1- li w I ibuildingsDO Beleidsmedewerker Ruimtelijke Ordening JobTrack.nl Waterschap Tnim ....'LAY ASSISTENT FiUAALMANAGER" PARTTIME VERKOOPMEDEWERKER (BBL)mv JEANS at WWW.SCORE.NL Inside Sales Consultant j Zaterdag 21 februari 2009 Kijk ook op - Vacaturenummer: 09/01 Salaris voor deze functie is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring HBO, Ruimtelijke Ordening als specialisatie is een pré Tot aan de fusie werk je in Middelburg. Het is nog niet duidelijk welke standplaats je na de fusie krijgt. Wat ga je doen? Je bent verantwoordelijk voor de planologisch-juridische toetsing van (ontwerp-)bestemmingsplannen en voor eventueel bezwaar en beroep tegen ruimtelijke plannen. Daarnaast coördineer je het Bro-vooroverleg over ruimtelijke plannen binnen het waterschap. Bovendien zorg je voor de implementatie van nieuwe wet- en regelgeving (zoals de nieuwe Wro) en het opstellen van RO-beleid voor het waterschap. Wat bieden we? Het waterschap heeft uitstekende arbeidsvoorwaarden. Hierbij kun je bijvoorbeeld denken aan 4 dagen van 9 uur te werken. Maar ook ruime verlofmogelijkheden, een goede pensioenregeling, werkgevers bijdragen aan levensloop, spaarloon en een uitstekende ziektekostenverzekering maken het pakket compleet. Wil je meer weten? Op www.wze.nl/vacatures vind je meer informatie over deze functie, onze arbeidsvoorwaarden en de functie-eisen. Voor meer inhoudelijke informatie over deze functie kun je bellen met: Jan Auke van Werkum, hoofd van de afdeling Planvorming Waterhuishouding, telefoon 0118- 621255 of 06-10972126 of met Lidwien Willemse, teamleider, telefoon 0118-621302. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je cohtact opnemen met Marjo Lievaart, medewerker personeelszaken, telefoon 0118-621466. Hoe kun je reageren? Je schriftelijke sollicitatie kun je vóór 9 maart 2009 richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. Per e-mail kan ook: personeel@wze.nl (brief en c.v. als bijlage in Word). De sollicitatiegesprekken staan gepland op 17 en 23 maart 2009. Waterschap Zeeuwse Eilanden Zeeuws-Vlaanderen Waterschap Zeeuwse Eilanden Postbus 1000 4330 ZW Middelburg T 0118-621000 info@wze.nl vvyvw.wze.n! Waterschap Zeeuws-Vlaanderen Postbus 88 4530 AB Terneuzen T 0115-641000 info.@wszv.nl wvwv.wszv.nl In 2011 fuseren de Zeeuwse waterschappen tot één Zeeuws waterschap. Ondanks de fusie zijn de waterschappen regelmatig op zoek naar nieuwe collega's. Er zijn namelijk veel mensen die de komende tijd met pensioen gaan of vanwege een andere reden uit dienst treden. Met de vele werkzaamheden die op ons afkomen, hebben we nieuwe col lega's nodig om het werk goed uit te blijven voeren. De kantoren in Middelburg en Terneuzen blijven, ook né de fusie, allebei open. Score is een zeer succesvolle en snel groeiende retail- organisatie in het jeans- segment. Score richt zich op mannen van 15 tot 40 jaar en voert merken als G-Star, Chasin', Replay en Hilfiger Denim. Momenteel heeft Score 85 winkels op toplokaties in de grote steden van Nederland, 11 winkels in Belgie en 5 in Duitsland. Naast de Score winkels-exploiteert Score ook de succesvolle online jeanswinkel www.score.nl WM WÊÊÊÊIÊM. Voor onze nieuw te openen filiaal in Goes zijn wij op zoek naar: Noodzakelijk voor deze functies zijn leidinggevende capaciteiten, een grondige kennis van de jeans- en vrijetijds-branche en ruime ervaring. Wij bieden een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een ideale baan voor jongeren die jeansrelated fashion hoog in het vaandel hebben en een stralend voorbeeld zijn van vriendelijkheid. Ben je geinteresseerd in één van deze functies of heb je interesse in een baan in één van onze andere filialen stuur dan een e-mail naar info@score.nl, vul het online- soilicitatieformulier in op www.score.nl, te vinden onder het kopje "jobs", of stuur een korte brief met pasfoto naar: Score Retail Nederland B.V. t.a.v. Arjo de Ligt Postbus 212, 6920 AE Duiven Ibuildings is gespecialiseerd in het ontwikkelen van websites en webapplicaties. Als Inside Sales Consultant ben je verantwoordelijk voor alle ondersteunende activiteiten ter bevordering van de verkoop. Tot je taken behoren o.a. het kwalificeren van leads, maken van afspraken, adviseren (en bezoeken) van klanten, opstellen en opvolgen van offertes. Profiel: Commerciële ervaring, bij voorkeur in de zakelijke dienstverlening en/of ICT HBO werk- en denkniveau Gedreven en representatief Pragmatisch en resultaatgericht Zeer goede communicatieve vaardigheden in het Nederlands en Engels Wij bieden een zelfstandige baan, een prettige werkomgeving en een marktconform salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Word jij onze nieuwe collega? Kijk voor meer informatie op www.ibuildinas.nl. en stuur je motivatie en CV naar jobs@ibuildinas.nl! THE PHP PROFESSIONALS Gezien onze groei in met name de nieuwbouw van carrosserieën en de toename van aanbod van hydrauliek service-Zreparaties, zijn wij op zoek naar gemotiveerd personeel om ons team te versterken. Wij zijn op zoek naar service- hydrauliekmonteur Uw functie zal omvatten: service- en reparaties verrichten aan laadkleppen laadkranen opbouw van laadkleppen laadkranen verzorgen van LPK keuringen verlenen van mobiele 24 uurs laadklepservice reparaties en opbouw van hydrauliek-, pneumatiek- en elektrische systemen onderhoud kippers, laadkranen Wat verwachten wij van u: hydrauliekkennis of affiniteit met hydraulieksystemen affiniteit met elektrisch schakelén en pneumatiek is een pré servicegerichtheid zelfstandig kunnen werken volgen van vakgerichte opleidingen carrosserie bouwer Uw functie zal omvatten: opbouw van carrosserieën op bedrijfswagens het inrichten, betimmeren, isoleren van bestelwagens reparaties, aanpassingen aan carrosserieën Wat verwachten wij van u: affiniteit met werken in de metaal beheersen van laswerkzaamheden zelfstandig kunnen werken servicegerichtheid Wat bieden wij u: salariëring naar verhouding van deze functie(s) gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden functiegerichte opleidingsmogelijkheden goede werksfeer Uw reactie kunt u zenden naar: C.B.G. Carrosserieën B.V. tav J.W. Slabbekoorn B. Meulmeester Postbus 434 4460 AV GOES f-QCiAfJi tel. 0113 211682 www.cbacarrosserieen.nl (acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) carbosseïïebouwbsmjf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 118