De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 Familieberichten lïlensenlinq.nl Peter Kouwer Hubrecht de Jonge Magdalena Maria Rijk-Priem Adriana Westveer-Jobse opzegaienst De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: Telefonisch: U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 000 24 uur per dag, 7 dagen per week Per email: U kunt uw vraag mailen: info@scu.nu Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website: Kijk op: www.scu.nu voor folders, vragen, en andere informatie 26 I Woensdag 18 februari 2009 kijk ook op Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe het was, toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar dankbaar dat aan zijn lijden nu een eind is gekomen, delen wij u mee, dat na een langdurige ziekte, die hij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 59 jaar. Colijnsplaat: P.M. Kouwer D.S. Kouwer-van der Heijde Kamperland: Rinus en Nelly Kouwer-de Bruine Peter en Jolanda, Max, Sil Leonie en René, Kaj Heinkenszand: Kees en Corrie Kouwer-van de Waart Ruud Kamperland: Wim en Adrie Kouwer-Wattel Richard Angela en Stephan Wissenkerke: Sarie en André Filïus-Kouwer Aijan en Claudia Remco Goes, 17 februari 2009 Correspondentie-adres: Familie C.P. Kouwer Zangvogelstraat 32,4451 CE Heinkenszand Onze dank gaat uit naar de artsen en verplegend personeel van Zorgcentrum "Ter Valcke", voorde medische begeleiding en de liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden zaterdag 21 februari om 11.00 uur in het "Stiltecentrum van Monuta", Dokter Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Veerweg te Kamperland. Na afloop is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het "Jhr. Mr. De Casembroothuis" te Kamperland. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er van 10.45 uur tot 10.55 uur gelegenheid om afscheid van Peter te nemen in het "Stiltecentrum". Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Uw aanwezigheid en de vele blijken van belang stelling hebben ons goed gedaan. C.M. de Jonge-Capello kinderen en kleinkinderen Goes, februari 2009 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het plotseling overlijden en bij de begrafenis van mijn zorgzame vrouw, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. J.J. Rijk Familie Priem Familie Rijk Yerseke, februari 2009 Wij missen onze trotse, lieve en dappere vrouw, moeder en oma Adri De vele blijken van belangstelling na het overlijden betekenen veel. Dit heeft ons erg gesteund. We zijn u daarvoor heel dankbaar. A.M. Westveer kinderen en kleinkinderen Kruiningen, februari 2009 ERZORGING Peter Butler Voor een perioonlijle begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapeile Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapeile tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutfer.nl email: pabutler@zeelandnet.nl fllenseniinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Stichting Centrum voor Uitvaart Informatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50