t [flensen inq.nl Colofon Familieberichten Over leden Giny Arentshorst Nellie van der Ven Helena Petronella Cyvat-Elst Ivonne d'Hont-Verschelden Trijntje Greeve-Timmerman Anthonie Leendert Ista Toon Ista Toon Ista Joseph Hendrik Nowak Lieve Jos Jos Nowak Jos Nowak Jos Nowak 20 I Donderdag 19 februari 2009 kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailop<|5l|htkrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclamereitn.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsroedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl Met verslagenheid hehben wij kennis genomen van Lid van Verdienste van de KNZB Kring Zeeland. Giny heeft zich jarenlang voor het zwemmen en waterpolo in Zeeland ingezet. Wij hebben Giny leren kennen als een bijzonder aardige persoonlijkheid. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte en kracht toe met dit zware verlies. Bestuur en leden van de KNZB Kring Zeeland P.M. Bal, Voorzitter J. Groenewoud, Secretaris Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van partner van Henk Borgt elftalleider van de A junioren Wij wensen Henk en de familie Baegen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur Jeugdvoetbal Axel Breed samenwerkingsverband voetbalverenigingen A.Z.V.V. enV.V. Axel Met verdriet, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve zorgzame moeder en mijn huisgenote weduwe van Lein Cyvat huisgenote van Engel de Nooijer in de leeftijd van 89 jaar. Vlissingen: Leo Cyvat Vlissingen: Engel de Nooijer Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "TerReede en "Weyevlietvoor de goede en liefdevolle zorgen. Vlissingen, "Weyevliet"18 februari 2009 Correspondentieadres: Vredehoflaan 764 4382 CK Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden zaterdag 21 februari om 11.00 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaande is er hier van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangruimte van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd laten wij u weten dat geheel onverwacht in haar eigen vertrouwde omgeving is overleden onze moeder en oma weduwe van Johan d'Hont Zij overleed op 12 februari 2009 in de leeftijd van 78 jaar. Koewacht: Johnny en Rosita Lorenzo en Marloes Sharona en Kerwin Pastoor Mertensstraat 12, St. Jansteen Correspondentieadres: Roterijstraat 7,4576 BD Koewacht De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Heden is in haar Heere en Heiland ontslapen Zijn moegestreden kind in de hope des eeuwigen levens sinds 5 april 1976 weduwe van Pieter Greeve Geboren te Kortenhoef Overleden te Oost-Souburg 29 september 1918 17 februari 2009 Hanny de Wit-den Hartog Correspondentieadres: J.M. de Wit-den Hartog Boulevard 177 2225 HE Katwijk aan Zee De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 20 februari om 12.00 uur op de nieuwe begraafplaats te Veere. Vooraf zal er om 11.15 uur een meditatie gehouden worden in de "De Korenmaat", Kapellestraat te Veere. Geen bloemen. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom We zijn Jannie dankbaar voor de liefdevolle verzorging in zijn laatste moeilijke levensjaren. Oosterland, L.A. Ista J. Ista-Plug II.J. Bolle-Ista C.M. Bolle J.H. de Valk-Ista M.C. de Valk neven en nichten 17 februari 2009 Na jarenlange vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van Wij wensen Jannie, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte in de komende tijd. We zullen hem in onze kring heel erg missen. Jan en Martina Dorst Daan en Nellie Bouwman Suus Dalebout Nellie Stouten Ina Ronde Dien Oosterboer Oosterland, 17 februari 2009 Verdrietig hebben wij kennis genomen van het over lijden van Een lange periode lid van ons bestuur. Wij wensen de familie alle sterkte toe. Bestuur Stichting "Oosterhof" Oosterland Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, die redt het niet. Je streelt zijn handje ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen zijn leven, maar ook zijn lijden overnam. Heden overleed thuis, ma een langdurige ziekte, omringd door allen die hem lief waren mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa (Jos van de Viking) 11 oktober 1948 18 februari 2009 Erika Nowak-Weber Richard en Silvia Kimberley, Lionel Ronald en Inge René Meidoornlaan 15 4382 TJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 21 februari van 16.00 - 16.30 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 23 februari om 13.00 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouwe aan de Singel te Vlissingen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Nu geen pijn angst of verdriet. Josje bedankt, vaarwel motorracer. Rust zacht in vrede. Erika en de kinderen, sterkte gewenst. Riet v. Zundert Met leedwezen vernamen wij, dat na een langdurige, slopende ziekte, is overleden onze goede vriend Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen in deze voor hen zo moeilijke tijd. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. Vlissingen: Jaap Borggreve Janneke Borggreve-de Nooijer Bastiaan Met leedwezen vernamen wij, dat na een langdurige, slopende ziekte, is overleden onze voorzitter en stuwende kracht van onze stichting Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen in deze voor hen zo moeilijke tijd. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. Namens het bestuur van Stichting Jongeren Coaching en Integratie Zeeland "De Laatste Strohalm Fred Heurter Jaap Borggreve Ed Louwerse Patrick Hamerlink Wij wensen jullie veel sterkte met het verlies van jullie geliefde vader en echtgenoot Wij denken aan jullie. Michael, Monique, Alwin, Arjan, Miranda, Alex, Yvonne

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22