Familieberichten Mensen .inq.nl Pieter Willem Tange Piet Tange Piet Tange Piet Tange Piet Tange Piet Tange Piet Tange Willem Pijpelink De Uitvaart Bel gratis De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: Informatie Hulpiijn 0800 - 44 44 000 Telefonisch: U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 000 24 uur per dag, 7 dagen per week Per email: U kunt uw vraag mailen: info@scu.nu Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website: Kijk op: www.scu.nu voor folders, vragen, en andere informatie 24 I Vrijdag 20 februari 2009 kijk ook op Want alle vlees is als gras, en alle heerlijkheid des mensen is als een bloem van het gras. Het gras is verdord, en zijn bloem is afge vallen; Maar het Woord des Heeren blijft in der eeuwigheid; en dit is het Woord, dat onder u verkondigd is. 1 Petrus 124 en 25 Diep bedroefd geven wij u kennis dat zeer plotseling van ons is heengegaan mijn zeer innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en opa - Piet in de leeftijd van 54 jaar. zijn lieve vrouw: Elly Tange-Peijpers Rocky zijn lieve kinderen: Arno en Olga Tange-Binnerts Jacky en Janine Tange-Boone zijn lieve kleinkinderen: Robin, Kris Ricardo 18 februari 2009 Kerkhoekstraat 41 4401 GC Yerseke Piet is thuis. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 20 februari van 19 30 tot 21.00 uur en zaterdag 21 februari van 14.00 tot 16.00 uur. We nemen afscheid van Piet in een dienst van Woord en Gebed op dinsdag 24 februari welke om 14-00 uur wordt gehouden in de Hervormde Gemeente Rehoboth, iMarijkelaan 39 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in Rehoboth gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze lieve opa is niet meer Het is moeilijk te bevatten Wij waren opa's lieve schatten We zullen ons speelkameraadje missen Robin, Ricardo, Kris "Ken Hem in al uw wegen en Hij zal uw paden recht maken". Spreuken 3 6 Diep bedroefd en met grote verslagenheid is plotseling van ons heen gegaan mijn lieve zoon, onze geliefde broer, zwager en oom Kaatje Tange-Potter Maddy en Tom Zoeteweij-Tange Wim en Nel Tange-De Winter Mina Tange Jan en Ina Tange-Butler Lein en Ingrid Tange-De Vetter Sjaak en Marian Tange-Kruisse Adri en Edith Tange-Roelse Neven en nichten Wij wensen Elly, de kinderen en kleinkinderen alle kracht en sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. Wij zullen Piet in onze familiekring missen. Geheel onverwachts is onze onvergetelijke schoonzoon overleden Pa en ma Peijpers Oost-souburg, 18-02-2009 "Soms zou je willen, dat gisteren niet voorbij ging omdat vandaag alles zo anders is". Plotseling is van ons heen gegaan onze dierbare zwager en oom Wij wensen Elly en de kinderen veel sterkte toe. Johan f, Leny Dieleman Jeroen, Annechien Joery en Nina Eliza en Jeroen Anja Ritthem, 18-02-2009 Zeer verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze geliefde vriend en 'oom' Wij wensen 'tante' Elly en de (klein)kinderen heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Anton en Lenie de Landmeter Linda en Marcel Julian en Meivin Tonnie en Lizette Marga en Frank Lenci en Marly John Lennie en David Jacqueline en Comé Op 18 februari 2009 ontvingen wij het trieste bericht dat onze collega plotseling is overleden. Ongeloof, verbijstering en vooral verdriet dat wij nu zonder onze collega verder moeten in de toekomst. Wij herinneren ons Piet als een fijne en zeer betrokken collega, die altijd steevast met zijn bakje koffie naar zijn truck ging om zijn routes te rijden. Wij zullen zijn collegialiteit en vriendschap ontzettend missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en (klein> kinderen en wij wensen hun alle sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. Collega's transport Koninklijke Prins Dingemanse Sjaak, Piet, Hans, Marco, Johan, David, Danny en Ronny Wij zijn verbijsterd en diep geschokt door het plotseling overlijden op 18 februari 2009 van onze medewerker en collega Piet was meer dan 25 jaar in dienst bij ons bedrijf en had als chauffeur dagelijks contact met vele van zijn collega's binilen het bedrijf. Wij hebben Piet gekend als een loyale en trouwe collega, die zeer betrokken was bij zijn werk en op wie je altijd kon rekenen. Ook bij onze klanten, waar hij dagelijks contact mee had, was Piet zeer gezien. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en (klein> kinderen en wij wensen hun alle sterkte en kracht toe om dit verlies samen te verwerken. Directie en medewerkers Koninklijke Prins Dingemanse Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragen d, jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uitje hebt het verdiend. Diep bedroefd, maar dankbaar dat wij zolang samen mochten zijn, geven wij u kennis dat wij onverwacht afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa, opa Wim en zwager echtgenoot van Janny van Tatenhove in de leeftijd van 81 jaar. Janny Pijpelink-van Tatenhove Jan en Ria Lonneke en Jairo Queenie Qiana Quintisha L. van Tatenhove 18 februari 2009 Irisstraat 34 4542 EG Hoek Maandag 23 februari wordt er om 14.00 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Protestantse Kerk te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis om 15.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Stichting Centrum Uitvaart Informatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62