,_SËsi mBÊRBÏEFSfM^2P\ 40 films voor 40,- cfi/ides Borsele KIPKARBONADE 2 K„o 2." RUNDERRIBLAPPEN 7 3." VARKENSLAPPEN 2 „L„ 4." Borsele LEZERSEÏ'TRA PZC Aan alle bewoners van Goes Noordhoek e.o. Ons onderhoud vraagt even uw aandacht: van maandag 16 februari t/m maandag 23 februari 2009 G0ES-00ST Kamperfoeliestraat 85 TEL: 0113 - 220948 de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 XI 40 Dinsdag 17 februari 2009 Op bovenstaande dagen verricht DELTA Infra B.V. onderhoudswerkzaamheden in Goes Noordhoek e.o. Tijdens de werkzaamheden kan bruin water uit de kraan komen. Bruin water is gewoon drinkbaar. Maar wij adviseren de bewoners van bovengenoemd gebied, een kleine hoeveelheid schoon water in de koelkast te bewaren en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. Ook kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan normaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Informatie Wij informeren u over het juiste tijdstip van de werkzaamheden via een huis-aan-huis-bericht. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 www.DELTA.nl e-mail: info@DELTA.nl DELTA Infra B.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. gemeente BESTEMMINGSPLAN "Ovezande, gedeelte Plataanweg noord-west" te Ovezande Burgemeester en wethouders van Borsele maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 5 februari 2009 het ontwerp bestemmingsplan "Ovezande, gedeelte Plataanweg noord-west" te Ovezande heeft vastgesteld. Tervisielegging Het vastgestelde bestemmingsplan ligt in de periode van 18 februari 2009 tot en met 31 maart 2009 voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis Borsele, afdeling Interne Zaken, Stenevate 10 te Heinkenszand. Openingstijden op werkdagen van 8.30 uur-12.30 uur. De bestemmingsplankaart, de toelichting en de voorschriften van het bestemmingsplan zijn ook te raadplegen via www.borsele.nl/bestemmingsplan. Inhoud bestemmingsplan Het bestemmingsplan "Ovezande, gedeelte Plataanweg noord-west" heeft betrekking op de locatie gelegen tussen de Hoofdstraat, de Plataanweg en de Groenedijk. Het bestemmingsplan biedt een juridisch- planologische regeling voor de realisering van circa 45 grondgebonden woningen van diverse typen. Het plan zal ontsloten worden via de Plataanweg en via de Hoofdstraat. Naast een juridisch-planologisch kader voor de realisatie van nieuwbouwwoningen, is in het bestemmingsplan ook een juridische regeling opgenomen voor de bestaande woningen en gebouwen gelegen aan de Hoofdstraat nrs. 79 t/m 99, de Plataanweg nrs. 3 t/m 17b en de Groenedijk nrs. 6 t/m 16. Gewijzigde vaststelling De gemeenteraad heeft bij de vaststelling van het bestemmingsplan onderstaande wijzigingen aangebracht ten opzichte van het ontwerp: Voorschriften - Ter plaatse van het perceel Hoofdstraat 97 is een wijzigingsbevoegdheid opgenomen, waarbij de bestemming "Detailhandel" kan worden gewijzigd naar de bestemming "Kantoor en praktijkruimten" en naar de bestemming "Wonen". Plankaart - Het tracé van de ontsluitingsweg op de Hoofdstraat is aangepast, waarbij er een kleine afbuiging van het straatprofiel in oostelijke richting is aangebracht Bedenkingen Gedurende de hierboven genoemde termijn van terinzageligging kunnen bedenkingen worden ingediend door: - degene die een zienswijze heeft ingediend bij de gemeente'raad; - een belanghebbende die kan aantonen dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest tijdig een zienswijze in te dienen; - en ieder, voor zover het betreft de door de gemeenteraad bij de vaststelling van het bestemmingsplan aangebrachte wijzigingen-ten opzichte van het ontwerp. Bedenkingen moeten worden gezonden aan gedeputeerde staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Heinkenszand, 17 februari 2009 Warmte in de winter Het Nederlandse Rode Kruis Helpt Direct Telefoon: 070 44 55 888 E-mail: vakanties@redcross.nl v5-: www.rodekruis.nl Het verleden k slachtoffers flQ lang achtervolgértf Laat ze niet alleen staan; FondsSlachtoffe v Giro 6700 -miange reclames zie in de winkels www.mams.nl GROOTHANDELSKORTING 10 a 20%, bij afname van 3 kg per vers vleessoort excl. reclames REQUIEM uitvaartverzorging Voor een persoonlijke begeleiding. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl gemeente - Vaststelling "Richtlijnen beeldkwaliteit Plataanweg noord-west te Ovezande" Burgemeester en wethouders van Borsele maken bekend dat de gemeenteraad op grond van artikel 4:81 van de Algemene wet bestuursrecht juncto artikel 12 van de Woningwet in zijn vergadering van 5 februari 2009 de "Richtlijnen beeldkwaliteit Plataanweg noord-west te Ovezande" ongewijzigd heeft vastgesteld. De richtlijnen voor beeldkwaliteit vormen een aanvulling op de Welstandsnota en fungeren als communicatiemiddel en. toetsingskader bij onder meer aanvragen om bouwvergunning. De richtlijnen voor beeldkwaliteit liggen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand. Het gemeentehuis is geopend van maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. De richtlijnen zijn ook te raadplegen via www.borsele/bestemmingsplan. Heinkenszand, 17 februari 2009 De ultieme dvd-collectie deel 3! Maak uw dvd-collectie compleet of geef een fantas tisch cadeau. Maar liefst 40 films in vele genres. Dat zijn geen uren kijkplezier, maar weken! Wees er snel bij, want op is op! Adviesprijs €129,99 Lezersprijs 40,-* exclusief 4,95 verzendkosten. Voor meer informatie en levertijden zie web winkel. Bij vragen belt u de Klantenservice; 0900-2021352 0,45 per gesprek). 1 bestel op www.pzc.nl/webwinkel BON 40 FILMS DEEL 3 Hierbij bestel ik(aantal) DVD-Box deel 3 a 40,- per box* voorletters voornaam Om Ov geboortedatum Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om in opdracht van Wegener Nieuwsmedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. bank-/girorekening handtekening exclusief verzendkosten van 4,95. Stuur de volledige in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. '40 films deel 3', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42