CSM PZC Benieuwd naar de opbrengst? Q JobTrack.nl mCARELS s CSM Innovation Center CSM Doktersassistente Oostburg 36 I Zaterdag 21 februari 2009 Kijk ook op CSM is wereldwijd de grootste leverancier van bakkerijproducten en marktleider op het gebied van melkzuur en melkzuurderivaten. CSM is actiefin Europa, Noord-Amerika, Zuid-Amerika en Azië, heeft Woo medewerkers in 23 landen en genereert een jaaromzet van circa 2,5 miljard. CSM is in Amsterdam op de beurs genoteerd. Binnen de divisie Bakery Supplies Europe vallen onder andere Carels Goes B.V., het Innovation Center Sweet Ingredients en de Business Unit Industry. Voor deze disciplines zijn wij op zoek naar nieuwe collega's. ffturr 'fO^- ■fOOV Carels Goes BV Is specialist In het ontwikkelen en produceren van hoogwaardige fruitpreparaten voor het bakkerijsegment (zowel ambachtelijk als industrieel) en de industriële afnemers in dezuivel- en ijs branche. Behalve het eigen Carels merk ten behoeve van de ambachtelijke bakkerij, is het productassortiment tailor made en bestaat uit diverse varianten vruchtenvullingen, geleien en jams. Production Manager Als Production Manager ben je verantwoordelijk voor het leiden van de fabriek door het optimaal inzetten van de beschikbare bronnen (mensen, apparatuur en infrastructuur) en samen te werken met de ondersteunende afdelingen. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken met betrekking tot de productieoutput, efficiency, kwaliteit, afval, personeel, veiligheid en omgeving. Tevens zorg je voor een cultuur van continue verbetering. Quality Control Manager In deze functie zorg je voor een optimaal kwaliteitsborgingsys- teem voor onze grondstoffen en eindproducten. Je levert een bijdrage aan de ontwikkeling en toepassing van QC technieken en methoden. Je bezit analytische vaardigheden en hebt af finiteit met Quality Assurance. Leiding geven aan de afdeling kwaliteitscontrole en klachtenbehandeling behoren eveneens tot je takenpakket. Factory Controller Je voorziet de fabriek tijdig en correct van alle vaste en varia bele kosten. Je maakt analyses van de productiekosten en bent in staat trends te signaleren. Ook verzorg je efficiencyanalyses van de verschillende productielijnen en de fabriek. Sweet Ingredients Om haar positie als marktleider verder te verstevigen, investeert CSM in innovatie. Onderdeel hiervan vormt de vestiging van een viertal Europese Innovatiecentra, waar de know-how binnen de diverse toepassingsgebieden wordt gebundeld. Voor deze centra word.en specialisten aangetrokken, die gedreven zijn hun bijdrage te leveren aan de ambitieuze missie van CSM. Het Innovatie Centrum Sweet Ingredients is gevestigd in Goes en richt zich op alle aspecten van glazings, fillings, toppings, coatings, creams, fruit, gels en chocolade. Product Developer Custard Cream In deze functie realiseer je innovatieve projecten op het gebied van custard producten. Daarnaast formuleer je productrecepten voor bakkerijtoepassingen. Ook doe je onderzoek naar toepas singsmogelijkheden van alternatieve grond- en hulpstoffen, met name op het gebied van (zuivel) eiwit, vet en zetmeel. Er is een intensieve samenwerking op Europees niveau in multidisciplinaire teams, bestaande uit wetenschappers en productontwikkelaars. Voor al deze functies geldt dat een gerichte HBO of academische opleiding vereist is. Daarnaast dienen kandidaten te beschikken over een aantal jaren relevante werkervaring. Voor een uitgebreid profiel van alle vacatures kunt u terecht op de website www.carelsgoes.nl. Ons aanbod Een uitdagende functie bij een succesvolle markt- en kennisgerichte organisatie. Daarnaast bieden wij een prettige en collegiale werkomgeving en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De Business Unit Industry levert tailor made oplossingen aan de industriële en semi-industriële voedingsindustrie zoals o.a. margarines, geplastificeerde vetten en fruitvullingen. De klanten zijn industriële bakkerijen, biscuiteries, chocolatiers, traiteurs en bedrijven uit de zuivel-en jsverwerkende sector. Bij hen staan onze toonaangevende producten aan de basis van het succes. Onze producten worden dan ook regelmatig aan nieuwe markttrends, inzichten in voedingsleer en aan consumentengedrag getoetst. Technical Application Manager Bakery (Benelux) Jouw taak is het commercieel vertalen van de mogelijkheden van de CSM Sweet Ingredients fabrieken naar behoeften van de klanten. Je bent de vakspecialist die de klant adviseert en ondersteunt in het gebruiken van onze producten. Product Developer Dairy Ice Voor onze industriële klanten ontwikkel je nieuwe en/of optimaliseer je bestaande hoogwaardige (fruit)preparaten voor toepassingen in zuivel en ijsproducten. Je onderhoudt, indien nodig, direct contact met de klant om goed de behoeften van de klant te leren kennen én om optimale technische onder steuning te kunnen bieden. Tevens organiseer en begeleid je eventuele proefproducties. Je sollicitatiebrief met uitgebreide CV kun je binnen veertien dagen sturen of mailen aan: Carels Goes B.V. t.a.v. Esmeralda van Boven (HR Officer) Postbus 814460 AB Goes. Esmeralda.vanboven@carelsgoes.nl Huisartsenpraktijk de Pijlers is i.v.m. uitbreiding van werkzaamheden per 1 mei 2009 op zoek naar een gediplomeerd (36 uur per week) Functie-eisen: Wij zoeken een enthousiaste assistente die goed kan samenwerken in teamverband. U moet beschikken over goede communicatieve vaardigheden en flexibiliteit. Evaring als doktersassistente is een pré. Arbeidsvoorwaarden: Conform CAO huisartsenzorg. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u voor 4 maart zenden aan Huisartsenpraktijk de Pijlers, t.a.v. dhr. J.A.N. Huysman, v. Dusseldorpstraat 3, 4461LT, Goes. Voor meer informatie kunt u bellen van ma. t/m vr. op tel. 0113-272000. WGGGNeR NieuwsMedia Depothouder) Dagblad PZC is op zoek naar een depothouder. Als depothouder bent u verantwoordelijk voor de gang van zaken op het depot. U bent het dagelijkse aanspreekpunt voor bezorgers en ziet er op toe dat uw bezorgers de dagbladen op tijd en op de juiste manier bij abonnees afleveren. U bent bereid 's ochtends vroeg dagbladen in ontvangst te nemen, leiding te geven aan een bezorgers-team, wan neer nodig nieuwe bezorgers in te schakelen, zelfde nabezorgingte doen en in uitzonderingsgevallen zelfde dagbladen te bezorgen. VERDIENSTEN De prjma verdiensten zijn afhankelijk van het aantal wijken en ligging van het depot. Daarnaast ontvangt u gratis dagblad PZC en zijn er regelmatig interessante extra's. Duizenden Nederlanders zetten zich als vrijwilliger in voor het goede doel. Bent u benieuwd wat de opbrengst van de collecte in uw gemeente is? Of wilt u weten wanneer er een collecte plaatsvindt? Kijkdanopcbf.nl. ^'g'p AANMELDEN OF INFORMATIE Neem tijdens kantooruren contact op met telefoonnummer 0800 - 022 2710. VOORWAARDEN Kandidaat-depothouders dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepas sing dient een tewerkstellingsvergunning te worden overlegd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 38