Familieberichten Overleden (Ilensenlinq.nl Colofon Familieberichten m Piet van Acker Mathilda Maria Catharina Verbist Dhr. J. van den Brink Adriana Willemina de Feijter Toon Roskam Henk J. van Noord Jan Hoogesteger Jan Hoogesteger Jan Hoogesteger Helga Ista-Wevers 20 I Woensdag 18 februari 2009 kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voorplaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12".00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden telefoonnummerVoor eventuele vragen. Iedere mailopdrkèh't Krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reel a rife re o;n .a .^Telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsrnedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Gisteren bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer De heer van Acker was in de periode van 1953 tot 1986 werkzaam bij de technische dienst van de toenmalige gemeente Hontenisse. Wij zijn hem dank baar voor wat hij voor de gemeente Hontenisse heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar echtgenote en verdere familie. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Hulst Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan haar liefde en zorg voor ons, geven wij kennis dat, na een liefdevolle verzorging in "De Blaauwe Hoeve" op afdeling "Zorgsaam" is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud-oma weduwe van Honoré Jacobus van de Vijver 4 Boschkapelle, 29-11-1921 Hulst, 16 - 2 - 2009 Koewacht: George en Annie van de Vijver-Boodts Els en Ilko Erik Hulst: Ria en Gerard Ferket-van de Vijver Judith en Erivin, Floris, Puck Saskia en Dré Hans en Willeke Koewacht, 16 februari 2009 Correspondentieadres: Moerschansstraat 5,4561 ZR Hulst De uitvaartdienst zal plaatshebben op zaterdag 21 februari 2009 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K.-kerkhof aldaar. Samenkomst voor aanvang van de uitvaartdienst in de parochiekerk. Afscheid nemen van moeder is mogelijk vrijdag 20 februari van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaart centrum, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gaarne schriftelijke condoléance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Ere-lid van onze vereniging Vele jaren is hij dirigent* voorzitter geweest Met dankbaarheid denk we aan zijn volle inzet en positieve instelling. We wensen zijn vrouw, kinderen en familie heel veel sterkte toe. Namens bestuur en leden Juliana Korpsen Middelburg, J. Bimmel, voorzitter C. Joosse, secretaris "Smile though your heart is aching. Smile even though it's breaking. You'irfind that life is still worthwhile if you just smile. (Nat King Cole) Dankbaar voor alles wat zij voor ons betekende, geven wij u bedroefd kennis dat op 12 februari 2009 is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma -Ad die echtgenote van J. Schotman In de leeftijd van 68 jaar. Vlissingen: J. Schotman Nuenen: Marjolein Martijn Alexander Eindhoven: PiaenPaul We missen haar enorm: haar energieke levenshouding, haar wijsheid, haar oog voor detail, haar interesse en zoveel meer. Ze was als de lathyrus waarvan ze hield: zachtaardig en gevend. De tekst van Nat King Cole bovenaan deze brief past bij wat zij ons meegaf. Voor hun goede zorgen bedanken wij graag: dr. L. Kerkhofs, dr. Wielenga, Carla en Marion, verpleegkundigen van Oost 4, Judith en Inge en alle mensen van het St. Jans Hospice De Casembroot te Middelburg voor hun liefdevolle verzorging van mijn vrouw en onze moeder in haar laatste weken. Condoleances uitsluitend schriftelijk. Correspondentieadres: Stevinstraat 35 5621 GJ Eindhoven Op haar eigen verzoek heeft de crematieplechtigheid inmiddels in gezinskring plaatsgevonden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Wij hebben Toon leren kennen als een bijzonder aardige persoonlijkheid met een grote toewijding en verantwoordelijkheid voor zijn werk. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en overige familie veel sterkte toe bij dit zware verlies. Directie en medewerkers van Stukadoors- en Vloerenleggersbedrijf M. Koole b.v. Wissenkerke, 16 februari 2009 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Oud-directeur van Christelijke basisschool Prinses Beatrix te Goes Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe in de komende periode. Team en bestuur van de Prinses Beatrixsehooï, Goes Veilig in Jezusarmen, veilig aan Jezus' hart; daar, in Zijn tegr erbarmen, daar rust mijn ziel van smart. Op maandag 16 februari 2009 is rustig ingeslapen onze pa, opa en overopain de leeftijd van 79 jaar sinds 13 november 2008 weduwnaar van Nel Hoogesteger-Hoogstraate Zijn grote wens om bij ma te zijn is nu in vervulling gegaan. Biezelinge: Max en Marijke Hoogesteger Rilland: Annie en Gerard Zuijdwegt Roosendaal: Lia en Giel Wagenaar Goes: Nelleke en Jurrie Smit Goes: Anthonie en Mark Weesepoel Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: F am. Hoogesteger De Omloop 31 4421 KX Biezelinge Onze pa, opa en overopa is opgebaard in het mortua rium van zorgcentrum 'Nieulande' te Krabbendijke, waar gelegenheid is om afscheid te nemen donderdag 19 februari van 19.30 tot 20.00 uur, ingang via Nieulandestraat. De herdenkingsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden vrijdag 20 februari om 10.00 uur in kerkgebouw 'De Levensbron', Valckènisseweg 12 te Rilland. Hierna is er in bovengenoemde kerk gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. Indien ugeen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. De tijd. gaat voort alleen in gedachten kun je terug. Toch nog onverwachts een afscheid van onze broei en zwager Jo t en Marie t v. Zweden-Hoogesteger Huib t en Jannie v.d. Durpel-Hoogesteger Simon en Cora.Hoogesteger-Beersma Toon en Tannie Polderman-Hoogesteger Toch nog onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Jo en Corrie Janny en Jo Rinus en Liza Chris en Nellie Neven en nichten 16 februari 2009 Bedroefd, maar dankbaar voor haar liefde en zorg geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder en vriendin 10-07-1934 16-02-2009 Ralf, Dorothea en Nadja Marius en Conny Kamperland. Correspondentieadres Ralflsta Schleckheimerstr. 210 52076 AACHEN Duitsland De crematie zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62