^^^rrnBFFjiry wandelen op LA PALMA r3?yfTHfg| Natuurlijk THÜRINGEN voor de lezers van deze krant! 8-daagse vlieg-/wandelvakantie Spanje KRAS voor de lezers van deze krant! 5-/6-/7-/8-daagse autovakantie Duitsland 32 I Zaterdag 21 februari 2009 Een sportieve kennismaking met het Canarische eiland La Palma! Dit Spaanse eiland is nog niet massaal ontdekt door toeris ten en wordt vanwege de uitbundige tropische begroeiing ook wel 'het bloemeneiland' genoemd. Het is dan ook bij uitstek geschikt voor een wandelvakantie. U kunt met volle teugen genieten van de rust en natuur in deze bergachtige omgeving, waar wijngaar den, naaldbossen en lavaheuvels elkaar afwisselen. Hoogtepunt is het Nationale Park Caidera deTaburiente, met watervallen en een begroeiing die doet denken aan een tropisch regenwoud. Normaal betaalt u voor deze reis 669, maar met de speciale actiecode WEG40006 ontvangt u 25 korting per persoon. Dus boekt al vanaf slechts 644! STEL UW EIGEN WANDELPAKKET SAMEN Wij bieden u 10 wandelingen onder begeleiding van een Ned.sprekende gids, variërend van lichte wandelingen door romantische dorpjes tot zware wandelingen door woeste gebieden met diepe kloven. U stelt ter plaatse een pakket van 3 wandelingen samen. Hieronder vindt u alvast een paar van onze absolute aanraders! Droompaden (ca. 3 uur): over de oude koningswegen door het fraaie noordwesten. Lava, wijn tapas (ca. 4 uur): door bossen en langs wijnvelden naar LLano deTamanca. Het sprookjesbos (ca. 4 of 6 uur): prachtige boswandeling bij San Bartolo. Naar de visserskust (ca. 4 uur): uit zichtpunt El Time en de vissershaven van Tazacorte. De waterbronnen (ca. 4 uur): wan deling naar de waterbronnen Marcos en Corderos. Caidera de Taburiente (ca. 7 uur): indrukwekkende afdaling in de krater van het eiland! APPPARTEMENTEN CENTRO CANCAJOS Dit 3-sterren complex ligt op ca. 150 m van het lavastrand in Los Cancajos en beschikt o.a. over een res taurant, cafetaria en buitenzwembad. Uw 2-kamerappartement is o.a. voor zien van tv, kluisje, kitchenette, aparte slaapkamer, badkamer met bad/dou che en toilet en balkon of terras. VERTREKDATA LR 21.661 Apr. vanaf €-699 nu vanaf €674 Mei vanaf €-699 nu vanaf €674 Juni vanaf €-669 nu vanaf €644 Juli vanaf €-749 nu vanaf €724 Aug. vanaf ^699 nu vanaf €674 Sep. vanaf €-699 nu vanaf €674 Okt. vanaf €-699 nu vanaf €674 Korting is alleen geldig met de speciale actiecode WEG40006 INCLUSIEF: vliegreis Amsterdam- La Palma v.v. met transavia.com, vlieg-/luchthavenbelastingen, trans fer luchthaven-hotel v.v., verblijf in Appartementen Centro Cancajos op basis van logies, 3 wandelingen naar keuze onder begeleiding van Nederlandssprekende reisleiding en wandelgidsen. Toeslag: reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 personen. Zie www.kras.nl/LR21661 Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR2166l 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o. v.v. reisnummer LR 21.661, actiecode WEG40006 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. IL waarom zou je verder zoeken Normaal vanaf 79, nü met actiecode... Dit kunt u toch niet aan u voorbij laten gaan? Wij selecteerden namelijk voor u een fantastische aanbieding naar het prachtige Thüringen! Een heerlijk 5-daags verblijf in het 4-sterren Maxx Steigenberger Hotel boekt u al vanaf slechts 79! En bovendien krijgt u, als lezer van deze krant, met actiecode WEG40002 ook nog eens een korting van 10 p.p.! U betaalt dus voor een 5-daags verblijf slechts 69 p.p. Dit gebied staat bekend om haar adembe nemende natuur en culturele steden. Ook vindt u in Thüringen de 'Rennsteig', een unieke wandelroute met prachtige uitzichten! Dit is uw kans om voordelig kennis te maken met één van de mooiste en natuurrijke gebieden van Duitsland. Aarzel niet langer en boek snel uw welverdiende vakantie! ONTDEK DIT PRACHTIGE STUKJE DUITSLAND Thüringen is één van de mooiste gebieden van Duitsland en doet het hart van menig natuurliefhebber sneller kloppen. Naast natuur vindt u er vele steden, waar een sfeer hangt van de meer dan duizend jaar oude historie. Breng bijvoorbeeld een bezoek aan Erfurt. Hier wor den pittoreske steegjes afgewis seld met pleinen omgeven door mooie gebouwen. Ook de prachtige kathedraal en de Severinkerk zijn de moeite van een bezoek zeker waard. Ook cultuurstad Weimar, de bakermat van de Duitse klassieke literatuur mag u beslist niet over slaan. Treedt hier in de voetsporen van grote schrijvers als Goethe en Schiller... WANDELEN IN DE PRACHTIGE OMGEVING Thüringen is een paradijs voor wan delliefhebbers. ledereen die het natuurgebied Thüringen en zijn paradepaardje, het Thüringer Woud bezoekt, wordt meteen gegrepen door de schoonheid. De Rennsteigroute is een absolute must! Dit is de langste en populairste hooggelegen wandel route van Duitsland! U wordt beloond met uitzichtên 'als vanuit een vlieg tuig' en u vindt er duizenden planten soorten uit de berggebieden van alle continenten! MAXX STEIGENBERGER HOTEL**** Dit 4-sterren hotel ligt aan de rand van het historische Jena en beschikt o.a. over een lift, terras, tuin, bar, res taurant, saunalandschap, fitness en solarium (tegen betaling). Het hotel bevindt zich op 5 minuten loopaf stand van een tramhalte. Aankomstdata: ma., za. en zo. van 1/3 t/m 31/8 5dgn, normaal v.a. 79 nuv.a.€ 69 6dgn, normaal v.a. 99 nu v.a. 89 7 dgn, normaal v.a. €119 nu v.a. €109 8dgn, normaal v.a. C 139 nu v.a. €129 Korting alléén geldig met actiecode WEG40002. Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Zie www.kras.nl/LR24409 Inclusief: verblijf in het 4-sterren Maxx Steigenberger Hotel, in een 2-pk met ont bijt. Exclusief:vervoer, reis-enannulerings- verzekëring, bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR24409 24 uur per dag, 7 dagen per week vsi/y Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 24.409, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34