fnensenlinq.nl Familieberichten Overleden Johanna Pieternella van de Gruiter-Baas Jo van de Gruiter-Baas Jo van de Gruiter-Baas Jo van de Gruiter Nellie van der Ven Leuntje Bolle-Sinke Johanna van Dorp Jo van Dorp Catharina Boone-van de Vijver Adriana Facchin-Bimmel 24 Dinsdag 17 februari 2009 kijk ook op Colofon Familieberichten E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 We kunnen het niet bevatten, maar tegelijk weten we Het is waar, je bent er niet meer en toch zorg je nu op een andere, nieuwe manier, liefdevoller dan ooit voor ons. Intens verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve dierbare vrouw, onze moeder en lieve oma Jo in de leeftijd van 58 jaar. Arnemuiden Dies van de Gruiter Henk en Kitty Dylan Chelsea Kay 4341 EV Arnemuiden, 16 februari 2009 Koningin Julianalaan 18 Jo is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 19 februari van 19.00 uur tot 20.30 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden, welke wordt geleid door Candidaat D. Jongeneel, zal gehouden worden zaterdag 21 februari om 11.15uur in de Nederlandse Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Aan de hemel staat een ster Dat is oma, heel hoog en ver Ik zou wel willen kijken waar zij nu is Vragen hoe het gaat en zeggen dat ik haar mis Al was het maar voor even, even kijken hoe oma leeft Even de groetjes doen en zeggen hoeveel men om haar geeft Dan denk ik maar aan eerder Hoe leuk het is geweest Ook al is oma hier niet meer Onze oma leeft nog steeds! Dylan en Chelsea xxx Zo bijzonder Zoveel wils- en levenskracht Na een kortstondige en met moed gedragen ziekte is overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Wij wensen Dies, Henk, Kitty, Dylan en Chelsea veel sterkte voor de komende tijd. Nieuw en Sint Joosland: Arnemuiden: Portugal: Nieuw en Sint Joosland: Nieuw en Sint Joosland: Veere: Koudekerke: Domburg: Casper en Sjaan Baas Chris Baas (in herinnering) en Fie Baas-Dijke Gilles en Ina Baas Kees en Crina Baas Adrie en Els Baas Piet en Lia Baas Elly Baas en Bram de Wee Jannie Baas Neven en nichten Nieuw en Sint Joosland, 16 februari 2009 Ons bereikte het droeve bericht dat toch nog onverwachts is overleden onze schoonzus en tante Sterke de Heere Dies, Henk en Kitty en kinderen in dit groot verdriet. Eetie in herinnering Mimmi en Gilles in herinnering Kees in herinnering en Paula Jannie en Piet Ina en Jos Arnemuiden Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Wij wensen onze collega's Bies, Henk, Kitty en de kinderen alle sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bemanning Z431 Alles Wisselt Danny Bout, Ronald Tienpond, Martin de Rooy en Kees Marijs Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve partner, onze ma en oma in genegenheid verbonden met Henk Borgt Zij overleed in de leeftijd van 66 jaar. Axel: Henk Borgt Kapellebrug: Serrie Baegen Temse: Els Baegen Igor, Yoeri, Jessica leper: Nell en Eddy Kerrinckx-Baegen Nathalie, Stéphanie, Gertjan Vrasene: Conny Baegen Stefan, Melissa Ekeren: Chris en Tanja Baegen-Pfaff Kevin, Marissa, Dylan St. Katalijne-Waver: Antonia Baegen en Stefan Ploegaerts Soraya 16 februari 2009 Generaal Meijerstraat 9 A, 4571 EC Axel U kunt afscheid nemen van Nellie in het rouw- centrum, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op vrijdag 20 februari van 14.00 tot 14.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 20 februari om 15.00 uur in de aula van het crema torium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij kennis dat nog onverwachts uit onze familiekring is weggenomen onze lieve zuster en schoonzuster en vriendin in de leeftijd van 79 jaar. Goes: C. Stokman-Sinke Kruiningen: S. Sinke-Geldof Kruiningen: M. Bolier-Poppe Yerseke, 14 februari 2009 Het laatste beetje is nu op veel was er te verduren Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn ai ie vuren... Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma in de leeftijd van 81 jaar. Woubrugge 23 november 1927 Goes 15 februari 2009 LaTerrasse (Fr.): Nelly en Hans Schellekens Kapelle: Henk en Rina Huibregtse Adri Huibregtse AmsterdamIneke Huibregtse en Geertjan Straaten Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum Ter Weel "Vredelust", Yerseke Correspondentieadres: Dijkwelsestraat 51,4421 AG Kapelle De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 20 februari om 13.15 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Vooraf aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot afscheidnemen. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 15 februari is op 81-jarige leeftijd overleden onze lieve schoonzuster We wensen de kinderen en (klein)kinderen veel sterkte toe. Westkapelle: Kee Corrie Gouda: Lein en Rina (Achter) neven en (achter) nichten 15 februari 2009 Wij zijn verdrietig, omdat mijn tweelingzuster, mijn schoonzuster, onze tante plotseling is overleden Oost-Souburg: A. van de Vijver Middelburg: J. van de Vijver-Boone Nichten en Neven Zij heeft de grens bereikt met laatste kracht. De hemel gaat nu voor haar open, zij is voor eeuwig thuis gebracht. Na een lang leven vol van toewijding en zorg is zacht ingeslapen onze dierbare lieve moeder, schoon moeder en oma Weduwe van Angelo Facchin A Domburg, 29 juli 1917 t Vlissingen, 15 februari 2009 Luigi Facchin Monique en Hans Remona en Jonas Corrita Horst-Facchin Pieter Horst Maarten en Anne Esther en Eddy Moeder wordt, zoals zij dat wenste, begraven in besloten familiekring. Correspondentieadres: Kalfhoeksepad 3 4363 RH Aagtekerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60