u
Rush zit van binnen'
media
45
b
media@wegener.nl
024-3650570
'Tja, een comedy hebben we ook nooit willen maken'
Kathryn Morris over het moeilijke privélevem van rechercheur Lily Rush uit 'Cold Case'
PZC
Zaterdag 21 februari 2009
07:00 JAC 07:05 JAC
08:00 Little house on
the prairie 09:00 De Le
vende Steen Gemeente
10:00 SUUS, jouw win
kel 10:15 Tommy te
leshopping 13:20 The
night we called it a day
15:00 How to live lon
ger 16:00 De grote ver
bouwing 17:00 De Tuin-
07:00 Teleshop 7 07:01
Best of shopping 09:00
Tek TV 09:50 Car tracks
10:05 Best of shopping
12:00 Tek TV 13:00 RTL
CP: A1 GP-Zuid-Afrika
(kwalificatie) 14:15 Bus
hwhacked 16:00 Truck
Tractor pulling 16:30 PR-
Autotype 17:00 Gek op
wielen 17:30 RTL Trans
portwereld
07:00 Teleshop 8: Tel 07:00 The O.C 07:55
sell 17:05 The taste of Merge 08:50 Peking Ex-
life 17:35 The Ellen show press: Zuid-Ameri-
ka 10:00 TekTVShop
11:00 Astro TV 13:00
McLeod's daughters
14:00 The O.C 14:55
Doe-het-zelf-date 15:55
Hey Arnold! The movie
17:25 French kiss
09:05 A kind of magic
09:50 Totally Spies 10:35
The replacements 11:25
Timon en Pumbaa 12:05
Fillmore 12:50 Recess
13:25 Phineas&Ferb
14:10 Kim Possible 14:35
Phineas Ferb 14:55 To
tally Spies 15:45 Famous
5 16:25 Total drama is
land 16:50 The suite life
of Zack and Cody 17:10
Hannah Montana
18:00 Droomhuis in de 18:00 RTL Autowereld,
zon, realityserie autoprogramma
18:50 Lachen om home 18:30 Fightforyour
video's, amuse- ride, autoprogram-
mentsprogramma ma
18:05 Wat je eet ben je
zelf
18:00 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
19:45 Flushed away, ani- 19:00 Young blades, ac- 19:05 LAX, dramaserie
matiefïlm tieserie
19:40 Close to home,
dramaserie
19:00 Oplichters ont
maskerd, serie re
portages
20:00 Stom, stommer,
stomst!, reality-
programma
20:30 Force 10 from
Navarone, oor
logsfilm
20:00 The day after, sf-
film
20:30 The closer, dra-
20:10 Beverly Hills cop
III, actiekomedie
21:20 Wie ben ik?, spel
show
21:25 Cold case, detecti
veserie
22:50 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:30 Aspe, politieserie 22:25 Without a trace, 22:10 Reign of fire,
misdaadserie avonturenfilm
23:00 PTets weerbe
richt, weerbericht
23:05 Shownieuws-
Late editie, het
laatste nieuws
23:30 Mama is boos!,
filmkomedie
23:00 Cross of iron, oor- 23:30 Stay tuned, sf-ko- 23:15 Criminal intent,
logsfilm medie dramaserie
01:30 Happy Hour
01:20 Teleshop 7
01:21 Nachtlounge
03:00 Sneks
05:30 Car tracks
01:05 Teleshop 8
01:06 Sneak preview
02:00 KamasutraTV
05:30 Car tracks
00:15 Boys on the side
02:30 Nachtprogram-
00:20 Oplichters ont
maskerd (h)
mering: Relax TV 00:55 Nachtprogram-
04:00 Hart van Neder- mering
land - Late editie/ 02:00 Poker after dark
Shownieuws (h)
o
Omroep Zeeland
00
b
to
to
to
to
O
to
ui
Z
O
ce Springsteen bevatte, gewoon,
omdat bedenkster Meredith Stie-
hm dol is op de artiest. Het script
werd hoogstpersoonlijk door de
meester zelf goedgekeurd. Zulke
uitstapjes houden de serie fris, al
dus Morris maar het belangrijkste
is dat zij, als hoofdrolspeelster fris
blijft, beaamt ze lachend. „Lily wil
iets betekenen, en daarom heeft ze
gekozen om bij de politie te gaan
werken. Maar constant geconfron
teerd worden met de dood en met
wat mensen elkaar aandoen op de
ze planeet, maakt haar wereld
beeld er ook niet vrolijker op.
