Kampioen met De allerhoogste spaarrente BenZeker van Nederland? BenZeker.nl vergelijkt en helpt u op weg! Blessure Vertonghen tegenvaller voor Ajax Verwijs kwam thuis met een zielig restje paling Baas op schot in bekerduel '32 Woensdag 18 februari 2009 PZC Z Het kampioensteam van InternetPlan/Tempo-Team. InternetPlan/Tempo- Team heeft ook geen kind aan Tènce/Zaman. door Peter Snelders terneuzen - Na het laatste compe titieduel nam kampioen Internet- Plan/Tempo-Team de kampioens beker in ontvangst. Met de riante zege (12-3) op naaste achtervolger Tènce/Zaman werd de competitie zonder puntenverlies afgesloten. Er volgen nog wel drie duels in de play-offs, maar met een voor sprong van twaalf punten zijn die eigenlijk overbodig. De superiori teit van de kampioen wordt nog eens extra benadrukt door het doelsaldo. Het scoorde liefst 170 doelpunten in zestien duels. Opvallend was verder de forse ze ge van Amstelhoekje/Bakker op Wentzler Pauwels (12-0). In dat duel scoorde Bart Rijckaert liefst zeven keer. Tènce/Zaman-InternetPlan/- Tempo-Team 3-12 (1-7): Al in de eerste helft nam een vloeiend spe lend InternetPlan/Tempo-Team een beslissende voorsprong. Met de ervaring dat deze tegenstander in een eerder duel terug kwam van 6-1 tot 6-5, oefende de kam pioen ook in de tweede helft stevi ge druk uit. Daarin liep het uit Belg heeft voetblessure en mist Uefa Cupduel met Fiorentina. amsterdam/enschede - Jan Ver tonghen mist morgenavond de uit wedstrijd van Ajax in de derde ron de van de Uefa Cup tegen Fiorenti na. De Belg ondervindt nog te veel Tast van een voetblessure. Ook voor de geblesseerde Gabri, Eyong Enoh, Dario Cvitanich en Siem de Jong komt de ontmoeting met de huidige nummer vier van de Serie A nog te vroeg. De nieuwe verdediger Rob Wielae- rt is niet speelgerechtigd voor het duel in Stadio Artemio Franchi omdat hij dit seizoen al voor FC Twente in de Uefa Cup is uitgeko men. De blessure van Jan Vertonghen is een grote tegenvaller voor trainer Marco van Basten. Hij mist met Ga bri en Enoh al twee fysiek sterke spelers op het middenveld. De trai ner heeft Evander Sno en Javier Martina aan zijn selectie toege voegd. Ajax reist vandaag met acht tien spelers naar Italië. Bij FC Twente is iedereen fit. Het elftal van coach Steve McClaren speelt morgen in Zuid-Frankrijk te gen Olympique Marseille. Toch kunnen de Enschedeërs niet over alle voetballers beschikken. Als bekend is aanwinst Peter Wisgerhof niet speelgerechtigd. Hij kwam eerder dit seizoen al in ternationaal uit voor NEC, dat ook nog Europees voetbal speelt en vanavond al thuis tegen HSV voet balt. Terneuzense oud-bokser reageert na oproep in de krant. door Rudy Boogert middelburg - Rinus Verwijs staat het nog helder voor de geest. In de jaren zestig was de Terneuze- naar verbonden aan de boksvere niging DOS in Vlissingen. In het Vlissingse Concertgebouw bokste hij een wedstrijd in de lichtge-. wicht C-klasse. En niet onverdien stelijk. Verwijs won zijn partij en kreeg tevens de stijlprijs uitge reikt. Rinus Verwijs is één van de boksliefhebbers die hebben ge reageerd op de oproep in deze krant om herinneringen aan boks wedstrijden in het Concertge bouw, nu Arsenaaltheater, in te sturen. Volgende maand, op 15 maart, worden de finales van de districts kampioenschappen op diezelfde plek gehouden. Daarmee wordt een traditie in ere hersteld, want in de jaren vijftig en zestig was boksen in het Concertgebouw' ui termate populair. Rinus Verwijs hield een kilo ge rookte paling over aan het win nen van de stijlprijs. Deze was be schikbaar gesteld door een plaatse lijke vishandelaar. „Ik geloof die van het Bel- lamypark", meent hij. „Na de wedstrijden werd er flink gegeten van de paling door mijn kom panen. Resultaat: ik kwam thuis met een zielig restje paling. Dit tot teleurstelling van mijn vader die een groot liefhebber was." De sportredactie van deze krant is in samenwerking met de boks- bond aan de vooravond van de districtskampioenschappen op zoek naar andere herinneringen, anekdotes en foto's van de boks wedstrijden in het Arsenaal. Kloetinge wint met 3-0 door drie goals van topschutter. middelburg - Twee keer schoot hij raak vanaf de strafschopstip, één keer draaide hij weg van zijn tegen stander en gaf hij de keeper voor de derde keer het nakijken. Mari- nus Baas was gisteravond de top schutter voor Kloetinge in de be kerwedstrijd tegen Hoeven. De Zeeuwen wonnen met 3-0, in een wedstrijd die op het veld van Internos werd gespeeld, omdat Hoeven geen verlichting heeft. Het was een veredeld A-elftal dat de overwinning behaalde, met veel spelers die net wel of net geen twintig zijn. Ook met Björn Quar- tel, Wouter de Craene, Laurens de Maat, Timo Jansen en Rob Schal- koort had Kloetinge het meeste overwicht en was de ploeg een maatje te groot voor de tegenstan der, die aan kop gaat in de vierde klasse. Tholense Boys kwam met een ver dienstelijke score terug van de uit wedstrijd tegen ASWH. Alexander de Jong maakte voor de hoofd klasser de enige goal van de wed strijd in de 47e minuut (1-0). Vlis singen won thuis met 8-0 van Wernhout. Groene Ster naar kwartfinale beker oud-gastel - De zaalvoetballers van Groene Ster hebben zich voor de kwartfinales van de beker ge plaatst. De Vlissingse eersteklasser was in Oud-Gastel met 2-6 te sterk voor Kanja/'t Hart van Gastel 3. Bij rust keek de ploeg nog tegen een 2-0-achterstand aan. Door treffers van Ashraf Elhrouz, Etienne Mal- lie (2x), Hoessein Bouzambou (2x) en Said Bouzambou werd die om gebogen in een ruime zege. Tolhoek ook sterk in veldduatlon in België heusden-zolder - Na zijn sterke optreden in de veldduatlon van Et- ten Leur heeft ex-profwielrenner Patrick Tolhoek uit Yerseke de smaak op deze discipline te pak ken. In het Belgische Heusden-Zol- der passeerde hij als tweede over all (als eerste master) de meet. Zijn tijd na 3 kilometer lopen en 24 kilometer fietsen was 1.10.51. los den Hollander uit Goes finish te bij de masters als twaalfde. Terneuzen oefent tegen ploeg Hiensch terneuzen - Terneuzen heeft Borgt oefenduel gepland met Kloetir De wedstrijd tegen de ploeg1 sterkte trainer Diederik Hiensch - gend seizoen werkzaam bij de 4 7 V V dagclub - begint zaterdagmi v v- om 14.30 uur in Terneuzen. Buurman Terneuzense Boys spe morgenavond al een oefenwe( strijd, op eigen veld tegen hei van twee klassen lager spelende AZW. De aftrap is om 19.30 uur. Robbie de Moor (achter, rode shirt) in actie tegen Zaamslag. De doelman vertrekt aan het einde van dit seizoen bij Hoek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68