straks koeien van staal operaties op Ambon Politie tevreden over bromfietscontroles Activiteiten voor Middelburgse jeugd in voorjaarsvakantie W PZC Woensdag 18 februari 2009 1 9 j 1 1 .1 Artsen spreken over OOST-SOUBURG - Eind februari ver trekt het oogartsenteam van de Stichting Samenwerking Vlissin- _gen Ambon weer naar Maluku om gratis operaties uit te voeren. Twee weken later volgt het urologie- team. Op vrijdag 20 februari vindt in het Molukse welzijnsgebouw Mae Uku aan de Prins Hendrik straat in Oost-Souburg een infor matiebijeenkomst plaats over de medische projecten. Artsen uit Zeeland en Ambon zullen daar spreken. De bijeenkomst begint om 19.3a uur. Entree is gratis maar een vrijwillige bijdrage is welkom. Eerste Zeeuwse servicepunt CNV open GOES - In Goes is gisteren het eer ste Zeeuwse regionale servicepunt van de CNV Belastingservice geo pend. Leden en niet-leden van de CNV kunnen er op afspraak te recht voor vragen over de belastin gaangifte en is er hulp voor het in vullen van allerhande formulie ren. Het servicepunt is gevestigd in het gebouw van Klaverblad Zee land aan de Van Hertumweg 17-19. Voor informatie en afspraken kan worden gebeld met 030-7511001. www.cnv.nl door Maurits Sep VLISSINGEN - Bromfietsers hebben hun tweewielers beter op orde en de bestuurders gedragen zich be ter. Die conclusies trekt de politie na een tweede grote bromfietscon trole in Vlissingen. Net als een maand geleden voerde de politie gisterochtend tussen half acht en half tien een controle uit op het Baskensburgplein in Vlissingen. Aanleiding voor de con troles is de overlast die brommers daar veroorzaken met onder meer hun rijgedrag. Ook blijken de brommers vaak technisch niet in orde. Vertoonde een maand terug tachtig procent van de bromfiet sen gebreken, nu dat 52 procent. Toch zijn gisteren nog zestien bromfietsers bekeurd. Drie van hen reden te hard, twee reden door rood, één reed op het fiets pad en één had geen helm op. Be halve voor het weggedrag zijn vier boetes gegeven voor technische mankementen (ondeugdelijk rem, slechte verlichting). Vier anderen moesten vanwege de technische gebreken zelfs hun kentekenbewijs inleveren. Eén bestuurder had geen bromfietscertificaat/rijbewijs. Vijf bestuurder kwamen er vanaf met een waarschuwing. De politie controleerde gisteren ook gepimpte auto's. Dat leverde twee bekeuringen voor getinte rui ten en verlopen APK. MIDDELBURG - 'Middelburg in Be weging' heeft verschillende activi teiten georganiseerd voor de jeugd in de voorjaarsvakantie. Op maandag is er in de gymzaal tussen de Rotterdamsekaai en de Breestraat een pannatoernooi. Van 13.00 tot 14.30 uur voor de jeugd van zes tot en met negen jaar en van 14.30 tot 16.00 uur voor tien tot veertienjarigen. Dinsdagmiddag is van 13.00 tot 16.00 uur in wijkcentrum Palet een darttoernooi voor iedereen van acht- tot zestienjarigen. Er kunnen maximaal twintig kinde ren meedoen. Badmintonvereniging Sinar '75 laat op woensdagmiddag kinderen kennismaken met de sport. Dat ge beurt in sporthal De Kruitmolen; Uit een exploot van kandidaat-deur waarder M. Weertman d.d. 12-02-2009 blijkt, dat t.v.v. Stichting L'Escaut Woonservice, gevestigd te Vlissingen, aan BIDPERKAS SARAN geboren 06- 11-1963, zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend het door de Kantonrechter te Middelburg gewezen vonnis van 07-04-2008. Bij dit exploot, waarvan B. Saran een afschrift kan krij gen op één van onderstaande adres sen, is tevens bevel gedaan tot betaling van een som geld binnen twee dagen daarna. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes Gewonde bij aanrijding op Deltaweg Goes GOES - Een Middelburger (57) is gisterochtend tegen half negen lichtgewond geraakt bij een aanrij ding op de Deltaweg bij Goes. Een automobilist (69) uit 's-Gravenpol- der reed de Middelburger aan, die van de weg raakte en beneden in de berm terecht kwam. Na de aanrijding reed de 's-Graven- poldenaar achteruit en botste daar bij op een 31-jarige dorpsgenoot. De Middelburger klaagde over pijn in de nek. van 14.00 tot 15.30 uur voor kinde ren van acht tot en met elf jaar, de jeugd van twaalf tot zestien is van 15.30 tot 17.00 uur aan de beurt. Streetdance-instructrice Jessica Smit geeft donderdagmiddag les sen in de gymzaal aan de Generaal Hakewell Smithlaan; 14.00-15.00 voor acht- tot elfjarigen, 15.00- 16.00 uur voor twaalf- tot zestienja rigen. Op vrijdag tenslotte worden op de tennisbanen van TV Dauwendaele tennisspelletjes en -trainingen ge geven door de club. De jongsten (zes tot en met tien jaar) kunnen er van 13.00 tot 14.30 uur terecht. Elf- tot zestienjarigen zijn van 14.30 tot 16.00 uur aan de beurt. De tennisbanen zijn te vinden aan de Kruitmolenlaan. Uit een exploot van kandidaat-deur- waarder M. Weertman d.d. 12-02- 2009 blijkt, dal t.v.v. Nasrin Haidar, wonende te Sint Maartensdijk aan SARKAWT AHMAD KARIM zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend een verzoekschrift tot echt scheiding van 03-02-2009 met aan zegging dat uiterlijk 13-05-2009 een verweerschrift kan worden ingediend door een advocaat bij de rechtbank te Middelburg. Genoemde Sarkawt Ahmad Karim kan een afschrift van dit exploot met bijlage verkrijgen op één van onderstaande adressen. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes Smid Ido Matthijsse uit Meliskerke vervaardigt de ku(n)stpicknickplaatsen met de blote hand. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 21