Luxe bungalowvakantie LEZERSEMTRA PZC Hartslag monitor Rail Away Europe box LEZERSEXTRA PZC 3- of 5 daags arrangement in de Eifel of Sauerland 1 6 I Woensdag 18 februari 2009 Lezersprijs 29,95 Speciaal voor u heeft uw dagblad een bijzonder aantrekkelijk arrangement samengesteld in samen werking met Dorint Hotels Resorts. Het unieke aan het arrangement is dat u kunt genieten van de prachtige omgeving om daarna te ontspannen in het wellnesscenter. Uw verblijf U verblijft in een volledig ingericht appartement of vakan tiewoning voor maximaal 5 personen. De volgende Dorint Hotels Resorts hebben wij speciaal voor u geselecteerd. Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt en handdoeken zijn voor u aanwezig. Dorint Seehotel Resort Bitburg/Zuideifel De landhuisjes en appartementen liggen tegen een zonnige helling met uitzicht op zacht glooiende heuvels en deels met meerzicht. Dorint Hotel Resort Daun/Vulkaaneifel Welkom in het land van de kratermeren en de vulkanen! Het fantastische landschap van de Vulkaaneifel. Dorint Hotel Sportresort Winterberg/Sauerland Het land van duizend bergen wordt het Sauerland vaak ge noemd. En niet voor niets, u kunt hier zowel in de herfst als in de winter heerlijk sportief bezig zijn. Aankomst niet geldig in februari 2009. De vernoemde accommodaties zijn voorzien van gezellige restaurants, prachtig ingerichte vakantiewoningen, tal van sportfaciliteiten zoals eigen tennisbanen, fitness, work-out centers en soms squashbanen, bowling en mountainbike verhuur. Verder beschikken ze over een uitgebreid well nesscenter met zwembad (met apart peuterbad) diverse sauna's, stoombad, rustzones, geur- en kleurendouches en luxe beautyafdeling. Voor kinderen staat een professioneel animatieteam klaar met leuke activiteiten! Kortom ouders kunnen heerlijk genieten van het wellness center, terwijl de kinderen uitstekend vermaakt worden! 3dagenv.a. 5dagenv.a. Adviesprijs 236,- 472,- Lezersprijs* €195,- €350,- Prijzen zijn per accommodatie per 2 nachten of per 4 nachten. Dit arrangement is geldig aankomst dagelijks tot en met 31 maart 2009 m.u.v. feestdagen. Het arrangement is op basis van beschikbaarheid en eigen vervoer. U betaalt géén reserveringskosten! Informatie reserveren Hzie www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (hotelovernachtingen). U kunt ook telefo nisch contact opnemen met Dorint 040-232 6116 of stuur een e-mail naar benelux@dorint.com □onnt Hotels Resorts treinreizen in Europa 4 dvd-box van de populaire tv-serie Rail Away. U maakt fasci nerende treinreizen over markante spoorlijnen door 16 landen in Europa. Maak kennis met verschillende culturen, landschap pen en intrigerende mensen. Totale speelduur 320 minuten. Adviesprijs 39,95 BON RAIL AWAY EUROPE BOX Hierbij bestel ik; (aantal) x 'Rail Away Europe box' a 29,95 per stuk voorletters voornaam Om Ov adres postcode plaats geboortedatum Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om in opdracht van Wege ner Nieuwsmedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. Bank-/girorekening Handtekening exclusief 4,95 verzendkosten. Voor meer informatie en levertijden zie web - winkel. Bij vragen belt u de Klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). H ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel *exclusief verzendkosten 4,95 Stuur de volledige in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Rail Away Europe Box', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Afvallen, de conditie op peil houden of een hoger gelegen trainingsdoel? Train dan met de Topcom hartslagmonitor met vinger sensor! In tegenstelling tot andere hartslaghorloges is het niet nodig een oncomfortabele borstband te dragen. 1 ikbestelsnel opwww.pzc.nl/gezondheidswinkel Adviesprijs 34,95 Lezersprijs 24,95* exclusief verzendkosten 4,50 Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. BON HARTSLAG MONITOR GEZONDHEIDSWINKEL Hierbij bestel ik(aantal) x de hartslag monitor a 24,95* (46498) exclusief verzendkosten van 4,50. Om Ov geboortedatum Hierbij machtig ik Wegener Gezondheidswinkel om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. bank-/girorekening handtekening Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar We gener Gezondheidswinkel, Antwoordnummer 52001,3502 VB Utrecht. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op wvrw.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Hartslagmeten zonder borstband

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 16