mooi zijn als we dat halen' Debat passeerstroken bij 's-Gravenpolder B PZC Woensdag 18 februari 2009 1 9 Uit een exploot van kandidaat-deur waarder M. Weertman d.d. 12-02-2009 blijkt, datt.v.v. Stichting L'Escaut Woonservice, gevestigd te Vlissingen, aan BIDPERKAS SARAN geboren 06- 11-1963, zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend het door de Kantonrechter te Middelburg gewezen vonnis van 07-04-2008. Bij dit exploot, waarvan B. Saran een afschrift kan krij gen op één van onderstaande adres sen, is tevens bevel gedaan tot betaling van een som geld binnen twee dagen daarna. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 's-GRAVENPOLDER - De dorpsraad 's-Gravenpolder maakt zich zor gen over de eventuele terugkeer van landbouwverkeer in het dorp en houdt daarover dinsdag 3 maart op de jaarvergadering een forum discussie. Bij wijze van proef mo gen trekkers sinds zomer vorig jaar ook over de provinciale weg langs 's-Gravenpolder rijden. Een groot succes is dit echter nog niet. Boe ren maken te weinig gebruik van speciale passeerstroken langs de weg, tot ergernis van automobilis ten. De dorpsraad 's-Gravenpolder moet er niet aan denken dat de proef mislukt en vraagt er daarom weer aandacht voor, met een de bat op de jaarvergadering in dorps huis Ons Dorpsleven. Op de bij eenkomst die dinsdag 3 maart om 19.00 uur begint, wordt ook het plan voor nieuwbouwwijk Oost- gaarde uit de doeken gedaan. Uit een exploot van kandidaat-deur waarder M. Weertman d.d. 12-02- 2009 blijkt, dat t.v.v. Nasrin Haidar, wonende te Sint Maartensdijk aan SARKAWT AHMAD KARIM zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend een verzoekschrift tot echt scheiding van 03-02-2009 met aan zegging dat uiterlijk 13-05-2009 een verweerschrift kan worden ingediend door een advocaat bij de rechtbank te Middelburg. Genoemde Sarkawt Ahmad Karim kan een afschrift van dit exploot met bijlage verkrijgen op één van onderstaande adressen. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes Eerste servicepunt CNV geopend in Goes GOES - In Goes is gisteren het eer ste Zeeuwse regionale servicepunt van de CNV Belastingservice geo pend. Op het servicepunt kunnen leden, maar ook niet-leden van de CN- Vop afspraak terecht voor vragen over de belastingaangifte en is er hulp voor het invullen van aller hande formulieren. Het servicepunt is gevestigd in het gebouw van Klaverblad Zeeland aan de Van Hertumweg 17-19. Voor informatie en afspraken kan worden gebeld met 030-7511001. www.cnv.nl 't Waskot duikt in historie Wemeldinge wemeldinge - Museum 't Waskot in Wemeldinge duikt komend sei zoen in de historie van Wemeldin ge. 't Waskot wil dat doen met een fotocollage van oud-Wemeldinge en zoekt daarvoor nog afbeeldin gen. Weinig Zeeuwse dorpen zijn zo veranderd als Wemeldinge, dat tot ver in de vorige eeuw van het Kanaal door Zuid-Beveland leefde. Rond de sluizen die in 1993 na de verbreding van het kanaal uit be drijf zijn genomen, was altijd wat te doen. 't Waskot wil dit verleden weer tot leven brengen. Les natuurvriendelijk siertuinieren in Goes GOES - Wie zijn siertuin natuur vriendelijk wil inrichten, kan mor genavond voor het eerst voor een speciale cursus terecht bij het mi lieu educatiecentrum aan de Kat- tendijksedijk 23 in Goes. De cursus duurt drie avonden van 19.30 tot 21.30 uur en er is een excursie aan gekoppeld, zaterdag 7 maart van 9 tot 11 uur in de Sequioahof in Vla- ke. Deelnemers leren hun tuin te onderhouden zonder bestrijdings middelen en kunstmest. Kosten 25 euro, inclusief lesmateriaal. Aan melden via 0113-252628. Terugblik fruitseizoen in 's-Gravenpolder 's-GRAVENPOLDER - De Witte Agro uit 's-Gravenpolder, toeleverancier voor de land- en tuinbouw, houdt morgen in dorpshuis Ons Dorpsle ven in 's-Gravenpolder de jaarlijk se bijeenkomst voor fruittelers. Op het programma staat onder meer een terugblik op het fruitseizoen 2008, een lezing over het Fauna fonds door Wilmer Remijnse van dat fonds en een lezing over peer- teelttechnieken door Jef Vercam- men van proeftuin PC-Fruit in het Belgische Sint-Truiden. De bijeen komst begint om 19.30 uur. Supermarkteigenaar Kwadendamme content KWADENDAMME - „Het gaat er goed uitzien", reageerde Kees Ver beek, eigenaar van de supermarkt Kwadendamme, gisteren op het be richt dat de gemeente Borsele en woningcorporatie R&.B Wonen be gin deze week een akkoord heb ben bereikt over nieuwbouw voor zijn winkel. Verbeek hoopt al bin nen een jaar in het nieuwe pand naast zijn huidige winkel aan de A. de Koningstraat te kunnen. Ver beek is content. „Ik ben er ruim vijf jaar mee bezig geweest. Mijn geduld is beloond." Nieuwbouw Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Goes Het kerkgebouw komt in de noordoostelijke punt van de nieuwe wijk Aria in het zuiden van Goes. Het complex is 1200 vierkante meter groot. Blikvanger wordt de grote kerkzaal die plaats biedt aan 500 mensen. De mogelijkheid bestaat er later nog een galerij in te bouwen. Het gebouw bevat verder een ontmoetingsruimte, een kerkenraadsraadkamer, drie vergaderzalen die kunnen worden gekoppeld, een kindercrèche, een keuken, sanitair en een regieruimte voor uitzendingen van erediensten. De kosten van bouw en inrichting bedragen 2,9 miljoen euro. De Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt draagt die kosten zelf. Op de kavel rondom zijn 41 parkeer plaatsen, maar er kan in de toekomst ook worden geparkeerd bij naburige bedrijven én ook het terrein van het Oosterscheldeziekenhuis mag op zondagochtend worden benut.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 73