wij zullen je nooit vergeten! Marcus en Thea de Regt Piet en Janita Rooze Jo en Jannie Mesu Johan en Leny de Kam Wij wensen de familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. St Laurens, 20 februari 2009 Geschokt hebben wij kennisgenomen van het över- lijden van onze vriend Een van de oprichters van onze beleggingsstudieclub. We konden altijd op hem rekenen. BSC De Heer eule Adri, Albert, Bram, Ellie, Jacob Jan, Johan, Ko, Koos, Lein, Nel, Peter, Reinier, Ruud, Saco Geschokt en met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat, in zijn geliefde sportomgeving, plotseling is overleden onze 'Vriend van Seroos' in de leeftijd van bijna 60 jaar. Jarenlang was hij enthousiast lid van onze voetbal vereniging Serooskerke als speler, bestuurslid, leider en commissielid. De laatste tijd was hij op velerlei gebied als vrijwilliger actief binnen onze club. Zijn enorme betrokkenheid en behulpzaamheid zullen wij nooit vergeten. Onze gedachten gaan uit naar zijn broer, zussen en verdere familie, wij wensen hen veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Bestuur en leden van de w Serooskerke Serooskerke, 20 februari 2009 Aangeslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze actieve medespeler Wij zullen hem erg missen op de boulesbaan en in de biljartkamer. Lou, voor alles hartelijk dank. Jeu de Boulesclub en Biljartclub Sint Laurens St Laurens, 20 februari 2009 i* fTlensentinq.nl mensenuoq.ni Zij die ik liefheb, ga ik verlaten. Zij die ik liefhad, daar ga ik naar toe. Diep bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat plotseling uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Roger Theophile Dhuijvetter A 01 -08-1927 Westdorpe 121 -02-2009 Terneuzen Westdorpe: Marian en Bennie Thijs Inge en Alex Westdorpe: Marleen en Johan Adinda Tessa Philippine: Romain en Debby Celesta en Denny Caitlin Philippine: Huub en Silly Familie Janssens Familie Dhuijvetter Westdorpe, 21 februari 2009 Corr. adres: Wilhelminastraat 22,4554 BM Westdorpe De plechtige uitvaartdienst, waarna begrafenis, zal plaatshebben op donderdag 26 februari om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te West dorpe. Samenkomst aan bovengenoemde kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na afloop van de begrafenis, in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom weduwnaar van Jannie Clement Namens de familie: Mw P.v.d. Kreeke-Dingemanse Nichten en neven Na cel na cel te zijn gesloopt en altijd nog te hebben gehoopt, was er uiteindelijk niet te kiezen tussen winnen en verliezen. De kaarten zijn gedeeld, en mijn troeven zijn helaas uitgespeeld, daarom, lieve mensen, een laatste groet, dank voor alles, het ga u goed. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, uit ons midden is weggenomen onze moeder, schoonmoeder en oma 29-11 -1924 Axel 121-02-2009 Terneuzen Terneuzen: Nelly (t) en Chris Terneuzen: Hanny enTonny Vlissingen: Hennie en Eveline Terneuzen: Chiel en Rina Terneuzen: Ria en Mart, Klaas(t) Terneuzen: Janny en Jos Terneuzen: Andries en Jiab Sas van Gent: Johnny en Elly Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 21 februari 2009 Corr. adres: Populierenstraat 6,4537 XK Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, zal plaatshebben op donderdag 26 februari om 14.30 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamy- straat 28 c, waar u na afloop de familie kunt condo leren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met Monsenlinq Opzogclienst kunt. u ceri overlijden in één koer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Ga naar vyww.menseniinq.nl eh meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32