Mensen-inq.nl Emiel de Vliegher Jacoba Lucia Elizabeth Cornelia Philipse-Buijs Elvire van Royen-Pauwels Dina Schout-Machielse Jakobus Simonse Maatje Elizabeth van der Weele-de Vrieze Willemina de Visser-Dekker Erik van Sabben Diana Onderdijk-Hermes Elisabeth de Feijter-Faas Julia van Waes-de Witte Behroez Taryakchi Neeltje Jacoba Johanna van de Vrede-Reinhoud Peter De Cock iffifejiüfkmi Jan Kruijsse 28 I Zaterdag 21 februari 2009 kijk ook op DANKBETUIGING Voor alle belangstelling en medeleven na het overlijden van onze pa en opa zeggen wij u hartelijk dank. Fam. de Vliegher-de Groot Koewacht, februari 2009 Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve tante betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Namens de familie: J.J.W. Hollebrandse Krabbendijke, februari 2009 Voor de velen blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve echtgenote, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder betuigen wij, eenieder die hiervan op enigerlei wijze blijk van heeft gegeven, onze oprechte dank. Joseph van Royen Marleen en Zef kinderen en kleinkinderen Hulst, februari 2009 Familie Van Sabben Axel, februari 2009 Wij bedanken u voor de lieve wensen en hartverwar mende belangstelling die we hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-om a De kaarten, brieven of uw aanwezigheid tijdens het afscheid geven ons steun en een gevoel van dank baarheid. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Oost-Souburg, februari 2009 Hartelijk dank voor alle belangstelling en medeleven, ons betoond na het overlijden van onze vader, opa en overopa Het doet ons goed. Namens de familie Simonse Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma willen wij u oprecht dankzeggen. Het was voor ons een groteJroost te weten hoe geliefd zij was en hoe zij werd gewaardeerd. Tonny van der Weele Kinderen en kleinkinderen Wissenkerke, februari 2009 Voor de vele blijken van uw belangsteüing en mede leven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde vrouw en onze innig geliefde moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. P. de Visser Kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, februari 2009 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij U hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Dankjewel, geleende schouder dat ik even leunen mocht dat ik even klein mocht zijn terwijl ikzelf mijn weg weer zocht Dankjewel, troost zonder woorden voor het simpele, stille zijn van het trachten mee te dragen van dezelfde zielenpijn Het is hartverwarmend om zoveel steun te hebben mogen ontvangen na het overlijden van Hans Christel Jeffrey Rowana Roos en familie Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie De Feijter-van Osseliaer Familie Schieman-de Feijter Axel, februari 2009 Biggekerke, februari 2009 DANKBETUIGING Een kaart, een bloem, een lieve groet... Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van onze ma en mitta Het geeft ons troost dat zij bij zo velen was geliefd. Onze hartelijke dank hiervoor. Speciale dank aan DELA voor de mooie woorden en de verzorgende begeleiding. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, februari 2009 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt getoond door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het heeft ons getroffen dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht om verder te gaan. Graag willen wij ook dhr. L.G'.M. Kerkhofs van het Ziekenhuis Walcheren en mevr. M. Melchers, haar collega 's en vrijwilligers van 't Gasthuis in Middelburg heel erg bedanken voor al hun inzet, luisterend oor en lieve zorgen. Joes T aryakchi-van Arkel Sara, Mehrdad en Nima Mo Parisa Middelburg, 20 februari 2009 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Betsy den Deurwaarder-van de Vrede Simon den Deurwaarder Joke van de Vrede Kees de Pooter Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, februari 2009 Wat je diep treft doet eeuwig pijn. Diep geroerd, maar tevens ook zeer dankbaar zijn wij dat zovele mensen met ons hebben meegeleefd, in de vorm van lieve attenties, talloze brieven en kaarten met woorden van steun en troost, de vele bloemen, die wij mochten ontvangen na het plotselinge over lijden van onze zeer geliefde zoon en vriend Het enorme verdriet, de pijn en het gemis kan niemand van ons wegnemen. Uw medeleven kan het slechts verzachten. Het gevoel te weten dat onze Peter bij zovele mensen geliefd was, doet ons goed en zal ons zeker de kracht geven om dit zware verlies proberen te dragen en het in de toekomst een plek te kunnen geven in ons hart. Hiervoor aan iedereen onze welgemeende dank. Een speciaal woord van dank willen wij uiten aan onze huisarts dr. Content voor de immer goede zorgen aan onze Peter en ook aan ons besteed en voor het feit, dat hij nog altijd voor ons klaarstaat in deze moeilijke periode. Ook Miranda, Piet, Marion en René van DELA willen wij bedanken voor de goede opvang, begeleiding en discretie. Aan pater Joop Reurs dank voor de mooie en serene dienst. Jackyen Carla Sandra 22-02-2000 Still very close to us Maddy, (klein-)kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30