Vacature Banen Wij hebben op het filiaal in Vlissingen de volgende vacatures: Hoofd Technische Dienst Servicecoördinator p- Verkoopadviseur Meer informatie? 48 I Zaterdag 21 februari 2009 Kijk ook op Q JobTrack.nl Wanneer je ons enthousiaste team van medewerkers zou vragen wat ze het meest aanspreekt in hun werk, dan is dat ongetwij feld de prettige sfeer en de no-nonsense cultuur. Werken bij Hakvoort Horeca staat voor afwisseling en een grote mate van zelfstandigheid binnen een jonge en gezonde onderneming. Met zes vestigingen in Nederland zijn wij toonaangevend totaal leverancier binnen de horeca non-food sector en richten wij ons op kwaliteit, innovatie en expansie. Onze zeer gevarieerde klanten kring en het uitgebreide assortiment horeca-apparatuur zorgen ervoor dat geen dag bij Hakvoort Horeca hetzelfde is. Zo blijven onze medewerkers geïnspireerd en gericht op kwaliteit en innovatie. Als ambassadeurs voor Hakvoort Horeca streven zijnaar een duurzame relatie met onze afnemers. Hierbij zijn hun kennis van zaken, aandacht en inlevingsvermogen onontbeerlijke eigenschappen. In totaal zijn binnen ons bedrijf 270 mensen werkzaam in een breed scala van functies. Functie Na een gedegen opleiding en inwerkperiode krijgt u de verant woordelijkheid voor: Het controleren van het team op het behouden van het service niveau en het functioneren van de gehele TD en op alle hieron der beschreven taken. Het motiveren en gemotiveerd houden van het hele TD-team. Het adviseren bij het nemen van beslissingen Het technisch adviseren van de afdeling verkoop bij het realise ren van projecten. Het (laten)maken van tekeningen t.b.v. projecten. Het verzorgen van de planning t.b.v. monteurs. Het begeleiden van monteurs bij het oplossen van problemen. Het maken van onderhouds abonnementen en klanten hierover adviseren. Profiel Voor deze veelzijdige functie zijn wij op zoek naar een collega: die bij voorkeur ervaring heeft in een vergelijkbare functie. een HBO of een MBO werk- en denkniveau aangevuld met diverse technische cursussen. die een doorzetter is, beschikt over goede communicatieve en organisatorische vaardigheden. met een motiverende persoonlijkheid welke ook een teambuil- der en troubleshooter is. Het controleren van alle uitgevoerde werkzaamheden door de technische collega's. Het controleren op het mee nemen van goederen en benodigde materialen t.b.v. het uitvoeren van de geplande werkzaamheden. Profiel Voor deze veelzijdige functie zoeken wij een samen werkende collega die: doortastend, accuraat en initiatieven.toont een technische opleiding heeft gevolgd bekend is met automatisering een flexibele instelling heeft Hakvoort Horeca is: Top onderneming van de provincie Flevoland Ambassadeur van de gemeente Noordoostpolder Functie Na een interne opleidingsperiode krijgt u de volgende taken: Het informeren, adviseren en begeleiden van klanten bij de aanschaf van horeca- en grootkeukenapparatuur Het verzorgen van (telefonische) acquisitie Het onderhouden van contacten met bestaande klanten Het opstellen en controleren van offertes Functie Na een gedegen inwerk en opleidingsperiode krijgt u de verant woordelijkheid voor: Het aannemen van storingen per fax en/of telefoon. Het verzorgen van de planning t.b.v. monteurs. Het begeleiden van monteurs bij het oplossen van problemen. Het bestellen van onderdelen (bij afwezigheid collega). Het verrichten van administratieve handelingen t.b.v. de Technische Dienst Het maken van onderhoudsabonnementen en klanten hierover adviseren. Profiel Voor deze veelzijdige en boeiende functie zoeken wij iemand die: Beschikt over commerciële vaardigheden Resultaatgericht wil adviseren en verkopen als een uitdaging ziet Bij voorkeur ervaring heeft in de horeca Tenminste op MBO+ niveau functioneert. Neem contact op met de heer M. den Boer, vestigingsmanager: (0118) 493222. Buiten kantoor tijden kunt u ons bereiken op (06) 43355895. Hakvoort Horeca BV, t.a.v. afdeling P&O, industriepark A6, Platinaweg 21, 8304 BL, EMMELOORD. Solliciteer direct via www.hakvoorthoreca.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 132