f H fïlenseniinpl Öya/iailaj) Bart Bruijnooge B.A. Bruijnooge Bart Elisabeth (Bets) Priester-van der Wal Dirk Dingemanse Jos No wak Dirk Dingemanse Dirk Dingemanse Dirk Dingemanse Johanna Nijsse-Gideonse J. Nijsse-Gideonse Johanna Nijsse-Gideonse 24 I Zaterdag 21 februari 2009 kijk ook op Door fet verkies het verdriet De overwinning Door fret donker naar het licht ifaar het eind Ik zal oj) zoek zijn 29 januari 1953-14 februari 2009 In het weekend van 14 februari 2009 is tot ons grote verdriet onze lieve papa, zoon, broer en schoonvader begonnen aan zijn laatste reis. Een reis die veel te vroeg begon, maar die hem bracht naar de rust die hij zo verdiende. Peter van Berkel (Sport)journalist Vader van Lody, Fabiënne en Sebastian Lody en Lian Fabiënne Sebastian Gét en Ans Rob Marco Tilburg: Meerdonk (B): De Klinge (B): Koewacht: Dublin: Correspondentieadres: Doornsingel 15, 5043 JC Tilburg (NL) +31 (0)13 785 23 30 of +31 (0)6 52 632 830 We leven met elkaar mee in blijde en in droeve dagen. We wensen Bertha en de kinderen veel sterkte toe in het grote verdriet dat gekomen is. Piet en Jannie Nieuwenhuize en kinderen Ook wij zijn bedroefd om het heengaan van de heer Wij hebben vele jaren zeer prettig met hem mogen samenwerken en denken met veel waardering terug aan Wij wensen zijn vrouw, kinderen en klein-kinderen veel ondersteuning toe met dit zware verlies. Familie de Koeijer Personeel De Meulemeester BV Met leedwezen geef ik kennis van het toch nog onverwachts overlijden van mijn geliefde, zorgzame kameraadje geb. Alkmaar, 9 april 1930 overl. Goes, 16 februari 2009 W. P. M. Priester en wederzijdse familie Visserijstraat 17 4491 GG Wissenkerke De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaats gevonden. Bedroefd en verslagen namen wij kennis van het overlijden van onze goede vriend, de heer Als je in je levenstijd Warmte om je hebt verspreid Als je iemand die daar treurt Hebt getroost en opgebeurd Als je hielp waarje kon Aan wat warmte en wat zon Als je een goed voorbeeld geeft Heb je niet voor niets geleefd. Vol goede herinneringen, met veel respect en bewondering voor zijn levenswijze hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van een goed en uniek mens, onze lieve pa en opa gehuwd geweest met Jannie Bastiana Clement (t 16 juli 2003) Lid in de Orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 76 jaar. En dit is de belofte, die Hij zelf ons beloofd heeft: het eeuwige leven. 1 Joh. 2:25 Biezelinge: Nelleke Dingemanse Ad de Jong Veronique en Erik Noa, Edrian, Alisa Kaschenka en Richard Noël, V Cary-Ann en Karin Kimberley en Pirn Chelsea Langeweegje: Helma Meeuwse-Dingemanse Jan Willem Meeuwse Robbert Annemijn Huijbergen: Dianne Melis-Dingemanse Bas Melis Chris Marlon Berry Kapelle, 19 februari 2009 Moolhoekstraat 30 Correspondentieadres: Lingestraat 21,4421 KR Biezelinge De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. C. Brakema, zal worden gehouden dinsdag 24 februari om 14.00 uur in de Gereformeerde kerk, Biezelingse- straat 67 te Kapelle, waarna aansluitend om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na afloop van de begrafenis is in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de kerk. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen familie en vrienden sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. Namens bestuur en leden van MSV De Uitlaat" te Vlissingen Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Oud-voorzitter van H.V.K.K. Kinderen en familie wensen wij veel sterkte toe. Bestuur en leden van H.V.K.K. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer Buurtvereniging De Moolhoek Kapelle Met leedwezen vernamen wij dat is overleden onze geliefde zwager en oom Wij wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte in het verwerken van dit verlies. Kapelle: Jan Clement en Nelly Clement-Schroevers Kats: Ad en Ellen Kortgene: Leo en Dianne En zie. Ik ben met u al de dagen tot aan de voleinding der wereld. Mattheus 28:20 Onze lieve moeder en oma is vol vertrouwen op haar Heiland rustig ingeslapen. Wij zijn verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons en anderen heeft betekend. 36 jaar getrouwd geweest met Jan Adriaan Nijsse Veere 18 november 1926 Middelburg 19 februari 2009 Amersfoort: Ellen Middelburg: David en Anke Kleverskerke: Adri en Sien Goes: Daan en Susan Amsterdam en Pondicherry India: Hans, Peter, Vengadesh Kleinkinderen Daphna, Ruden, Aron Youri, Femke Lenneke Correspondentieadres: Familie Nijsse, Oostgat 40,4341 LE Arnemuiden Onze moeder en oma is thuis opgebaard, Oostgat 40 te Arnemuiden, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 23 februari van 16.30 tot 18.30 uur. De dankdienst, welke geleid zal worden door ds. C. Bijman, zal gehouden worden op dinsdag 24 februari om 11.00 uur in de Gereformeerde kerk, Kerklaan 4a te Arnemuiden. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Gereformeerde kerk. Onze dank voor de goede verzorging van onze moeder en oma, mevrouw gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Afdeling Oost 4 van Ziekenhuis Walcheren in Vlissingen, Verzorgingstehuis St. Willibrord in Middelburg, Afdeling De Watertoren van 't Gasthuis in Middelburg. Familie Nijsse Arnemuiden, 19 februari 2009 Kom tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt En Ik zal u rust geven. (Mattheüs 11:28) Verdrietig geven wij u kennis dat is overleden, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte het verlies te dragen. Veere: Rithem: Veere: Middelburg: Arnemuiden: Veere: Gapinge: Gapinge: Zoutelande: Veere: J.Gideonse t M.Gideonse-Boonet A.Gideonse t N.Gideonse-Wondergem t P.Geerse M.Geerse-Gideonse J.D.Gideonse t J.Gideonse-Melse N.de Loofft J. de Looff-Gideonse t D. Gideonse N.Gideonse-Poppe t J.Goedbloed M. Goedbloed-Gideonse P.Blok f A.Blok-Gideonse J. Wolff W.A.M. Wolff-Vermeulen W. Schuurmans Veere, 20 februari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80