Dijkwel Verkoopadviseur<m/v) Zelfstandig werkend kok Total Raffinaderij Nederland NUVEMA .sa® rsssassjss. O JobTrack.nl m/v WWW.ROOMPOT.NL/VACATURES Automobielbedrijf Dijkwel zoekt een: LEERLINGMONTEUR 2e AUTOTECHNICUS Senior adviseur (m/v) 36 uur Human Resources Officer (m/v) 38 I Zaterdag 21 februari 2009 Kijk ook op Roompot Vakanties is één van de grootste aanbieders van verblijfsaccommodaties in Nederland en Duitsland. Vakantiepark Hof Domburg in Domburg bestaat uit een camping en bungalowpark en beschikt over talloze faciliteiten zoals meerdere eetgelegenheden. Vakantiepark Hof Domburg in Domburg is op zoek naar een Wil jij werken in een vakantiesfeer? Dan is werken bij Vakantiepark Hof Domburg echt iets voor jou! Wat verwachten wij? •je beschikt over een afgeronde horecaopleiding en/of aantoonbare werkervaring als zelfstandig werkend kok kennis van HACCP-richtlijnen en het naleven van procedures flexibel inzetbaar (ook weekenden, feestdagen, avonden) je bent creatief, servicegericht en enthousiast Wat bieden wij? afwisselende werkzaamheden in een leuk en enthousiast team betaling volgens de verblijfsrecreatie CAO Interesse? Stuur je motivatie en c.v. naar: Vakantiepark Hof Domburg t.a.v. Jos Schrijver, Schelpweg 7, 4357 RD, Domburg. E-mail: schrijver.j@hofdomburg.nl v Verkoop auto's v Onderhoud reparatie APK keurstation Airco-service v Bandenservice Lijkt het je het leuk om in een full-service autobedrijf te werken? Wil je werken bij een bedrijf waar je dicht bij de klant staat en medeverant woordelijk bent voor het realiseren van een hoog kwaliteits- en serviceniveau. Dan ben je bij ons aan het goede adres voor vast werk en een goed salaris. Je verricht reparaties en onderhoudswerkzaamheden aan alle merken auto's. Automobielbedrijf Dijkwel is een gerenommeerd bedrijf en niet meer weg te denken in de Zeeuwse autowereld. Ben jij de enthousiaste, collegiale medewerker die ons team komt versterken? Stuur dan je sollicitatie naar onderstaand adres of mail naar info@dijkwel.nl. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Adri of Richard Dijkwel, tel. 0118 - 417711 of kom even langs. Automobielbedrijf Industrieweg 27 - 29 4382 NA Vlissingen www.dijkwel.nl Ter versterking van ons huidige team zoeken wij een: aan zorgprofessionals in de eerstelijns gezondheidszorg voor de regio's Wesl Brabant en Zeeland. Öezeondefsteuning, gericht op continuïteit, kwaliteit en samenwerking, vindt niet 3Üeen op vraag van zorgverleners plaats, maar brengen wij ook actief onder de aandoehl van zorgverleners. Stichting Zee-Bra vormt samen met de regionale ondersteunings-organisaties Beyaert, Fast en Rose-Phoenix het samenwerkingsverband Stichting Robuust; ondersteuning eerstelijnszorg in Zuid-Nederland. Stichting Zee-Bra is werkzaam in de regio's West-Brabant en Zeeland Acquisitie noot oonleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. (of twee senior adviseurs voor een duobaan) Het functie profiel Uw takenpakket bestaat uit het ondersteunen en adviseren aan zorgverleners in de eerstelijnsgezondheidszorg, zoals huisartsen, fysiotherapeuten, verloskundigen, oefen therapeuten, logopedisten en psychologen. U inventariseert het zorgverleneraanbod, hun onderlinge samenwerkingsverbanden en de afstemming daarvan op de zorgvraag. U volgt de ontwikkelingen in de gezondheidszorg en werkt mee aan de ontwikkeling van regioplannen gericht op het versterken van de integratie in de eerste lijn en de samenwerking met de tweedelijn. Wat verwachten wij? - Kennis van (ontwikkelingen in de) eerstelijnsgezondheidszorg en kennis van de maatschappelijke context van de gezondheidszorg - Academisch werk- en denkniveau - Meerjarige ervaring in een soortgelijke functie is een pré - Kennis en vaardigheden op het gebied van adviseren en ondersteunen - Zelfstandig kunnen werken in teamverband - Doorzettingsvermogen en stressbestendigheid - Flexibiliteit in werktijden - U bent in het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer Heeft u tevens een gezonde dosis zelfvertrouwen, een positief ingestelde persoonlijk heid en zijn uw sociale vaardigheden goed ontwikkeld? Dan nodigen wij u van harte uit om te solliciteren. Wat bieden wij? Wij bieden een afwisselende baan in een innoverende organisatie met een salaris volgens functiegroep 60 van de CAO ziekenhuizen (max. 3906,- o.b.v. 36 uur per week). Inschaling van het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Wij bieden een jaarcontract met uitzicht op verlenging voor onbepaalde tijd. Meer informatie of direct solliciteren? