Familieberichten Maria Manterijs Johanna Jacoba Kramer-Provoost Mirjam van Leeuwen DiMüsiy&ifiM Johan Anton van Beveren Jo Boeijkens Tom van Dijk Bram de Feijter Sara Adriana Jacobse-van der Slikke Thijs de Jonge Anneke de Kort-Polspoel Lena Moerdijk-Veerhoek Cornelia Moes-Karremans Pieternella 'Pie' van Dijke-Rottier 26 I Zaterdag 21 februari 2009 Een moeder is een kostbaar iemand. Ze zorgt en verzorgt je, ze troost je. En het enige verdriet dat ze je aandoet is te sterven en je alleen te laten. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goed heid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Ignacy Owczarek Doslonce (Pol) 15-10-1922 Breskens 20-02-2009 in herinnering: Mirek Owczarek Maldegem: Stanislaw en Linda Owczarek-van der Jeugt Vanessa en Bart, Margot Michele en Thierry, Babette, Noah in herinnering: Peter Owczarek Joeri Breskens: Theresia en Jimmy Carels-Owczarek Genevieve en Frans Maxime ,Romy Martinique Gent: Eugen Owczarek in herinnering Gunnar Einar Correspondentieadres: Dr.Broodmanstraat 43 4511 EP Breskens Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis ,past van Genklaan 6 te Oostburg, waar u dinsdag 24 februari van 19.00 tot 19.30 uur afscheid van haar kunt nemen. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 25 februari om 10.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28 c te Terneuzen. Wij bedanken het personeel van "De Burchtvoor de liefdevolle verzorging. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij datje nu rust is gegeven. Verdrietig delen wij u mede dat uit onze familiekring is weggenomen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Willem Pieter Kramer Colijnsplaat, Krabbendijke, 15 april 1927 19 februari 2009 Krabbendijke: W. P. Kramer Rosmalen: Jan en Ineke Kramer-Clarijs Ilona, Anita Harmeien: Marian en Hens Smienk-Kramer Erwin, Kim, Erik Krabbendijke: Wilma en Tonny van Iwaarden-Kramer Stefan, Kristel Correspondentieadres: Burg. Sandbergstraat 12,4413 CM Krabbendijke De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 24 februari om 13.00 uur in de Ned. Hervormde kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krabbendijke. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.00 -12.45 uur gelegenheid tot afscheidnemen in "de Rancke". Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Wij willen het personeel van "Ter Weel" afd. D. en dokter de Quay hartelijk bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging. Er is er Eén die jou ten diepste kent. Diep geschokt en stil zijn wij door het overlijden van ons nichtje Wij wensen allen die haar met zo veel liefde en zorg hebben omringd heel veel sterkte toe om dit grote verdriet te dragen. Zierikzee: Lies en Adri van Grootveld Sint Laurens: Cora en Hans Minderhoud Nieuwerkerk: Lenie en Sander Flikweert Sam én Lianne van Leeuwen Zierikzee: Joost en Tanny van Leeuwen Greta en Rien Kloet Hansweert: Cor en Ria van Leeuwen Nieuwerkerk: Els en Jan Wessels Zierikzee: Aart en Lia van Leeuwen Almkerk: Joke van Leeuwen en Bert Roest Neven en nichten Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Han betuigen wij u onze oprechte dank. J.P.M. van Beveren-Hart Carolien en Hans Jolanda en Rien Whitney Mitchell Haamstede, februari 2009 Langs deze weg willen wij allen bedanken voor de blijken van medeleven bij het onverwacht overlijden van mijn levensgezel, onze broer, schoonbroer en oom De belangstelling van velen is voor ons een grote stemi. Wij zullen Jo blijven missen en hem in onze herinnering houden als iemand die bij velen geliefd was. Joke Vanhij fte Familie Boeijkens Hengstdijk, februari 2009 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, vader, opa en overgrootvader willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Uit aller naam, Joan van Dijk-Sturm Middelburg, februari 2009 DANKBETUIGING Voor de belangstelling gedurende haar ziekte en de overweldigende aanwezigheid en medeleven tijdens en na de uitvaartdienst van onze moeder, schoon moeder, grootmoeder en overgrootmoeder willen wij u, langs deze weg, hartelijk bedanken. Nu wij terugkijken op die gedenkwaardige dag, beseffen wij hoe bijzonder dit afscheid op 31 decem ber 2008 is geweest. Uw aanwezigheid en medeleven zijn voor ons een grote steun geweest. Nogmaals onze dank hiervoor. De Familie kük ook op |i| [j]ensen[jnq n[ De overweldigende belangstelling tijdens zijn ziekte en het medeleven dat velen toonden na het overlijden van mijn lieve man onze vader en opa hebben ons erg veel warmte en steun gebracht. De vele bloemen, lieve kaarten, telefoontjes en bezoeken hebben dit alles tot een dragelijk afscheid gemaakt. Voor ons veel te vroeg maar voor hem een verlossing. Els de Feijter Kinderen en Kleinkinderen Cadzandfebruari 2009 j De warme belangstelling en de vele blijken van vriendschap en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma hebben ons diep getroffen. Uw belangstelling was voor ons een grote steun. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hoofdplaat, februari 2009 Voor de blijken van belangstelling en'het medeleven dat we mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa betuigen wij u onze welgemeende dank. Het gaf ons troost en kracht. In het bijzonder het personeel van afd. B van Ter Weel en ook dokter De Quay, hartelijk dank. M. de Jonge Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke Voor de vele blijken van medeleven bij het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma betuigen wij u onze welgemeende dank Jan de Kort Anton en Monique de Kort en kinderen Het is voor ons als familie onmogelijk een ieder persoonlijk te bedanken, voor uw medeleven, na het overlijden van onze (schoon)moeder, oma en over-oma langs deze weg betuigen wij u onze hartelijke dank. Kinderen Moerdijk Daar de hoeveelheid warme reacties, naar aanleiding van het overlijden van mijn geliefde wouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma overweldigend was, zijn wij niet in staat u allen persoonlijk te bedanken. Uw vele lieve woorden van troost hebben ons enorm gesteund, waarvoor onze oprechte dank. J. Moes Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, februari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 54