kyk ook op 0 fHens9nLlnq.nl Familieberichten Cornelis Lobbezoo Johanna Louwerina Niemantsverdriet-Leenheer J.L. Niemantsverdriet Charles Marie Rommens Marinus de Schipper Marien De heer L.W. Traas Elisabeth Barbara van Uden-v.d. Wege 20 I Maandag 23 februari 2009 Bedroefd delen wij u mede dat na een zeer ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en mijn lieve opa Kees in de leeftijd van 55 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies en doe Hij ons berusten in Zijn Heiligen wil. J.M. Lobbezoo-Bout Annemarie en August, Rick Cornéen Marlieke Forrina Lisette en Jan-Kees Gerald 20 februari 2009 Kerkpolder 35 4413 GA Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke alwaar dinsdag 24 februari van 19.30 tot 20.00 uur gelegen heid is tot condoleren. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. woensdag 25 februari om 10.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen - Geen toespraken Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een speciaal woord van dank aan alle doktoren en verplegend personeel voor alle goede zorgen die werden verleend aan onze man, vader en opa. Tot het laatst zelfstandig en vol belangstelling voor de wereld en de mensen om haar heen, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma gehuwd geweest met Jan Niemantsverdriet 11998 A Rotterdam, 1 april 1926 t Goes, 20 februari 2009 Wij zijn dankbaar voor de goede herinneringen. Jan Peter en Marjon Rianne en Kees Wendy en Jacco Rob en Willy Brouwershaven, "De Muralt" Haven Zuidzijde 26 Correspondentieadres: Stoofheule 53 4306 EG Nieuwerkerk De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Woensdag 25 februari is er van 15.00 tot 16.00 uur gelegenheid tot condoleren in de aula van begraaf plaats "Vredehof", Oude Lagezoom 2 te Haamstede. Heden bereikte ons het droeve bericht, dat is overleden mevrouw Bestuurslid van de stichting dorpshuis "Noordwelle". Wij wensen de familie sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur stichting dorpshuis "Noordwelle" Noordwelle, 21 februari "Je moet niet verdrietig zijn als ik wegga, Marieke ik ben heel dankbaar dat ik zo lang bijje mocht zijn. Karei Samen hebben we aan het begin van de brug gestaan en bewandelden we de weg van het leven. Je hebt zo ontzettend veel voor ons gedaan, bedankt voor alles watje ons hebt gegeven. Bemoedig ons God, spreek woorden van hoop en troost, geef ons houvast. Na bijna 57 jaar samen, waarin we heel gelukkig waren met onze kinderen, klein- en achterklein kinderen, moeten we nu afscheid nemen van mijn goede zorgzame man, onze lieve pa, opa en oud-opa "Karei" echtgenoot vap Marie-Thérèse Schelstraete 04 - 03 -1926 t20 - 02 - 2009 Gent (B) Gent (B) Terneuzen: Marie-Thérèse Rommens-Schelstraete Peter (t) Westdorpe: Bernadette en Rob Sluiskil: Lutgard en Peter 's-Hertogenbosch: Marie-Christine en George Drongen (B): Eymard en Karin Nijmegen: Weynand en Ellen Esch: Irmgard en Jack Terneuzen: Benedicte en Johnny Klein- en achterkleinkinderen Familie Rommens Familie Schelstaete Terneuzen, 20 februari 2009 Stuvesande 126,4532 MJ De plechtige uitvaartdienst, waarna begrafenis, zal plaatshebben op woensdag 25 februari om 14.00 uur in de kerk van de Heilige Antonius van Padua te Sluiskil. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na afloop van de begrafenis, in hotel Dallinga te Sluiskil. Voorafgaand aan de dienst, is er gelegenheid van 12.30 tot 13.00 uui;gelegenheid om van pa afscheid te nemen in het familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6, te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lieve Opa, Opa Rommens, Opa Flat, Opa Auto, Opa Koekebakker, Opa België, Klein Opaatje, wij hebben een raket in de tuin gezet een druk op de knop we stijgen op momentje maan we komen eraan en zijn we eenmaal boven boven op de maan dan doen we VOOR JOU alle sterren aan! Opa, we missen je nu al, Robbert en Caroline, Rieke en Milton, Teana, Izel, Dante, Stijn en Liesbeth, Quint en Pascaline, Rozemarijn, Femke en Sascha, Esmee, Djiron, Klazien en Michael, Ardin, Kiran, Dide Madelief, Meivin en Lieteke, Eva-Maria, Milan (t), Dorian, Marieke, Cyril, Sam, Levi, Daan, Ellemijn, Merijn, Ruben, Karsten, Isaura. "Hoe genoeg 'lijk rolt het leven des genisten landmans heen. Op 90-jarige leeftijd is vredig ingeslapen onze oom 19-08-1918 120-02-2009 Corry en Piet Zandee-de Schipper Jan en Rianne Niek en Yvonne Ferdy en Mariska Henk en Nelleke de Schipper-Zwijgers Marianne Linda en Marco Carola en Eric Jan en Dina de Schipper-ter Veen Margriet en Jeroen Michiel en Irene Heidi en Mikel Wim en Liesbeth de Schipper-Krijger Gregor en Marjolein Ragna en onze kleinkinderen Wij danken het personeel van "Maria ter Weel" voor hun liefdevolle zorg. Goes, 20-02-2009 Maria ter Weel Correspondentieadres: Schimmelpenninckstraat 4,4481 AH Kloetinge De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op woensdag 25 februari om 13.15 uur in het "Heer Hendrikhuis", Te Werfstraat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats omstreeks 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd dorpshuis. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom 's-Gravenpolder G. van Oosten A.D. van Oosten-Nijsse 's-Gravenpolder S.P. van de Repe-van Oosten t J. van der Repe t 's-Gravenpolder L.P. Lansen-van Oosten J. Lansen t Oost-Souburg L.P. van Oosten J. van Oosten-Baljeu t 's-Gravenpolder M. Le Grand-van Oosten J. La Grand t 's-Gravenpolder M. van Oosten W.T. van Oosten-Reinhout t 's-Gravenpolder J. van Oostent Apeldoorn G. Kruithof-van Oosten P. Kruithof Neven en nichten Oost-Souburg 23 februari 2009 Na jaren haar te hebben moeten missen, ben ik blij dat ik haar laatste wens in vervulling heb mogen laten gaan, door op 19 februari jl., liefdevol afscheid te nemen van mijn zorgzame en ernstig zieke moeder Rust zacht mama, je hebt het goed gedaan. Je dochter Edith Op 20 februari 2009 is mijn moeder, schoonmoeder en onze zeer liefdevolle en altijd vrolijke oma op, 81-jarige leeftijd, rustig ingeslapen. Edith en Ko Vleugel Mellanie en Chris Alécia Wij zullen onze oma ontzettend missen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22