Familieberichten Anthonie Leendert Ista Anthonie Leendert Ista Koos vanRooijen Remondus Edemondus Jacobus Kouijzer Jo van de Gruiter-Baas Jo van de Gruiter Jo kük ook op (ïlensenlinpl Giny Arentshorst Elisabeth Sophia Westerdijk-Bustraan Elisabeth Sophia Bustraan 22 I Woensdag 18 februari 2009 Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Met grote liefde en dankbaarheid hebben wij vredig afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Toon Lid in de Orde van Oranje-Nassau A 14 februari 1935 17 februari 2009 Jannie Ista-Both Wim en Corrie Janine en Ronald Colinda en Dennis Adrie en Maaike Roy in liefdevolle herinnering Janet en Peter Joran, Nathan, Daniël Anton Steffie, Twan Nina Erwin en Diana Daphne, Tim, Babette Sandströmstraat 18 4307 AX Oosterland De herdenkingsdienst zal zaterdag 21 februari gehouden worden in de "Jodocuskerk" van de Hervormde gemeente aan het Torenplein te Ooster land, aanvang 10.45 uur. Voor de dienst is er van 10.00 tot 10.35 uur gelegen heid tot condoleren in de "Voorkerk". Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in dorpshuis "Oosterhof"Sint Joostdijk 27 te Oosterland. Dankbaar zijn we voor de liefdevolle verzorging en aandacht die Toon heeft mogen ontvangen in verpleeghuis "Cornelia". Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Jannie Ista-Both In onze familiekring zullen we Toon missen. Zierikzee: W.W. van der Werf-Telle Bruinisse: H.J. van der Welle-Both J. van der Welle Arnhem: Nichten en neven Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerker en collega in de leeftijd van 72 jaar. Koos was vanaf de bouw van TRN in 1973 werkzaam in de afdeling Maintenance 8t Engineering waar hij tot aan zijn toetreding tot de VUT in 1996 als Instrument/Electrical Engineer werkzaam is geweest. Wij herinneren ons Koos als een open, vriendelijke en aimabele collega die zeer consciëntieus was in de uitvoering van zijn werk en altijd klaar stond voor anderen. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en familie veel sterkte toe dit grote verlies te verwerken. Directie en medewerkers Total Raffinaderij Nederland N.V. Vlissingen-Oost Mijn Pinksterbloem is vorig jaar geplukt. Wij allen gingen hieronder gebukt. Ik ging je meer missen, steeds moest ik aan je denken en getracht je in mijn dagelijkse gebeden te herdenken. Na 7 maanden met liefdevolle hulp alleenstaan mag ik naar hierboven en met jou weer verdergaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door hard werken, goedheid, eerlijkheid en liefde, is na een kort ziekbed van ons heengegaan onze geliefde vader en opa sedert 6 juli 2008 weduwnaar van Cornelia Smits A 24 september 1919 116 februari 2009 te Hoofdplaat te Oostburg Eindhoven: Wilfried Kouijzer Oostburg: Ronald en Jacinta Kouijzer Meivin Jordi en Jessica Fam. Kouijzer Fam. Smits Oostburg, 17 februari 2009 Correspondentieadres: Regulus 6,4501 GV Oostburg Een speciaal woord van dank aan het personeel van De Burght en De Stelle voor de goede verzorging. De Eucharistieviering, waartoe u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 20 februari 2009 om 10.30 uur in de parochiekerk Eligius te Oost burg. Na de mis bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren in de Eligius-zaal aldaar. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in Crema torium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge (België). Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze buurvrouw We wensen buurman Dies en de kinderen veel sterkte toe. Fam. J. van Belzen Fam. L. Meulmeester Dhr. K. de Nooijer Fam. L. Wielemaker Fam. B. van de Horst Fam. C. de Ridder Fam. P. de Vos Arnemuiden 16 februari Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen onze collega's Dies, Henk, Kitty en de kinderen alle sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bemanning Z431 Alles Wisselt Danny Bout, Ronald Tienpond, Martin de Rooy en Kees Marijs Op onze wandelingen, in onze gedachten zal ze er altijd bij zijn onze, dappere, hartelijke baasje van Kay Wij wensen Dies en de familie alle sterkte toe Personeel, vrijwilligers en bewoners van het aaihondenproject "De Viervoeter" Verpleeghuis Vondellaan, Ter Reede Vlissingen Als je verdrietig bent, kijk dan diep in je hart en je zult zien dat je huilt om wat je vreugde schonk. Met bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee hij met zijn ziekte omging, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van weduwnaar van Tiny Kluitenberg echtgenoot van Nely den Toom Kampen, Oudewater, 11 december 1941 15 februari 2009 Made: Ciska en Jack Wessel Lottum: Anita en Jaap Manneke Den Haag: Lilian en René Moordrecht: Brenda en Rob Max, Joram Breda: Miriam en Esther Jaye Gorinchem: Patrick en Esther Ruben, Nadine Papenhoeflaan 94 3421 XT Oudewater De crematieplechtigheid vindt, plaats op vrijdag 20 februari om 12.00 uur in Yarden crematorium IJsselhof, Goejanverwelledijk 6,2806 NZ te Gouda. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Met dankbaarheid voor de liefdevolle verzorging in zorgcentrum 't Gasthuis, afdeling Watertoren, geef ik u kennis dat van mij is heen gegaan mijn lieve vrouw Betty in de leeftijd van 75 jaar. Middelburg: Klaas A.J. Westerdijk 4337 AT Middelburg, 17 februari 2009 Breedmede 1 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 20 februari om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crema torium. Haar leven bestond uit zorgen voor anderen. De laatste jaren van haar leven moest er voor haar worden gezorgd. Nu is vredig ingeslapen onze lieve zus, schoonzus en tante Betty echtgenote van K.A.J. Westerdijk Kapelle, Middelburg, 29 oktober 1933 17 februari 2009 Hansweert: Piet en Plonie Nisse: ImanenWilma Eindhoven: Fia en Cees Middelburg: Ria en Henk Hansweert: Jaap en Corrie Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76