Familieberichten ki|k oot op (Densenlinq.nl Pieternella Adriana Feleus-Saaman Thomas Anthony Flanagan Cornelia Pieternella Verherbrugge Maria Leonia Kindt-de Dauw Marianne Jansen Marianne Marianne Mirjam van Leeuwen 18 I Maandag 23 februari 2009 't Is goed zo Op zaterdag 21 februari 2009 is toch nog onverwacht overleden onze lieve moeder, oma en oud-oma getrouwd geweest met Frans Feleus 11-8-2000 in de leeftijd van bijna 86 jaar.. Wemeldinge: Corry en Wim Zuijddijk-Feleus Wilco Wemeldinge: Janny Feleus Esther en HuibAnouk, Renee Rico en Sandy Kattendijke: Dinekeen Frans van Stee-Feleus Esmeralda Patricia en Michael Schore: Peteren Jolanda Feleus-Fleijnsdijk Stephanie Kevin Onze dank gaat uit naar thuiszorg Allevo voorde liefdevolle verzorging. Kattendijke, 21 februari 2009 Correspondentieadres: Boomweidelaan 18,4423 AP Schore De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 25 februari om 10.00 uur in crema torium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er vanaf 11.15 uur gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Nog zoveel om naar uit te kijken. Nu zomaar uit ons leven Tot ons groot verdriet is, voor ons geheel onverwacht overleden onze lieve vader, opa en overgrootvader Tam weduwnaar van Catherine Morrison A Glasgow t Vlissingen 27 oktober 1936 20 februari 2009 Vlissingen: MaryenGerrit Freddie Mary, Theo en Lizzy Glasgow: Thomas en Mary Scott, Stuart Vlissingen: Leonard Vlissingen: Andrew en Monique Shane Correspondentieadres: A. Flanagan Van de Spiegelstraat 69 4381VC Vlissingen Tam is opgebaard in Uitvaartcentrum II. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag 24 februari 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden woensdag 25 februari om 12.00 uur in boven genoemd uitvaartcentrum. Na afloop van de bijeenkomst is aldaar gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Bedroefd delen wij u mede dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Willem Pieter Hubregtse 13 december 1915 19 februari 2009 Schoondijke: Annie Huigh-Hubregtse (in herinnering) Piet Huigh Dalerpeel: Jenny de Kam-ÏIubregtse Hans de Kam Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Prinses Beatrixstraat 30 4507 AL Schoondijke De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitge nodigd, wordt gehouden op woensdag 25 februari om 15.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28 c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. IP® fpc-Aj De Ui tvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? 0800 - 44 44 000 www.scu.nu Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Achille Alphons Joseph Kindt A St. Jansteen, 12 maart 1921 t Terneuzen, 20 februari 2009 Koewacht: Agnes en Ronny de Kerf-Kindt Kirsha en Roy, Joyce, Quin Koewacht: Tilly en Jack Boeckling-Kindt Cindy en Ton, Niek, Steve Koewacht: Jenny Kindt Koewacht: Jo en Chris Kindt-de Block Sigrid en Erwin Karlijn en Hans St. Jansteen: Magda en Jos Dobbelaer-Kindt Stijn Wendy en Tom Correspondentieadres: Eikenlaan 46,4576 BL Koewacht U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 24 februari van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 26 februari om 11.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve mam, Na een korte, hevige en ongelijke strijd was het loslaten onvermijdelijk. Wat een kracht en moed heb je getoond! Je hebt ons verlaten daar waar je wilde zijn Je zit voor altijd in ons hart gesloten. in de leeftijd van 57 jaar. M.D. Janse Serge en Annelous Dimitri en Vanessa, Lynn Bowie *5? Koudekerke, 21 februari 2009 Correspondentieadres: Lange Weegje 35,4371 EM Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 25 februari van 10.00 -10.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaats vinden om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. een vrouw van weinig woorden, een heel bijzonder mens. Dag lieve zus en schoorizus. Willy Alie en Cor Ineke en Rinus Cora en Roger Erna en Max Oost-Souburg, februari 2009 Verdrietig maar dankbaar dat het geen lange lijdens weg was. Dag lieve tante Marianne, we zullen u missen. Namens de neven en nichten, Erwin Sven en Malika Pirn en Joanne Claudia en Gary Maurice, Monique, Kyra, Raya en Don Yuri, Cindy, Bo en Tijn Niels, Maike en Noah Sebastiaan, Ellen, Elodie en Waquin Bathist, Leny, Giovanni en Jeremy Fatima, Boris en Yasmin Eva, Ayala en Geneva Kim en Paul Oost-Souburg, februari 2009 Lieve We zullen je heel erg missen. Yvonne en Anton Michelle, Alex In haar wanhoop koos zij, op een moment van diepe eenzaamheid voor deze weg. Naast verdriet is plaats voor rêspect. Heel verdrietig zijn wij om na een ongelijke strijd te moeten loslaten onze lieve nicht We wensen Nelly, Co, Anita, Sebastiaan, Alexander en Joachim heel veel sterkte toe in de nu komende periode en daarna om zonder haar verder te moeten gaan. Peter en Wilma Jorgo Stefan Philip

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20