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Fisscher (directeur), telefoon 076 5025665. Uw sollicitatie kunt u voor 9 maart versturen naar info@zee-bra.nl. Kijk ook op www.zee-bra.nl. Voor de afdeling Human Resources, Communication Services zijn wij op zoek naar geschikte kandidaten voor de functie van: Het betreft een fulltime functie met een contract voor onbepaalde tijd. In deze functie werkt u samen met een collega Human Resources Officer, u rapporteert aan de Supervisor Human Resources Payroll. De functie: Zorgen voor coördinatie, uitvoering en afhandeling van het proces van in-, door- en uitstroom van TRN personeel en flexwerkers; Onderhoud en beheer van organisatie- en personeelsgegevens in het personeelsinformatiesysteem; Coördinatie en uitvoering van het verzuimmanagementsysteem, optreden als casemanager met betrekking tot verzuimbegeleidingen participeren in hetverzuimmanagementreviewteamvanTRN; Uitvoering van activiteiten op het gebied van arbeidsomstandigheden-beleidsbepaling, administratief beheer van RI&E's; Verzamelen, analyseren en rapporteren van personeel gerelateerde informatie aan management, leidinggevenden, ondernemingsraad en overheid; Administratie en communicatie rondom beoordelings- en salarisrondes; Fungeren als aanspreekpunt over de inhoud van het personeelsbeleid en arbeidsvoorwaarden. Uw profiel: Afgeronde opleiding HBO Personeel Arbeid; Minimaal 3 tot 5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie; Gedegen kennis van zowel arbeids- als sociaal verzekeringsrecht; Uitstekende computervaardigheden, goede kennis van MS-Office; Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk; Adviesgericht en operationeel daadkrachtig; 'Teamplayer'in de sectie. Ons aanbod: TRN biedt u een aantrekkelijke en afwisselende baan met interessante perspectieven binnen onze (internationale) organisatie. Onze salariëring is zonder meer concurrerend en wij hebben een zeer uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie sollicitatie: Voor meer inhoudelijke informatie betreffende deze vacature kunt u contact opnemen met Annemarie Bos, Human Resources Officer, tel. nr. 0113 - 619 206 of met Gerard Drost, Supervisor Human Resources Payroll, tel. nr. 0113 - 619 251. Uw schriftelijke en bondige motivatiebrief inclusief recent en volledig Curriculum Vitae kunt u - binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie - richten aan: TOTAL Raffinaderij Nederland N.V., t.a.v. Gerard Drost, Postbus 210,4380 AE VLISSINGEN, of per e-mail: trn.vacature@TRN.nl. Meer informatie over Total Raffinaderij Nederland kunt u vinden op onze website: www.totalraffinaderij.nl N.V Nederlandse Uitvaartverzekering Maatschappij Nuvema Uitvaartverzekeringen is een bloeiende organisatie en richt zich op de verkoop van uitvaartverzekeringen. Nuvema is bijna 60 jaar actief als uitvaartverzekeraar op de Nederlandse markt. Als eigenzinnige en ambitieuze marktspeler heeft Nuvema de afgelopen jaren een grote groei gerealiseerd. Bij Nuvema zijn ruim 75 adviseurs werkzaam in de buitendienst. De adviseurs werken nauw samen met de plaatselijke uitvaartondernemer of uitvaartvereniging. Nuvema is continue op zoek naar goede mensen. Door de grote groei is Nuvema op zoek naar meerdere kandidaten voor de functie van: in een prettige werksfeer een uitstekend salaris verdienen! De functie Het verkopen van uitvaartverzekeringen aan nieuwe relaties. U bezoekt hen thuis, meestal 's middags en 's avonds. U maakt uw eigen afspraken en deelt dus zelf uw agenda in. U heeft dus veel vrijheid en kunt hier mee omgaan. U bent een pionier en bent gewend om met targets om te gaan. Targets zijn voor u niet bedreigend maar een uitdaging! Maar wij laten u niet zwemmen. Integendeel! Bij alles wat u onderneemt staan wij u met raad en daad terzijde. Een intensief trainingsprogramma maakt deel uit van de opleiding. Kandidaten voor deze functie herkennen zich in het volgende profiel: Opleiding op MBO-niveau In bezit van rijbewijs B en eigen auto Goede communicatieve eigenschappen, commercieel gevoel en doorzettingsvermogen. NUVEMA biedt u: Een uitstekende functie (parttime of fulltime) met vrijheid en volop ruimte voor eigen initiatief Salarisindicatie 35.000,- tot 40.000,- mogelijk Kilometer- en onkostenvergoeding. Uw reactie: Herkent u zich in dit profiel, dan kunt u uw motivatie-briefen CV binnen 14 dagen sturen naar: NUVEMA NV, t.a.v. dhr. L. Huijbregts, Postbus 6, 3740 AA Baam, email: sollicitatie@nuvema.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor meer informatie: WWW.NUVEMA.NL Total Raffinaderij Nederland N.V (TRN) is een dochten over een aar doller off mgecompiex en een hydrocracker Deze onderneming van oliemaatschappij Total en chemieconcern installaties verwerken respectievelijk aardolie en stookolie tot The Dow Chemical Company. Tata! is één van de grootste LPG. nafta, benzinediesel, vliegtuigbrandstof, stookolie en internationale oliemaatschappijen en is met ion 95000 chemische producten Het naleven van voorschriften die gaan werknemers actief in meer dan 130 landen. The Dow om de Veiligheid, KwaliteitMilieu en ARBO is van primair Chemical Company is een internationaal chemisch concern belang. TRN is eén van de beste werkgevers van Zuid-West met ongeveer 46.000 Werknemers, actief in meer dan 180 Nederland en-heeft een personeelsbestand van 400. hóóg en landen. De raffinaderij, gevestigd te Vüssingen-Öost, beschikt middelbaar opgeleide medewerkers. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 40