Toch blijft ze iets zachts houden,
en om met die twee uitersten te
spelen, is het leukste wat ik me als
actrice kan bedenken."
Cold Case, Net 5, 21.25 uur
Actrice Kathryn Morris speelt rechercheur Lily Rush in de serie Cold Case.
foto CPD
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland de week
18:27 De wedstrijd. Herh
18:39 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Winterbeelden. 11:45
Televox. 12:15 TV Brussel.
12:45 De vrije markt. 13:00
Het journaal. 13:30 Het weer.
13:35 Villa politica. 14:05
- Back to the future II. 15:50
Wild at heart. 16:40 Are you
being served? 17:10 De rode
loper. 17:30 Buren. 17:55 Kijk
uit! 18:00 Het journaal. 18:10
Vlaanderen vakantieland. 19:00
Het journaal. 19:30 Het weer.
19:35 Man bijt hond. 20:05
Joker- en lottotrekking. 20:10
Dieren in nesten. 20:40 F.C. De
Kampioenen. 21:25 Hartelijke
groeten aan iedereen. 22:15
MVP. 22:58 Winstverdeling
Joker en lotto. 22:59 KENO-
uitslagen. 23:00 Euro millions-
uitslagen. 23:01 Het journaal
laat. 23:15 Studio 1.00:05 Het
weer. 00:10 The eagle.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Wizzy en
Woppy. 07:15 Nouky zijn
vrienden. 07:25 Bol en Smik.
07:35 Mijn liefste vriendjes
Teigetje en Poeh. 08:00 Sam
son en Gert. 08:25 Sprook
jesboom. 08:30 Smos. 08:45
Lazytown. 09:10 Mega Mindy.
09:35 Abrakodabra. 09:50 Ket-
netpop. 10:05 Disney's The re
placements. 10:25 De 5.10:50
Bedweters. 11:10 Disney's Lilo
Stitch. 11:35 De Smurfen.
12:00 De week van Karrewiet.
12:15 Zo is er maar één: De
cup. 12:35 Oggy en de kak
kerlakken. 12:45 Amika. 13:29
CANVAS. 13:30 Lux. 14:25 De
keien van de Wetstraat. 14:59
KETNET. 15:00 Pluk van de
petteflet. 16:30 Amika. 17:15
Zo is er maar één: De cup.
17:35 Mega Mindy. 18:00 Miss
in de modder. 18:10 De week
van karrewiet. 18:25 Miss in
de modder. 18:35 Op schok.
19:10 Zo is er maar één: De
cup. 19:30 Animalia. 19:59
CANVAS. 20:00 Het journaal.
20:10 Vranckx. 20:40 Lewis:
The allegory of love. 22:20 Varg
Veum: De vrouw in de koelkast.
23:50 L'empire des sens.
RTBF1
07:15 Doorlopende herhaling.
07:45 Jardins et loisirs. 08:10
Iran et Occident: Un état
marginalisé. 09:05 Un charter
pour les étoiles. 10:00 En
quête de sens - La pensée et
les hommes. 10:30 Opinions
- Mr. Mag. 11:05 Escapade
gourmande. 11:30 Affaires a
suivre. 11:55 Dr Quinn, femme
médécin. 12:48 Air de familie.
12:50 Euromillions - uitslagen.
12:51 Weerbericht. 12:56
Questions d'argent. 13:00
Nieuws. 13:30 Weerbericht.
13:35 Télétourisme hebdo.
14:10 La clef des champs.
14:35,15:25 Cold squad: Bri
gade spéciale. 16:10 Columbo:
Meurtre au champagne. 17:51
Questions d'argent. 17:55
Monk. 18:45 Mr. Bean. 19:15
Contacts. 19:20 Weerbericht.
19:30 Nieuws. 20:05 Joker- en
lottotrekking. 20:15 Weerbe
richt. 20:20 Une brique dans Ie
ventre. 20:50 Je préfère qu'on
reste amis. 22:26 Joker- en
lottotrekking. 22:27 Questions
d'argent. 22:35 Basket 122:50
Studio 1 - Samedi. 00:00 Le 12,
minutes. 00:15 Nieuws.
RTBF2
10:55 C'est pas sorcier. 11:25
Wallons-nous. 12:30 Auto
mobile. 13:00 Ca bouge.
