De Uitvaart Informatie Hulplijn Mensen inq.nl Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Adriaan Johannes van der Weel Adrie van der Weel Magda van de Wiel-Vos Magda van de Wiel-Vos Magda van de Wiel Janna Zandee-Breeweg Dag lieve oma Jannie Zandee-Breeweg Jannie Zandee Voor wie zijn we er? De Uitvaart Informatie Hulplijn is ervoor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart-een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht. Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu kijk ook op /j' Maandag 23 februari 2009 I 21 Aan elke serie komt een eind. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, en tevens dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorg zame man, onze lieve pleegvader, schoonvader, groot- en overgrootvader Adrie Haamstede A 2 april 1939 Burgh-Haamstede 121 februari 2009 Burgh-Haamstede: H. van der Weel-Kristalijn Nieuwerkerk: Jan en Ineke Tierie Mariët en Joris Dane Gert-Jan en Tirza Kaylynn Zierikzee: Andy Hendriks Dave en Bianca Margrietstraat 30 4328 BX Burgh-Haamstede Woensdag 25 februari van 19.00 tot 20.00 uur wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de aula van de begraafplaats "Vredehof' te Haamstede, Oude Lagezoom. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 26 februari om 11.00 uur in het Crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Na een langdurig lijden zijn wij bedroefd dat van ons is heengegaan mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom J.J. van der Weel-Schoonaard Willy de Braai-van der Weel Chris de Braai Marijke Tangeman-van der Weel Peter Tangeman Neven en nichten Burgh Haamstede, 21 februari 2009 Het is tijd, ik moet nu gaan ik wilgeen afscheid nemen kijk naar me uit in de regenboog hoog in de lucht als de zon weer opkomt en de hele wereld nieuw is kijk dan naar me uit en houd van mij zoals ik van jullie gehouden heb. A Huijbergen, 22 februari 1941 t Rilland, 20 februari 2009 Sinds 1999 weduwe van Toon van de Wiel Utrecht: Ludo en Gwen Jip, Cees, Siem Voorschoten: Arno en Beitske Tijn, Juno Correspondentieadres: Kempensdam 9 4411 DG Rilland Magda is thuis, alwaar geen bezoek. Wij nodigen u uit voor de eucharistieviering die zal worden gehouden op woensdag 25 februari 2009 om 11.00 uur in de parochiekerk van de Heilige St. Jozef, Hontestraat 6 te Rilland. Aansluitend aan deze herdenkingsdienst is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis Luctor et Emergo, Hoofdweg 45 te Rilland. De crematieplechtigheid vindt later plaats in besloten kring. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Dankbaar voor de mooie herinneringen en dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze zus en schoonzus A 22 februari 1941 f 20 februari 2009 Fam. Vos Fam. v.d. Wiel We zullen je missen "miss,, maar je lijden is ten einde. Geen zorgen meer, geen angst en nooit meer pijn. Je bent niet echt dood, het is je lichaam datje achterliet. Dood ben je pas, als wij je zijn vergeten. Goede reis Magda, groetjes aan Nel. Coby Anita - Floris Amber Mila en Kai .Annie niet gemaakt maar gekregen zomaar op je weg gekomen zomaar met je meegelopen voor altijd een vriendin Stil en verdrietig om het afscheid van Sabine De liefde zal nooit vergaan 1 Corinth. 13:8 Bedroefd, maar ook dankbaar dat een verder lijden haar bespaard gebleven is, geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van onze lieve moeder en oma gehuwd geweest met Adriaan Wouter Zandee t 26-2-1994 in de leeftijd van bijna 85 jaar. Biezelinge: Cornelia (inherinnering) Biezelinge: Lia en Wim van Dijke-Zandee Waterland kerkje: Arjelien en Jaap ScherpenisseWillemien en Martin Biezelinge: Machelina (in herinnering) Biezelinge: Jan en Ingrid Zandee-van Beek Marijn en Marieanne André Jan jr. Biezelinge, 20 februari 2009 Correspondentieadressen Waardekenshoekplein 2,4421 KH Biezelinge Fleerbosseweg 15,4421 RR Biezelinge Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum Peter Butlerte Kapelle. Een dienst van Woord en Gebed voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op woensdag 25 februari om 13.00 uur in de Mozeskerk, Noord straat 4 te Biezelinge. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheidnemen in de consistorie. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Mozes kerk. Onze moederen oma houdt van bloemen. Oma heeft altijd voor ons klaargestaan Nu is ze van ons heengegaan Haar geest was nog helder Haar lichaam kon niet meer Mooi zijn de herinneringen Toch doet het ons zo'n zeer Marijn, André, Jan jr. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze geliefde zus en tante, Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit enorme verlies. Goes E. Toorenaar-Breeweg Yerseke P.C. Beenakker - Breeweg Neven en Nichten Bedroefd hebben wij kennis genomen van het onverwacht overlijden van onze buurvrouw Wij wensen de familie veel sterke toe. De buren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 23