kük ook op 0 [Densenlinq.nl Familieberichten Leuntje van Eijzeren Rein de Meijer Rein de Meijer Klaas van de Gruiter opa Souburg Klaas van de Gruiter Roger de Schepper Elisabeth Martina Mattheijssen-Becht Bert Pater Bert Pater 26 I Dinsdag 17 februari 2009 Heden is tot onze droefheid door de Heere op Zijn tijd en wijze uit ons midden weggenomen onze zeer geliefde, altijd zorgzame en meelevende zuster, schoonzuster, tante en oudtante op de leeftijd van 91 jaar Oost- en West-Souburg Middelburg 10 september 1917 14 februari 2009 Haar dienende leven blijft een voorbeeld en een dierbare gedachtenis. A. Louwerse-van Eijzeren A. Leijnse-van Stee (eerder weduwe van W. Griep) Neven en nichten: Fam. Van Eijzeren Fam. Bakker Fam. Griep Fam. Louwerse en achterneven en -nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging. Verzorgingshuis Eben-Haëzer Briandlaan 2 4334 GP Middelburg Correspondentieadres: Joh. van Eijzeren Breeweg 59 4335 AP Middelburg Gelegenheid tot condoleren woensdag 18 februari van 19.30 - 20.00 uur in voornoemd verzorgingshuis. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op donderdag 19 februari om 11.00 uur op de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vooraf zal een korte rouwdienst worden gehouden in het verzorgingshuis om 9.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen Met grote verslagenheid namen wij kennis van het bericht dat op 12 februari 2009 plotseling is overleden onze medewerker in de leeftijd van 57 jaar. Rein kwam op 14 april 1980 bij ons in dienst als Radio- graaf bij de toenmalige sectie Hoogerheide. Daarna heeft hij gewerkt in de functie van NDO/Specialist. Rein stond bekend als een zeer goede, rustige en loyale medewerker met veel kennis op het gebied van radiografie. Wij zullen hem als medewerker en collega erg missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie, die wij veel sterkte toewensen bij het dragen en verwerken van dit grote verlies. De plechtige uitvaart zal plaatsvinden op: 17 februari a.s. om 15.00 uur in de aula van de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg, waarna Rein naar zijn laatste rustplaats begeleid zal worden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 Directie en medewerkers Applus RTD bv en dochterondernemingen Geschokt en verdrietig zijn we door het overlijden van de vader van Wilco, We wensen de familie veel sterkte! Medewerkers en leerlingen klas 4 CSW Bestevaêr, A. Segeler, mentor J.W. Reijnierse, mentor K. de Nooijer, intern begeleider De HEERE is mijn Herder, Psalm 23 Op de mooie leeftijd van 91 jaar overleed, na een kort stondige ziekte, mijn innig geliefde man, onze vader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Cornelia Amelia Tetelepta Oost-Souburg: C.A. van de Gruiter-Tetelepta Middelburg: Kees en Marie Arnemuiden: Rens en Krina Oost-Souburg: Aart en Sophia Middelburg: Lieven en Ineke Middelburg: Gerard en Nathalie Vhssingen: Klazien Oost-Souburg: Alien Jim Middelburg: Klaas en Ina Klein- en achterkleinkinderen 14 februari 2009 Gouwestraat 43 4388 RA Oost-Souburg Pa is thuis opgebaard. Donderdag 19 februari zal een rouwdienst gehouden worden in de Marnixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen om 13.15 uur. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oost-Souburg om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Marnixkerk. Verdrietig zijn wij omdat is overleden. Jolanda en Ard Jelle, Emma Karin en Hans Esha, Misha Karlo en Lisette Desley, Michaël, Chabeli Sjaak en Suzanne Chimene, Charelle, Owen Niels en Mariska Dave en Jakolien Bram Sam Johan en Nicki Stephan, Floortje Mark en Luthsain Hawa Adam Joey Ash win Dennis en Alexandra Jordy, Ricardo Mees Sil Monique en Ronald Jeroen Renee Sam Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer en zwager Oostkapelle: J. Fieret-van de Gruiter C. Fier et Kesteren: A. Fieret-van de Gruiter Woerden: A. van de Gruiter-Ceegers Kapelle: G. Meijer-van de Gruiter Neven en nichten Onverwachts hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Vele jaren heeft hij zich voor ons bedrijf en onze klanten op een positieve manier ingezet. Met een glimlach zullen we hem blijven herinneren. Wij wensen Lidia en de familie veel sterkte toe. Directie en personeel Drankenhandel Wauters - Hulst Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn üeve vrouw, onze lieve ma en oma Liesbeth echtgenote van Eduardus Josephus Petrus Mattheijssen Zij overleed in de leeftijd van 53 jaar. Eddy Cindy en Tony, Jennifer Leon Nathalie en Johan, C? Heleen en Peter, Angela, Talitha, Seph Frans en Katrijn, Iris Annemieke en Steve, Julian Kathleen 15 februari 2009 Wilhelminastraat 120,4564 AB St. Jansteen U kunt afscheid nemen van Liesbeth in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 19 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 20 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crema torium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien ugeen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op 14 februari jl. is op slechts 49-jarige leeftijd geheel onverwachts overleden onze collega Bert was machinist van goederentreinen en ruim 18 jaar werkzaam bij ons. Wij zullen Bert blijven herinneren als een zeer betrokken en kundige collega op wie altijd een beroep kon worden gedaan. Zijn kennis, inzet, collegialiteit en humor zullen wij missen* Onze gedachten gaan uit naar zijn partner, twee kinderen, kleinkind en familie en vrienden. Wij wen sen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Directie, Ondernemingsraad en collega's van DB Schenker Rail Nederland N.V. Op 14 februari jl. is op slechts 49-jarige leeftijd geheel onverwachts overleden onze collega Bert was een hele fijne collega. We zullen zijn betrok kenheid en humor missen. Wij wensen zijn partner, twee kinderen, kleinkind, familie en vrienden heel veel sterkte toe. Collega's en vrienden regio Zeeuws-Vlaanderen DB Schenker Rail Nederland N.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62