13:15 Juste l'embrasser. 13:30
Döbels. 14:10 Espèces
d'espèces. 15:10 L'aventure
du Poseidon. 16:30 Battlestar
Galactica. 17:20,18:05 Dead
zone. 18:50 Smallville. 19:35
Les nouveaux explorateurs:
Les chemins du possible
-Pérou. 20:35,21:20 FBI:
portés disparus. 22:10 Le
meilleur du web. 22:24 KENO.
22:25 Weerbericht. 22:30 Le
12 minutes. 22:43 Lotto- en
jokeruitslagen. 22:45 L'envers
de l'ecran: Spécial Mons. 23:45
La petite chartreuse.
BBC1
07:00 Breakfast. 11:00
Saturday kitchen. 12:30 Rachel
Allen: Bake! 13:00 Nieuws en
weerbericht. 13:10 Football
focus. 14:00 Atletiek. 17:30
Final score. 18:25 Nieuws en
weerbericht. 18:40 Regionaal
nieuws en weerbericht. 18:45
Total wipeout. 19:40 Let's
dance for Comic Relief. 21:00
The National Lottery draws.
21:10 Casualty. 22:00 The old
guys. 22:30 The vicar of Dibley.
23:00 Nieuws en weerbericht.
23:20 Match of the day.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Doodle
do making moments. 07:40
Big cook little cook. 08:00
Batfink. 08:10Animalia. 08:35
Three delivery. 08:55 Prank
patrol pocketsize. 09:00 Skunk
fu. 09:15 Sportsround. 09:30
Richard Hammond's blast
lab. 10:00 Who wants to be
a superhero? 10:55 Bernard.
11:00 Basil's swap shop. 12:00
Roar. 12:59 Switch. 13:00,
13:20 Malcolm in the middle.
13:40 Proper messy. 13:45 Su-
peragents. 14:15 Sound. 14:45
Revealed. 15:00,15:40 Psych.
16:25 McLintock! 18:30 Coast.
19:30 Dad's army. 20:00 The
genius of photography. 21:00
Timewatch. 22:00 Iran and the
West. 23:00 Ql XL. 23:45 True
north.
Duitsland 1
07:10 Jim Knopf. 07:35
Willi wills wissen. 08:05 Wissen
macht Ah! 08:30 neunein-
halb. 08:40 Tagesschau.
08:44 Sportschau live. 08:45
Rodelen. 09:05 WK Biatlon.
10:10 Skiën. 10:40 Tagesschau.
10:45 Rodelen. 11:05 WK
Biatlon. 12:50 WK Noordse ski.
13:55 Tagesschau. 14:00 Skiën.
14:30 WK Bobsleeën. 14:55
Skiën. 15:45 Tagesschau. 15:50
WK Noordse ski. 16:50 WK
Bobsleeën. 17:50 Tagesschau.
18:00 Sportschau. 19:55 Zie-
hung der Lottozahlen. 20:00
Tagesschau. 20:15 ECHO 2009
- Der deutsche Musikpreis.
22:45 Tagesthemen. 23:03
Das Wetter im Ersten. 23:05
Das Wort zum Sonntag. 23:10
Brisant extra. 23:40 Nach
eigenen Regeln.
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi. 08:00 Bibi
Blocksberg. 08:25 12 oder 3.
08:50 logo! - Nachrichten rund
um die Welt. 09:00 pur+. 09:25
Yakari. 09:50 Flipper Lopaka.
10:35 Löwenzahn. 11:00 heu-
te. 11:05 Die Küchenschlacht
- der Wochenrückblick. 13:00
heute. 13:05 ZDFwochen-
journal. 14:00 Stubbe - Von Fall
zu Fall: Stubbes Urlaub. 15:30
Nürnberger Schnauzen. 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute. 17:05 Landerspiegel.
17:45 Menschen - das Magazin.
18:00 hallo deutschland. 18:30
Leute heute. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25 Da
kommt Kalle. 20:15 Typisch
Kölsch. 23:15 heute. 23:20 das
aktuelle sportstudio.
Discovery
07:50 Scrapheap challenge.
08:45 Brainiac. 09:40 Deadliest
catch: Get 'em back safe! 10:35
Extreme Loggers. 11:30 Built
from disaster: Bridges. 12:25
Ultimate survival: Patagonia.
13:20 Anthony Bourdain: No
reservations - Berlin. 14:15
Time warp: Human crash test
dummy. 14:40 Time warp:
Samurai sword master. 15:10
Overhaulin': That's all, Volks!
