0 (Tlensenlinq.nl Rohan Schenk Rohan Rohan Schenk Rohan Rohan Schenk Rohan Schenk, Rohan Schenk' Rohan Schenk Rohan Schenk Rohan Schenk Rohan Schenk Willy van den Berg Wil van den Berg P.I. Simpelaar Nellie van der Ven Mevrouw Wijn kijk ook op 24 I Woensdag 18 februari 2009 In de bloei van zijn leven Met de toekomst aan zijn voeten Samen met Ramona helemaal gelukkig plotseling overleden. Zó plotseling dat wij het maar niet kunnen begrijpen. Wij wensen Ramona, Ad, Marlies, Thera, Nathan, Fabian en Nicole heel veel sterkte bij het verwerken van dit ondraaglijke verlies. Opa en oma, ooms en tantes, neven en nichten familie Schenk Verbijsterd en verslagen hoorden we afgelopen zondag dat ons oudste kleinkind en grootste neef is overleden. Ramona, Ad en Marlies, Thera, Nathan, Fabian en Nicole, we hopen dit grote verlies samen met jullie te kunnen dragen. Opa en Oma Nelen Ome Marijn - Tante Addie Tante Lia - Ome Kees Ome Frans - Tante Miriam Neven en nichten Onverwachts, en veel te vroeg, is onze teammaat, vriend en collega overleden. We zullen je missen. Arjan de Waal, Camil öosman, Danny Tilroe, Flans Krijnen, Marcel Israël, Wim den Toom en Rob de Ruiter \Noorden schieten tekort. Wij zijn diep geschokt door het overlijden van Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Ramona, Ad, Marlies, Thera, Nathan, Fabian, Nicole en verdere familie. Peter en Vera Nicoleen Lindsy onze Ifeve vriend, Onwezenlijk, oneerlijk en niette begrijpen. In onze gedachten komen veel mooie, leuke en fijne herinneringen boven. Deze momenten zullen we met elkaar blijven delen, zodat je altijd dicht bij ons blijft. We wensen Ramona, familie en naasten veel sterkte in deze moeilijke tijd. Caroline Dajo Erna Robbert Stefan Als donderslag bij heldere hemel, nemen wij verslagen afscheid van onze dierbare, grootste vriend Veel sterkte voor Ramona en de familie. Ruud, Rinus en Dert Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Oud-deelnemer van onze opleiding Elektrotechniek Wij wensen zijn vriendin, ouders en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Namens personeel en deelnemers van ROC Zeeland Kees Nieuwenhuyzen, directeur cluster ICT en Elektro Attie Wisse, teamleider cluster ICT en Elektro Voor altijd in ons hart, we zullen je missen: L3.S. ÖV en collega's Onze woorden zullen het leed niet verzachten, maar we zijn bij jullie in gedachten. Namens het bestuur en de werkgroepen van stichting de Klomp Ovezande Met grote verslagenheid hebben we vernomen dat veel te vroeg is weggescheurd uit het leven. Flet is verbijsterend te zien hoe hij plotseling, in de bloei van zijn leven, is weggenomen'. Wij wensen onze collega en vriend Ad, zijn vrouw Marlies, Ramona, Thera, Fabian, Nathan en de overige familie veel sterkte toe in deze verdrietigetijd. De wiskundecollega's van het Ostrea Lyceum Jezus kwam niet om het lijden weg te nemen, maar om het met zijn tegenwoordigheid te vullen. Faul ClaudeI Onverwacht en veel te vroeg is uit het leven weg genomen oud-leerling van het St. Willibrordcollege, zoon van onze collega Ad en zijn vrouw Marlies. Wij wensen Ad, Marlies, Ramona, Thera, Nathan, Fabian, familie en vrienden van Rohan Gods steun en kracht toe om dit verlies samen te dragen en te verwerken. Namens bestuur, directie en modewerkers van het Ostrea Lyceum drs. Jos A. Örand rector Je hebt nu rust gevonden al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Vaak zullen we je nog tegenkomen met wat je was en wat je zei. Je bent wel van ons weggenomen maar een stuk van jou, blijft altijd heel dichtbij. Na een moeilijk jaar is toch nog rustig van ons heengegaan, mijn allerliefste man en onze allerliefste pa echtgenoot van Susan van den Berg-de Koek V Gels^nkirchen(D), 18 augustus 1946 t Krabbendijke, 16 februari 2009 Krabbendijke: Susan Waarde: Judith en Jan-Willem Krabbendijke: Edwin 16 februari 2009 Oostweg 2 4413 BT Krabbendijke Willy is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 21 februari om 11.00 uur in de aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats Mastendreef. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenisplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Een speciaal woord van dank gaat uit naar onze huisarts dr. Rutten. We hadden het verwacht maar dit afscheid komt toch hard aan. We hebben met verslagenheid vernomen dat onze zwager en oom eigenlijk nog veel te jong is overleden. Familie de Koek Neven en nichten Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze Ere Voorzitter Pieter is vanaf 1981 t/m 1995 voorzitter geweest van onze vereniging. Wij wensen de familie sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur Ijs-en Skeelerclub Het Grote Gat, Oostburg Geschokt hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Vriendin van onze leider van de A-jeugd, Henk Borgt Wij wensen Henk en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur vv A.Z.V.V. Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Ze is heel wat jaren als leerkracht aan onze school werkzaam geweest en heeft veel kinderen de eerste beginselen van het lezen aangeleerd. We wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur van de scholengroep ProBaz, schoolteam en alle geledingen van de Prins Willem van Oranjeschool

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26