16:05,16:35 Fifth gear. 17:05
Dirty jobs: Mannequin fac
tory. 18:00 London Ink. 19:00
Mythbusters: Speed cameras.
20:00 Prototype this: Robotic
firefighter assistant. 21:00,
21:30 Fifth gear. 22:00 Chop
shop: Angel cab. 23:00 Last
man standing. 00:00 Survivor-
man: Winter plane crash.
National Geographic
07:00 Business Poland Busi
ness Russia. 07:30 Teleshop
ping. 08:00 Turning point: Dr.
Jeremiah. 08:30 Joseph Prince
Ministries. 09:00 Answers
with Bayless Conley. 09:30
Teleshopping. 11:30 Business
Poland Business Russia.
11:58 National Geographic
Channel. 11:59 National
Geographic Junior. 12:00 Let's
get inventin'. 12:30 Michaela's
wild challenge. 13:00 Heads
up: Where do stars come from?
13:30 Remarkable vets. 14:00
Animal patrol: Race against
time. 15:00 Megastructures:
World's biggest casino. 16:00
Megastructures: Channel
tunnel. 17:00 Megastructures:
Rockeaters. 18:00 Megastruc
tures: Boston's big dig. 19:00
Megastructures: Diamond
diggers. 20:00 Inside airshow
show down. 21:00 Boxing
behind bars. 22:00 A different
ball game: The martial art of
deception. 23:00 Kick fighters.
00:00 Taboo: Pets.
TMF
10:00 Wat te doen voor je
poen. 10:30 Clipkennis. 13:00
Top 25.15:00 Clipkennis.
16:30 Best of Reaction. 17:30
Clipkennis. 18:00 TMF Super-
chart. 20:00 TMF in de mix.
21:00 Zaternacht. 23:00 TMF
in de mix. 00:00 Midnight.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:45 Hollywood buzz.
10:10,10:40 The Hills. 11:05
Made. 12:00 MTV weekend
break. 18:10,18:40 The Hills.
19:05 Paris Hilton: My new
BFF. 20:00 Brooke knows best.
20:25 Hogan knows best.
20:50 Made. 21:45 Totally
Calum: The best is yet to come.
22:10 From G's to gents. 23:05
The real world: Hollywood.
00:00 Fist of zen.
TV 5
07:00 Télématin. 08:00 7 Jours
sur la planète. 08:30 Explora
tion planète. 08:45 Canadees
nieuws. 09:10 TV5Monde
I'info. 09:15TiVi 5.11:00
Coeur océan. 11:30 Paroles de
clips. 11:40 Acoustic. 12:10 A
bon entendeur. 12:35 Le code
Chastenay. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Thalassa. 15:35
La vie en vert. 16:00 Nieuws.
16:30 Dans la nature avec
Stéphane Peyron: Altiplano
- Les Chipayas du Grand Salar.
17:30 Questions pour un
champion. 18:00 Nieuws.
18:30 Profession voyageur:
Nicaragua, la route des volcans.
19:00 Arte reportage. 19:45
Geopolitis. 20:00 Zwitsers
nieuws. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Spéciale Questions
pour un champion: Spéciale
Campus. 23:00 Nieuws. 23:10
Afrikaans nieuws. 23:25,00:20
Chez Maupassant.
Eurosport
08:30 Rodelen. 09:00 Biatlon.
10:00 Schansspringen. 10:30
Skiën. 11:15 Biatlon. 12:45
Langlaufen. 14:00 Skiën. 15:00,
15:45 Schansspringen. 17:45
Tennis. 19:00,20:00 Snooker.
22:55 Planet Armstrong. 23:00
Wielrennen.
CNN
07:00 CNN today. 07:45
CNN Marketplace Middle
East. 08:00 CNN today. 08:30
World sport. 09:00 MainSail.
09:30 Revealed. 10:00 World
report. 10:30 International
correspondents. 11:00 Larry
King. 12:30 World sport. 13:30
i Report for CNN. 14:00 News
special. 14:30 World's untold
stories. 15:00 Political Mann.
15:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 16:00
International desk. 16:30 Talk-
Asia. 17:00 Inside Africa. 17:30
World sport. 18:00 News
special. 18:30 World's untold
stories. 19:00 International cor
respondents. 19:30 MainSail.
20:00 Revealed. 20:30 Back-
Story. 21:00 Political Mann.
21:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 22:30
World sport. 00:00 leder heel
uur CNNI World News, tenzij
anders vermeld.